Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2015/2016


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Przy wymianie 2 za 1 nie napisałem kogo wyrzucam ponieważ nie przekroczyłem 13 zawodników a po wszystkich wymianach jeśli dobrze liczę to mam 12 zawodników.

W jaki sposob?

Zaczales offseason z 13 graczami, po czym klepnales trejdy 2 za 2, 2-2, 1-1 i wreszcie 1 za 2 z kolkiem. Tzn rozumiem, ze w planach miales wymiane z maciem 2 za 1, ale przy takiej kolejnosci przez chwile miales 14 zawodnikow w skladzie, wiec IMO jeden musi wyleciec zeby to wszystko bylo legalne... ale w sumie niech sie wypowie nowy komisz... ;-)

 

a wiLQa proszę o zmianę autora tematów związanych z dynasty na ww. kolegę tak, aby spokojnie mógł nimi zarządzać - obecnie wiadomo, ja to tylko mogę robić. Mam nadzieję, że zmiana taka jest możliwa.

AFAIK nie ma takiej opcji jak zmiana autora. Ale faktycznie dobrze by bylo zeby nowy komisz mial pelna kontrole nad poczatkiem watku, wiec jak eMeS sie zdecyduje pelnic ta funkcje i wiekszosc go poprze to IMO najlepiej bedzie jak zalozy nowy watek pt "[Liga Roto Dynasty] - Salary zawodników - sezon 2015/2016" [x] gdzie w pierwszym poscie beda sklady z pensjami, picki [tzn mniej wiecej cos takiego http://www.e-nba.pl/topic/4158-fbx-fbx1-sezon-201516/?do=findComment&comment=347611, wiek opcjonalnie] oraz na koniec lista pensji graczy poza skladami i bedzie to zbiorczy post, ktory bedzie w miare mozliwosci aktualizowal.

 

[x] wtedy wersje tego watku zalozona przez karla bym skasowal zeby sie nie dublowalo, a aktualny watek ma juz kilka ladnych stron dyskusji, ktorych szkoda. BTW, nie wiem czy da sie zalozyc dwa watki o tym samym tytule, wiec moze najpierw musialbym skasowac ten karla, ale to juz szczegol do omowienia pozniej.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście popieram kandydaturę Emesa na komisza i przy okazji wrzucam swój aktualny skład:

 

San Antonio Spurs:
Kevin Durant - 77
Kawhi Leonard - 56
Hassan Whiteside - 34
Greg Monroe - 27
Bradley Beal - 18
Eric Gordon    12
Jarrett Jack - 6
Jusuf Nurkic - 3
Meyers Leonard - 3
Arron Afflalo - 3
Alec Burks - 3
Kyle O'Quinn - 3
Trevor Booker - 3
suma: 248

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob?

Zaczales offseason z 13 graczami, po czym klepnales trejdy 2 za 2, 2-2, 1-1 i wreszcie 1 za 2 z kolkiem. Tzn rozumiem, ze w planach miales wymiane z maciem 2 za 1, ale przy takiej kolejnosci przez chwile miales 14 zawodnikow w skladzie, wiec IMO jeden musi wyleciec zeby to wszystko bylo legalne... ale w sumie niech sie wypowie nowy komisz... ;-)

 

AFAIK nie ma takiej opcji jak zmiana autora. Ale faktycznie dobrze by bylo zeby nowy komisz mial pelna kontrole nad poczatkiem watku, wiec jak eMeS sie zdecyduje pelnic ta funkcje i wiekszosc go poprze to IMO najlepiej bedzie jak zalozy nowy watek pt "[Liga Roto Dynasty] - Salary zawodników - sezon 2015/2016" [x] gdzie w pierwszym poscie beda sklady z pensjami, picki [tzn mniej wiecej cos takiego http://www.e-nba.pl/topic/4158-fbx-fbx1-sezon-201516/?do=findComment&comment=347611, wiek opcjonalnie] oraz na koniec lista pensji graczy poza skladami i bedzie to zbiorczy post, ktory bedzie w miare mozliwosci aktualizowal.

 

[x] wtedy wersje tego watku zalozona przez karla bym skasowal zeby sie nie dublowalo, a aktualny watek ma juz kilka ladnych stron dyskusji, ktorych szkoda. BTW, nie wiem czy da sie zalozyc dwa watki o tym samym tytule, wiec moze najpierw musialbym skasowac ten karla, ale to juz szczegol do omowienia pozniej.

W sumie najważniejszy jest temat z pensjami, reszta może zostać tak jak jest. Wydaje mi się, że można też przenosić posty z jednego tematu do drugiego. Z identyczną nazwą tematu też chyba nie powinno być problemu, dziwne, jakby kluczem na bazie była string z nazwą, zamiast jakiegoś id, czy innego uuida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Zagubiłem się w mieście kawał drogi od domu i nie mogę znaleźć tematu ze składami choć odrobinę aktualnymi...

