Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

...aaand new! :]

Ale to jest bydlak, ten Perreira. Większy jest o głowę od Glovera z półciężkiej, podobno na walce miał ok. 100 kg.

Trochę za wczesne przerwanie imo ale można przymknąć oko bo jest zmiana mistrza i może Adesanya się weźmie do roboty bo ostatnie walki w jego wykonaniu to były flaki z olejem. Dzisiaj było OK ale nie zamknął walki i favelanin w 5 rundzie ożył, podłączył i skończył.

 

Poirier z Chandlerem tez miodzio walka. 1 runda typowy Chandler, w 2 już myślałem, że Chandler zaczął myśleć w walce i to ugra a w drugiej Poirier udusił i spodziewany koniec. Niech tego Chandlera trzymają w UFC bo zawsze jest co oglądać jak on jest na karcie. Tylko z jego stylem walki to CTE na emeryturze murowane. Ale show jest ;]

Piękna gala jak zwykle w MSG!

:D

Zdjęcie

Edytowane przez n_i_m_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gala :) Oglądanie rano ma swoje plusy - można przewijać nudy które serwuje Adesanya :) 

Chandler poddany, Esparza poddana, Cyckarz wymachany.

Przerwanie za szybkie, myślę, że będzie rewanż od razu. Radość Glovera w narożniku Pereiry większa niż samego mistrza :) Sztos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, n_i_m_h napisał:

No widziałem, niezłe jaja z tą kontuzją Prochazki. A Glover to nie wiem na co czeka, może się nie doczekać...

Niech to będzie Last Dance Janka, jakby go ustrzelił jak Andersona to by było gites :]

Wielki szacun dla Czecha, że nie blokuje dywizji jak Ngannou. Nie wiem czy Dana chciałby rozbić walkę Janka, żeby dać jednego z nich dla Glovera, czy w grę wchodził ktoś poza top3. Nie wiem jak wygląda sytuacja tych niżej klasyfikowanych w rankingu, trochę dziwne, bo Glover ma background w zapasach, a przygotowywał się pod bardzo dobrego stójkowicza, to czego się niby obawiał?

Chyba, że liczy na Janka z pasem i drugą ich walkę, skoro pierwsza poszła tak gładko.

 

edit: https://www.lowking.pl/kulisy-szalenstw-na-ufc-282-glover-teixeira-odmowil-walki-z-magomedem-ankalaevem-chcial-jana-blachowicza-ufc-bylo-na-nie/

Wszystko jasne, Janek jak zwykle dymany przez Dankę. Widać jak ważne są rankingi, skoro Janek jest 2, a ruski 3ci :) 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajna waleczka Wonderboy vs Holland.

Thompson w wieku 39 lat wymiata nogami jak nikt w UFC. Ale w sumie to nie wiadomo po tej walce czy Wonderboy ma za mało pary w tych uderzeniach czy Holland ma tak twardy łeb. A jak już kontuzjował prawą rękę Holland to było tylko jego obijanie i nie mógł go znokautować dalej. Ale technika Wonderboya zajebista, oglądało się przyjemnie :)

 

A ciężką to powinni zaorać, Stipe na emeryturze, Franciszek leczy kontuzję już z rok, Jon Jones przechodzi do ciężkiej ze 2 lata ponad, Gane był blisko z Franciszkiem żeby potem dostać baty od Tiuvasy, który właśnie przegrał z jakimś Rusem. Masakra.

Edytowane przez n_i_m_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chyba już za stary ten nasz Jano się zrobił. Miał go okopanego po 3 rundach to w ostatnich dwóch Dagestaniec go przeleżał i dupa. Może to i lepiej, jak Ankalajev go kładł to Glover zrobiłby mu dziecko w parterze znowu.

c***owe te najwyższe wagi w UFC, o ciężkiej już pisałem a w półciężkiej jak się Prochazka kontuzjował to został stary Janek, jeszcze starszy Glover, przynudzacze Ankalajev i Smith, kontuzjowany Rakic i zawodnicy na dorobku jak ten Jamahal Hill na ten przykład co to nie wiadomo jeszcze co z nich będzie. Bryndza.

A Dana się wkurwił i teraz o pas Glover z Hillem :]

 

Walka wieczoru jak dla mnie: Topuria robi rozpiździel na chłopku z Arkansas Mitchellu. Mogliby mu dać tego pedzia Pimbletta bo mają jakąś kosę między sobą ale PAddy za ch...ja nie zejdzie wagę niżej bo zostałby rozjechany, hype na niego by przygasł a tak to Dana dalej go będzie bezpieczniutko prowadził żeby tylko $$$ się zgadzały.

 

To teraz z prawdziwego MMA w tym roku została nam tylko intergalaktyczna megawalka wspaniałych gladiatorów Mamed vd Pudzilla! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, n_i_m_h napisał:

...chyba już za stary ten nasz Jano się zrobił. Miał go okopanego po 3 rundach to w ostatnich dwóch Dagestaniec go przeleżał i dupa. Może to i lepiej, jak Ankalajev go kładł to Glover zrobiłby mu dziecko w parterze znowu.

Jano taki niby zapaśnik, a ktokolwiek to przewróci to go wyleży albo podda. W stójce też walczy mega awkward, te jego szarże z ciosami wyglądają bardzo pokracznie.

Łysy się wkurwił, a jeśli do tej pory nie był wkurwiony, a tak robił Jankowi pod górę to teraz musiałby mu chyba pod stołem obrobić, żeby dostać 3go title shota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Cardi napisał:

Jano taki niby zapaśnik, a ktokolwiek to przewróci to go wyleży albo podda. W stójce też walczy mega awkward, te jego szarże z ciosami wyglądają bardzo pokracznie.

Łysy się wkurwił, a jeśli do tej pory nie był wkurwiony, a tak robił Jankowi pod górę to teraz musiałby mu chyba pod stołem obrobić, żeby dostać 3go title shota.

Jano jak się jebnie na plecy, to nie ma szans na wstanie, ot co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.