Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, a już budzik na 10 nastawiałem i przygotowałem rutrackera. Wstawać, czy nie wstawać? Oto jest pytanie. Panowie, będą emocje?

 

Luzuj. lepiej się wyspac i obejrzeć na spokoju. 

Ja sobie nagram i po południu wrzuce. Jesli Warriors odjadą to i tak Bonery Millery i Mariany będą hasać - nie ma bata.

 

Zaraz później szybki b2b z Denver gdzie nikt nie zagra powyzej 30 minut. Przynajmniej takiej opcji nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi zagrał słabiutko, a to już jest ten sezon w którym nie ma on już żadnego parasola ochronnego.Zobaczymy jak to będzie w PO, ale spodziewam się niestety dużego upadku.

 

szczególnie, że indywidualnie rozgrywa najlepszy sezon, o 5 rzuca więcej ma lepszy TS.

 

rok temu lepiej zagrał w PO niż w RS

 

 

nie rozumiem Twojego zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego meczu. To nie tak, że Spurs byli w zasięgu - oni to powinni wygrać! Nie tylko przewagą na tablicach. Ale oni znajdowali proste pozycje z półdystansu i nic nie siedziało. Potem grali pod kosz i tam też nic nie siedziało. I obrona GSW była dobra. Ale nie była tak rewelacyjna jak wskazuje wynik. Oni nawet prostych lay upów spod kosza nie trafiali. Zwłaszcza Leonard wbijał się ładnie pod sam kosz, a potem haki nic nie wpadały. A jak notował ofensywne zbiórki to też próbował rzutów i nic nie wpadało. Zaczął od 5 punktów, a potem już było o wiele gorzej. Właśnie jego dobrej gry zabrakło wczoraj.

 

Nie da się wygrać tak słabo rzucając spod kosza. Energia była, pomysły dobre też. Lepsza gra Leonarda i powrót Diawa oraz Duncana, a zapowiada się znakomity finał konfy. Niech tylko Spurs nie spieprzą tego z OKC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie, że indywidualnie rozgrywa najlepszy sezon, o 5 rzuca więcej ma lepszy TS.

 

rok temu lepiej zagrał w PO niż w RS

 

 

nie rozumiem Twojego zdania

Wiem o tym i sam jestem jego wielkim fanem, z tym że po prostu zaczynam wątpić czy gość JUŻ TERAZ jest pewną opcją w ataku, kiedy przychodzi poważna koszykówka.

 

W zeszłym sezonie dwa najwazniejsze mecze vs Clippers (G6 i G7):

-G6 12 pkt,3/15 FG

-G7 15 pkt 5/13 FG

 

 Dzisiejszej nocy, gdy zaczęła się już koszykówka na poważnie też mu '' nie wpadało ''. Mam nadzieje, że to tylko przypadek i w PO pokaże klasę, bo inaczej GSW sie przejadą po Spurs.Po prostu mam pewne obawy o jego scoring.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^

ano właśnie. Kawhi jest porównywany z LeBronem, Durantem, czy nawet Currym, a póki co nie pokazał, że tak jak oni może ciągnąć grę drużyny i w najważniejszych meczach zawodzi. tak więc chyba trzeba zdjąć znad niego ten parasol ochronny i powiedzieć wprost, że to nie jest półka MVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kura pare razy nam uciekł. Ewidentnie raz Aldridge i Anderson. 

 

 

 

 

 

Anyway gra była dobra a Spurs walczyli. Myslę, że tempo ataku zbyt intensywne co się niejako przełozyło na skuteczność. A jesli GS tak będa bronić  to łatwo nie będzie mimo , iz trochę jest zagrywek które wcale nie były grane w tym meczu oraz defensywne załozenia jesli chodzi o sam matchup pozmieniane. A wzasadzie wykorzystywanie tych mniej skutecznych vs Warriors. Próbe ognia dostał Martin. Nom jakiś Joker musi się wysnuć z talii kart w playoff bo te cwaniaki z Oakland są całekiem niezłą ekipą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry MVP w wieku Leonarda

 

 

Player, Team 1st 2nd 3rd 4th 5th Total Points

LeBron James, Miami 120 1 - - - 1,207
Kevin Durant, Oklahoma City - 93 21 2 3 765
Carmelo Anthony, New York 1 16 51 27 17 475
Chris Paul, L.A. Clippers - 2 27 39 23 289
Kobe Bryant, L.A. Lakers - 4 12 23 27 184
Tony Parker, San Antonio - 2 7 8 13 86
Tim Duncan, San Antonio - 2 1 12 10 65
James Harden, Houston - - - 7 12 33
Russell Westbrook, OKC - - - 1 6 9
Dwyane Wade, Miami - - 1 - - 5
Stephen Curry, Golden State - - - - 3 3
Kevin Garnett, Boston - - - - 1 1
David Lee, Golden State - - - - 1 1
Ty Lawson, Denver - - - - 1 1
Marc Gasol, Memphis - - - - 1 1
Joakim Noah, Chicago - -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej swoje...

 

co ten Danny Green robił na parkiecie?

oni albo bawią się z nami albo są słabi....

 

mecz mi się podobał bo były momenty gdzie to spurs dosyć dobrze "się" prowadzili

 

wystarczyo jed nak kilka pudeł Greena strat Manu i bezproduktywnych akcji Parkiera aby mimo wszystko było pozamiatane

 

niby Pop tak na poważnie ale ten czas daly Martinowi i Marjanowi mnie zastanawia.....

 

Na razie wygląda na to że Parker z Millsem na świeżości mają po połowie czasu zajmować się Stefanem gdzie na poczatku wykorzystując szybkość coś mają próbować

 

jakiekolwiek zmiany w D Parkera na kimkolwiek to jest koszmar

 

najgorsze że Manu który do tego leipej się nadaje przestał grać i chyba pokazuje że można JESZCZE ŁADNIEJ tracić piłki

 

jest jak jest

 

dasz luzu SC30 to ten rozkołysze całą falę/halę

 

to jest niesamowite jak gość już rozegrał 2-3 akcje z rzędu pod koniec i nabral przeświadczenia że mecz nie ucieknie w LUZIE robi sobie jaja z D

 

aż przykro było patrzeć...

 

tylko rotacja nie teges jednak u Popa....

LMA łapa boli a ten trafia.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, Kawhi i Lamarcus grający na najwyższym poziomie, bez żadnych małych urazów to niezbędny element do podjęcia walki z GSW, a może i wygrania. Natomiast co do drugiej części wypowiedzi to... to...

 

 

W sumie, kto potrzebuje gościa, który jest tylko pierwszy w lidze pod względem DRPM i aż 14. w RPM. Po co oni w ogóle mu płacą te 5 mln? Jeszcze ta radość w offseason jak się okazało, że wraca. No niepojęte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, Kawhi i Lamarcus grający na najwyższym poziomie, bez żadnych małych urazów to niezbędny element do podjęcia walki z GSW, a może i wygrania. Natomiast co do drugiej części wypowiedzi to... to...

 

 

 

W sumie, kto potrzebuje gościa, który jest tylko pierwszy w lidze pod względem DRPM i aż 14. w RPM. Po co oni w ogóle mu płacą te 5 mln? Jeszcze ta radość w offseason jak się okazało, że wraca. No niepojęte.

To troll.

Gada głupoty i jara się swoją drużyną jakby to było jedyne co mu w życiu wyszło.

Ja już przestałem reagować ale jak wygrają miśka to będę musiał dac go na ignorowanie bo nie wytrzymam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.