Wiedziałem, że jakieś trejdy chcę porobić, ale teraz to nawet nie wiem kogo ja mam w składzie, nie wspominając o innych...

 

Poratuje ktoś jakimś plikiem, linkiem, czy innym cholerstwem, bo oferty typu sprzedam jakiegoś gracza za jakiegoś innego gracza pewnie furory nie zrobią...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominację, chętnie pokomiszuję, jeżeli karl ma sporo na głowie i większość ligi będzie za - proszę o feedback. Gdyby ktoś miał innego kandydata, który bardziej by mu odpowiadał z tych lub innych powodów, niech też daje znać.

 

Tak czy inaczej pozwoliłem sobie uporządkować salary i otworzyć nowy temat, bo to jest chyba najważniejsze na chwilę obecną. Stary jest do skasowania.

 

Przy wymianie 2 za 1 nie napisałem kogo wyrzucam ponieważ nie przekroczyłem 13 zawodników a po wszystkich wymianach jeśli dobrze liczę to mam 12 zawodników.

 

Masz 13, a przez chwilę miałeś 14 ; )

 

W jaki sposob?
Zaczales offseason z 13 graczami, po czym klepnales trejdy 2 za 2, 2-2, 1-1 i wreszcie 1 za 2 z kolkiem. Tzn rozumiem, ze w planach miales wymiane z maciem 2 za 1, ale przy takiej kolejnosci przez chwile miales 14 zawodnikow w skladzie, wiec IMO jeden musi wyleciec zeby to wszystko bylo legalne... ale w sumie niech sie wypowie nowy komisz... ;-)

 

Otóż to. Komiszem jeszcze nie jestem, ale swoją opinię mogę wyrazić. Jak wiLQ słusznie zauważył, powinieneś kogoś wywalić. Jednak regulamin nie mówi nic o tym, co się dzieje gdy GM tego nie zrobi. Automatyczne wywalenie zawodnika z najniższą pensją? Jeżeli tak to którego? Trochę bez sensu. Według mnie ten deal po prostu był nielegalny i nie doszedł do skutku. Co daje wam szansę przeprowadzić go drugi raz, tym razem zgodnie z regulaminem, bo masz miejsce w rosterze po wymianie z maciem ; ) Po prostu ogłoście go razem z kolkiem jeszcze raz na forum i chyba nikt nie będzie miał zastrzeżeń. WiLQ?

 

 

W sumie najważniejszy jest temat z pensjami, reszta może zostać tak jak jest. Wydaje mi się, że można też przenosić posty z jednego tematu do drugiego. Z identyczną nazwą tematu też chyba nie powinno być problemu, dziwne, jakby kluczem na bazie była string z nazwą, zamiast jakiegoś id, czy innego uuida.

Co do identycznej nazwy, po prostu zmieniłem 2015/2016 na 2015/16. A trzeba się zastanowić jeszcze co zrobić z tematem z regulaminem.

 

 

Poratuje ktoś jakimś plikiem, linkiem, czy innym cholerstwem

http://www.e-nba.pl/topic/4321-liga-roto-dynasty-salary-zawodnik%C3%B3w-sezon-201516/

 

Dajcie też znać, czy salary jest czytelne, bo walnąłem po prostu jpega z excela. Jakby był jakiś problem np. z otwieraniem na komórkach to jeszcze to zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey , akurat w regulaminie po prostu nic na ten temat nie pisze, albo ja nie zauważyłem więc stosuję się do wytyczych nowego komisza :)

BTW , jako że stworzyłem pewien precedens , trzeba załatać tą dziurę w regulaminie, czyli np jeżeli ktoś zapomni kogoś wyrzucić to albo ma 24h na poprawę trejdu  , albo trade nie przechodzi. Uważam to za lepszą formę niż wyrzucanie losowo zawodnika z najniższym salary.

 

 

Więc ogłaszam raz jeszcze trade z Kolkiem :

 

do LAC - Griffin + Ariza

do BOS - pick #4 LAC + pick #10 (via SAS) + Seraphin 

 

dzieki eMeS za zgodę na komiszowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że można też przenosić posty z jednego tematu do drugiego.

Mozna, ale z kolejnoscia by mogl byc problem... ale mniejsza o to bo eMeS ladnie rozwiazal kwestie nazwy watku, wiec ma dobry poczatek ;-)

 

 

Dzięki za nominację, chętnie pokomiszuję, jeżeli karl ma sporo na głowie i większość ligi będzie za - proszę o feedback.

