Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2015/2016


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Jasio Ściana w pakiecie z Dawidkiem Zachód do oddania...


Surprise me, bitte...


 


W zamian chcę też jakiegoś PG (co zrozumiałe nie musi być tak wyczesany jak Wall) i jakiegoś sympatycznego, młodego, produktywnego, lub rokującego na produktywnego gracza (co zrozumiałe nie musi być tak przystojny jak West), ewentualnie pick jakiś z top10, czy tam 12... Mam jeszcze pick, chyba 17...


 


Walcie doorami i windowami, bo ja jakiś mało pomysłowy jestem chwilowo...


Tylko od razu mówię, że fakt, że jestem mało pomysłowy nie oznacza, że stałem się jednocześnie głupi...


 


Chociaż, kto wie...? :nightmare:


 


Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do regulaminu zostanie wpisane, że wolny slot kosztuje $1. Znalazłem w temacie z zeszłego sezonu informację, że tak był liczony i wtedy. Skoro taka zasada już funkcjonowała mimo braku zapisu, to niech tak zostanie. Jeżeli komuś bardzo zależy, żeby ta kwota wynosiła $3, to niech da znać, możemy poruszyć tę kwestię później.

 

2.

Pomijajac pensje, ktore chyba juz ustalilismy, tu bym zerznal wszystko z FBXa wlacznie z opcja draft-and-stash [punkt IV w http://www.e-nba.pl/topic/1363-fbx-aktualny-regulamin-fbx/]

Wszyscy jak do tej pory się zgadzają z tym postulatem. Co rozwiązuje nam problem:

 

Emes, imho błędne rozumowanie, przynajmniej na moje, bo w zasadzie draft & stash w FBX Saric ma niezmienne salary począwszy od wyboru w drafcie

Rzeczywiście, draft&stash został opisany i wierząc w to, że przyjmiemy ten punkt, zmieniłem już salary Saricia.

 

btw. 96h na pick to nie jest trochę za dużo? Przy totalnym fuckupie wychodzi 80 dni. Nie warto byłoby tego zmienić na bezpieczniejsze 72h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do regulaminu zostanie wpisane, że wolny slot kosztuje $1. Znalazłem w temacie z zeszłego sezonu informację, że tak był liczony i wtedy. Skoro taka zasada już funkcjonowała mimo braku zapisu, to niech tak zostanie. Jeżeli komuś bardzo zależy, żeby ta kwota wynosiła $3, to niech da znać, możemy poruszyć tę kwestię później.

 

Ja z kolei znalazłem, że było pusty slot był liczony jako $3 (choćby we wpisie #3 tematu [Liga Roto Dynasty] - sezon 2014-2015). W regulaminie jest też info, że minimalna pensja to $3, więc pusty slot również tyle powinien wynosić. 1$ warci są wszyscy rookie od picku 11.

W końcu wzorujemy się w większości przepisów na fbx, a tam minimalka to również wartość pustego slotu. Tu nawet idziemy na łatwiznę bo możliwe jest by było poniżej minimalki salary gracza.

 

 

btw. 96h na pick to nie jest trochę za dużo? Przy totalnym fuckupie wychodzi 80 dni. Nie warto byłoby tego zmienić na bezpieczniejsze 72h?

 

Podobanie jak Szulim uważam, że 48h to w zupełności wystarczający zakres czasu na picka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia oferta dupy nikomu nie urwała jak widzę, więc zaproponuję kolejną - o wiele, wiele mniej skomplkowaną:

Mój pick + West/Lee/Brewer/Stuckey/Brooks za kogoś z zajebiaszczą trójką (jakby coś to Stephena Curry'ego nie chcę) :onthego:

Lub pick tegoroczny za pick przyszłoroczny strejt ełej...

 

Nie oznacza to oczywiście, że poprzednia oferta jest nieaktualna...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wyjeżdżam i wracam w piątek. Jak ktoś się jeszcze nie wypowiedział w kwestii pensji za wolny slot, czy też czasu na pick przy drafcie, serdecznie zachęcam. Jak już będziemy mieli to omówione, to w weekend uporządkuję regulamin i idąc za radą wiLQa założę stosowny temat. Pozadrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. 96h na pick to nie jest trochę za dużo? Przy totalnym fuckupie wychodzi 80 dni. Nie warto byłoby tego zmienić na bezpieczniejsze 72h?

72 h ? czy każdy potrzebuje aż 3 dni żeby wybrac zawodnika? jak dla mnie to nawe 48h powinno wystarczyć ale to moja opinia ;)

Podobanie jak Szulim uważam, że 48h to w zupełności wystarczający zakres czasu na picka.

