Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Sebastian napisał:

Ja też oglądam ludzi ganiających za piłką tylko mniejszą :) No ale jednak w tenisie prymitywów jest jakby mniej. 

Fame Tennis Asosijejszon FTA, jest nisza. Jutuberzy mają beef? Kulturalnie na mączce na solo.

Ewentualnie jeden gem - jedna rundka na ubitej ziemi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2021 o 11:46, fluber napisał:

Kapela odklepie zanim Kossakowski zdąży do niego podejść.

A ja się nie zdziwię, gdy okaże się jak z SexMasterką, że ten przećpany kurdupel to były mistrz w jakiś sztukach walki i nie dość, że zarobi kasę za walkę to postawi wszystko u buka i będzie się kretyńsko śmiał pod nosem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jack napisał:

A ja się nie zdziwię, gdy okaże się jak z SexMasterką, że ten przećpany kurdupel to były mistrz w jakiś sztukach walki i nie dość, że zarobi kasę za walkę to postawi wszystko u buka i będzie się kretyńsko śmiał pod nosem. 

patrzac na koordynacje obu to tam przegra ten ktory sie szybciej potknie o wlasne nogi :)

10 godzin temu, Cardi napisał:

image.png.b4f2dee2106a521d649c5c843e70276b.png

Na grupie fejsbukowej ankieta na Polaka roku w UFC. Ludzie mają krótką pamięć. :) 

dosc sensowne wyniki tbh

Blachowicz w 2021 wygral super fight z Adesanya i przegral w b.slabym stylu z Gloverem

Gamrot wygral w fajnym stylu wszystkie 3 walki w ufc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, julekstep napisał:

dosc sensowne wyniki tbh

Blachowicz w 2021 wygral super fight z Adesanya i przegral w b.slabym stylu z Gloverem

Gamrot wygral w fajnym stylu wszystkie 3 walki w ufc

No jeżeli 3 wygrane, z czego 2 poza rankingiem > wygrana superfightu z niepokonanym mistrzem to nie ma o czym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

sama wygrana super fightu by wystarczyła, ale została przyćmiona przez bardzo słabą porażkę :) 

No i tego nie rozumiem. Z całą moją sympatią do Gamera, jakby zrobił #13 #9 i #6 w tych 3 walkach to MOŻE to ponad UD z Adesanyą. A tak to gdzie Rzym a gdzie Krym.

Gamrota rokiem będzie 2022 i 2023, ale nie 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

No i tego nie rozumiem

Jak możesz tego nie rozumieć będąc na forum NBA?

To podobny case do LeBrona i 2016/2011  :)  (gdzie w przypadku NBA to jest dużo gorsze rozumowanie, bo samo zrobienie finałów to duża rzecz....no ale tak działają kibice sportowi :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Jak możesz tego nie rozumieć będąc na forum NBA?

To podobny case do LeBrona i 2016/2011  :)  (gdzie w przypadku NBA to jest dużo gorsze rozumowanie, bo samo zrobienie finałów to duża rzecz....no ale tak działają kibice sportowi :) )

Normalnie, przez przegraną LeBrona w finale nikt nie uważał, że statpadder z bottom 5 ligi bijący innych z tych okolic jest lepszym grajkiem. A tak póki co wygląda dysproporcja Janek - Gamrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
56 minut temu, Cardi napisał:

50sek do końca i nie ma walki :D Nowa jakość :)

Znowu się viaplay zesrało w najważniejszym momencie? Ja prdl...mam tylko nadzieję, że za rok czyli kiedy trafią do nich prawa do F1 (i EPL przy okazji) to się poprawią, gdyż jakby mi takie ostatnie kółko GP Abu Dhabi z zeszłego sezonu padło z powodu usługodawcy to by mnie szlag ostry zalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.