Poki co masz 100% poparcia [dla jasnosci ja rowniez jestem za] i nie ma innego kandydata, wiec mam nadzieje, ze to tylko formalnosc, ale dla zasady jeszcze kilka glosow by sie przydalo...

 

Tak czy inaczej pozwoliłem sobie uporządkować salary i otworzyć nowy temat, bo to jest chyba najważniejsze na chwilę obecną. Stary jest do skasowania.

Zrobione.

 

Otóż to. Komiszem jeszcze nie jestem, ale swoją opinię mogę wyrazić. Jak wiLQ słusznie zauważył, powinieneś kogoś wywalić. Jednak regulamin nie mówi nic o tym, co się dzieje gdy GM tego nie zrobi. Automatyczne wywalenie zawodnika z najniższą pensją? Jeżeli tak to którego? Trochę bez sensu. Według mnie ten deal po prostu był nielegalny i nie doszedł do skutku.

IMO tak wlasnie powinno to wygladac, ze komisz wylapuje blad i wymiana nie przechodzi, po czym jest ewentualna poprawka.

 

Co daje wam szansę przeprowadzić go drugi raz, tym razem zgodnie z regulaminem, bo masz miejsce w rosterze po wymianie z maciem ; ) Po prostu ogłoście go razem z kolkiem jeszcze raz na forum i chyba nikt nie będzie miał zastrzeżeń. WiLQ?

Ja nie bede mial. 

 

Co do identycznej nazwy, po prostu zmieniłem 2015/2016 na 2015/16. A trzeba się zastanowić jeszcze co zrobić z tematem z regulaminem.

Wg mnie trzeba zamknac stary i zaloz nowy watek z regulaminem, w ktorym w pierwszym poscie wrzucisz uaktalniona jego wersje i bedziesz w przyszlosci edytowal w razie potrzeby, a w drugim poscie wrzuc jakies podsumowanie proponowanych zmian czy trwajacych dyskusji [ktore zreszta sam zaczales w tym watku].

 

BTW , jako że stworzyłem pewien precedens , trzeba załatać tą dziurę w regulaminie, czyli np jeżeli ktoś zapomni kogoś wyrzucić to albo ma 24h na poprawę trejdu  , albo trade nie przechodzi.

IMO to drugie. BTW, jakikolwiek czas na poprawke trejdu zaklada, ze ktos wylapie blad ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie trzeba zamknac stary i zaloz nowy watek z regulaminem, w ktorym w pierwszym poscie wrzucisz uaktalniona jego wersje i bedziesz w przyszlosci edytowal w razie potrzeby, a w drugim poscie wrzuc jakies podsumowanie proponowanych zmian czy trwajacych dyskusji [ktore zreszta sam zaczales w tym watku].

Dobra, to jest najbliższa przyszłość w takim razie

 

 

Ja mam za to inne. Nie została chyba uregulowana kwestia Saricia. Liczy się on do salary? Ja optuję za tym, żeby tak było, bo musi być jakiś koszt posiadania praw do tego i tego typu zawodników.

A to jest dobre pytanie. Licząc salary potraktowałem go tak jak Embiida. Czyli w zeszłym sezonie miał pensję rookie, a w tym nie zagrał żadnego meczu, więc przyjąłem postępowanie zgodnie z regulaminem (czyli stosowna obniżka, względnie pensja minimalna).

Prawda jest taka, że raczej w top10 nikt nie będzie brał prospektów, którzy zostaną poza NBA przez kilka sezonów, więc trzymanie takich zawodników będzie kosztować albo 1/3/3.... (zgodnie z moim rozumowaniem) albo 1/1/1.... (jeżeli stwierdzimy że chcemy aby mieli przez cały ten okres rookie pensję) albo 0/0/0.... osobiście jest przeciwny tylko temu ostatniemu wariantowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę, o ile nie rozdałem nigdzie po drodze to chyba mam jeszcze pick SAS 2016. 

Rzeczywiście, znalazłem. Top5 protected. Jak to rozumieliście przy tym dealu, jak nie dostaniesz picku w 2016 to przepada czy zamienia się na 2017 unprotected? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emes, imho błędne rozumowanie, przynajmniej na moje, bo w zasadzie draft & stash w FBX Saric ma niezmienne salary począwszy od wyboru w drafcie.

 

Proponuję tą sprawę uzgodnić jeszcze z Wilq, co nie zmienia faktu, iż nie było to przedyskutowane, więc mogłeś podjąć taką a nie inną decyzję. Logicznie jednak gra w Europie to nie to samo co kontuzja, a wręcz przeciwnie, gracz nabiera większego doświadczenia niż miał w chwili draftu.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.