Troche mnie dziwi ta licytacja by coraz bardziej skracac ten okres, wiec zabawie sie w adwokata drugiej strony by zostawic te 4 dni i przy okazji zwrocic uwage na pare szczegolow, ktore chyba pomineliscie...

 

Po 1, to jest MAKSYMALNY czas na pick. Nie sredni, nie dotyczacy polowy GMow tylko teoretyczny max, ktory w wiekszosci draftow nikogo nie bedzie dotyczyl... moze w porywach jedna osoba z tego skorzysta bo akurat miala czasochlonne wydarzenia odrywajace ja od wirtualnej ligi. W zwiazku z tym 80 dni moze i jest teoretyczna mozliwoscia, ale w praktyce musielibysmy chyba wszyscy doreczac te picki osobiscie do komisza na kartce by sie chociaz zblizyc do tej wartosci.

 

Po 2, niezaleznie od ustawionego okresu wiekszosc osob bedzie dokonywalo picku tego samego dnia lub nastepego, wiec w praktyce ten przepis nie bedzie mial dla nich znaczenia, ale ta opcja uwzglednia mozliwosc iz nie wszyscy w lidze zagladaja na forum codziennie. Piszac cos w stylu "dla mnie wystarczy i 2h na pick" moze byc prawdziwe dla danej osoby i chwala im za taka aktywnosc, ale to pomija szczegol iz nie wszyscy maja tak samo i zawsze w lidze jest ktos najwolniejszy.

 

Po 3, ustawienie dotyczy wszystkich pickow, a nie tylko tych z czolowki. Jak ktos ma #1 czy #3 to moze miesiacami sie zastanawiac kogo wezmie i byc gotowym od razu gdy jest jego kolej, ale w drugiej polowie draftu to za duzo zalezy od dostepnosci i czasem trzeba dopiero zaczac analizowac graczy z grupy, ktora sie ostala gdy juz zaczal sie zegar na pick.

 

Po 4, moze najwazniejsza uwaga jest taka, ze ten okres miedzy pickani sluzy nie tylko zastanawianiu sie kogo wybrac, ale takze negocjacjom trejdowym za pick aktualnie wybierajacy! Co w zwiazku z punktem 2 trwa troche czasu niezaleznie od GMa wybierajacego.

 

IMO generalnie przy tej zasadzie nie jest kwestia szukania najmniejszej akceptowalnej wartosci tylko pytanie "ile najwolniej moga trwac pojedyncze wybory by draft sie nie przedluzal za gleboko w preseason?". Zaczynajac 1 wrzesnia mamy kupe czasu by nie przyspieszac tej potencjalnie waznej decyzji i 96 godzin brzmi dlugo w prozni, ale w praktyce jest to mniej imponujace... przykladowo moze to wygladac tak: poprzedni pick poszedl o godzinie 22, dowiedziales sie nastepnego dnia o 15, wyslales 2 propsy, na ktore czekales odpowiednio dobe oraz dwie i w ten sposob minely 3 doby od rozpoczecia zegara, a Ty wciaz nie dokonales wyboru i z zewnatrz to wyglada jakbys zwlekal...

 

Jak ktoś się jeszcze nie wypowiedział w kwestii pensji za wolny slot, czy też czasu na pick przy drafcie

Dla formalnosci [bo chyba tego nie zrobilem], mnie tam wszystko jedno, ale dla przejrzystosci i porzadku moze rzeczywiscie wygodniej bedzie 3$. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wilq poruszyłeś tutaj kilka kwestii które mi faktycznie umknęły, czyli max czas na wybór + ewentualne negocjacje , osobiście uważam że sam wybór nie powinien dużo zakładać czasu, ale w połaczeniu na dokonanie ewentualnych wymian to faktycznie może mieć dłuższe przełożenie.

Może niekonieczenie byłbym za tym aby 96h było , bo zakładam że we wrześniu więcej osób będzie aktywnie uczestniczyć w życiu ligi, ale może 48h to faktycznie być za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest kolejny trejd. Bismack za Ersana. Evitacre potwierdzi.

Potwierdzam. Barnes na FA.

I tym samym mistrz szybko i gladko zszedl ponizej limitu pensji... o tyle ciekawie, ze nie ma SFa w skladzie ;-)

 

BTW, jako, ze jestem ostatnia druzyna powyzej limitu to rzuce taka oferte...

oddam Marvina za niemal cokolwiek lub Tonego Allena za troche lepsze cokolwiek ;-)

 

Plus jak komus sie podobal trejd Lawsona do Rockets [bo mi nie, wrrrr] to pewnie bedzie latwo go wyciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.