Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Cardi napisał:

Jak prezenter będzie w ich wadze i wzroście, a także będzie byłym wicemistrzem Polski w zapasach z 6 latami na macie zapaśniczej, a walka będzie na zasadach MMA? 

 

W porządku.

Bogusz trenowała zapasy jako dziecko i to wicemistrzostwo Polski też zrobiła na jakimś pucharze Polski dzieci. Przynajmniej w seniorskich zapasach nigdzie nie można znaleźć jakichkolwiek jej wyników, a to już dziewczyna po 30-stce, więc nawet jak trenowałą przez 6 lat zapasy, to i tak te dziecięcei treningi skończyła co najmniej 15 lat temu, nie licząc przygotowania do walki.

MMA i zawodowy sport się mocno ośmiesza, nie tylko biorąc te walki z patologią ( powiedzmy, że Bogusz, Don Kasjo, czy Jake Paul mimo jakichś tam treningów to po prostu przez 3/4 życia imprezują), ale jeszcze je przegrywając a na koniec robiąc z siebie totalnych pajaców jak Wrzosek z zachowaniem po walce, Woodley z tatuażem, czy trener Najmana z zachowaniem w klatce.

Btw. dotąd myślałem, że to Najman to tylko taki nieudacznik ( przecież on był topowym polskim bokserem, walczył o mistrzostwo Polski), ale okazuje się, że to jednak dość powszechna sprawa, żę ci zawodowi fighterzy nie odbiegają umiejętnościami tak bardzo od "zwykłych" ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jack napisał:

wymyślasz kolejne durne argumenty zamiast przyznać, że przez swoją niewiedzę źle oceniłeś jedną z zawodniczek. Dla pocieszenia, nie ty pierwszy. 

"Kursy" to durne argumenty? A jakie argumenty wązniejsze niż kursy u buka? Pytałem już ile kasy zarobili ludzie na tej walce skoro dla nich było tak oczywiste ze faworyt przegra ale nikt sie nie zgłosił. Dopiero po walce okazuje sie oczywiste ze youtuberka nastuka mistrzynie swiata w boksie. Przed walka nikt cynka na pewną kase nie dał.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Btw. dotąd myślałem, że to Najman to tylko taki nieudacznik ( przecież on był topowym polskim bokserem, walczył o mistrzostwo Polski), ale okazuje się, że to jednak dość powszechna sprawa, żę ci zawodowi fighterzy nie odbiegają umiejętnościami tak bardzo od "zwykłych" ludzi.

o fuck

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

MMA i zawodowy sport się mocno ośmiesza, nie tylko biorąc te walki z patologią ( powiedzmy, że Bogusz, Don Kasjo, czy Jake Paul mimo jakichś tam treningów to po prostu przez 3/4 życia imprezują)

Kasjusz Życiński swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął jeszcze w 2011 roku od treningów bokserskich w SAKO. Dwukrotnie brał udział w World Series of Boxing. Co więcej, w 2014 roku zdobył nawet brązowy medal w amatorskich mistrzostwach Polski. Don Kasjo w boksie ma ogromne doświadczenie. Stoczył ponad 70 amatorskich walk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Kasjusz Życiński swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął jeszcze w 2011 roku od treningów bokserskich w SAKO. Dwukrotnie brał udział w World Series of Boxing. Co więcej, w 2014 roku zdobył nawet brązowy medal w amatorskich mistrzostwach Polski. Don Kasjo w boksie ma ogromne doświadczenie. Stoczył ponad 70 amatorskich walk.

Po czym zaliczył jakieś 10 sezonów warsaw shore:) Najman walczył o zawodowe mistrzostwo Polski i był dwukrotnym wicemistrzem Polski juniorów w kickboxingu. Jeżeli chcesz mi powiedzieć że kasjo miał lepsza karierę sportową niż Najman to lol:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darkonza napisał:

"Kursy" to durne argumenty? A jakie argumenty wązniejsze niż kursy u buka? Pytałem już ile kasy zarobili ludzie na tej walce skoro dla nich było tak oczywiste ze faworyt przegra ale nikt sie nie zgłosił. Dopiero po walce okazuje sie oczywiste ze youtuberka nastuka mistrzynie swiata w boksie. Przed walka nikt cynka na pewną kase nie dał.

no bo buki pewnie zakładali że ona cokolwiek się przygotuje pod to :)

no ale wyszła z dakonzowego założenia i wyszło jak wyszło :) 

zresztą najbardziej wymowna jest pierwsza runda (w zasadzie sam jej początek):

 

ona tutaj w pierwszych kilku sekundach idzie na pewniaka i wyprowadza trzy kombinacje (i raz dość solidnie trafia przeciwniczkę), jednak przy trzeciej kombinacji idzie wejście w nogi ze strony zapaśniczki i całą rundę leży na plecach (w ostatniej części walki - od około 2:30 -  inkasując kilkadziesiąt ciosów), w tym momencie pewnie dostała mindfucka i reszta walki wyglądała jak wyglądała (w tej drugiej rundzie co wrzucałeś walczyła już mega asekuracyjnie, więc z grubsza jej 'boks' nie stanowił już żadnego zagrożenia).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Po czym zaliczył jakieś 10 sezonów warsaw shore:) Najman walczył o zawodowe mistrzostwo Polski i był dwukrotnym wicemistrzem Polski juniorów w kickboxingu. Jeżeli chcesz mi powiedzieć że kasjo miał lepsza karierę sportową niż Najman to lol:) 

Serio uważasz, że Najman, ten łysy debil z psem na Śnieżce i im podobni mniej balują niż Don Kasjo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Po czym zaliczył jakieś 10 sezonów warsaw shore:) Najman walczył o zawodowe mistrzostwo Polski i był dwukrotnym wicemistrzem Polski juniorów w kickboxingu. Jeżeli chcesz mi powiedzieć że kasjo miał lepsza karierę sportową niż Najman to lol:) 

bokserską na pewno miał lepszą -> a bije się tylko w boksie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Zawodowe wicemistrzostwo Polski to lepiej niż brązowy medal amatorskich mistrzostw Polski? Spoko 

W sensie Ty myślisz że w boksie zawodowym zawodnika po przegraniu walki o pas (już nie będę wnikał w wartość pasa 'Międzynarodowego Mistrza Polski') tytułuje się mianem 'wicemistrza'? xDDD

Andrzej Gołota, wicemistrz WBA, WBO, IBF i WBC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

W sensie Ty myślisz że w boksie zawodowym zawodnika po przegraniu walki o pas (już nie będę wnikał w wartość pasa 'Międzynarodowego Mistrza Polski') tytułuje się mianem 'wicemistrza'? xDDD

Nie, ja myślę że generalnie amatorski bokser jest gorszy niż zawodowy, a szczególnie niż zawodowy, który był niepokonany przez 5 lat i walczył o tytuł mistrza Polski w wadze ciężkiej.

A w szczególności amatorski bokser, który od jakichś 7 lat jest zawodowym alkoholikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Nie, ja myślę że generalnie amatorski bokser jest gorszy niż zawodowy, a szczególnie niż zawodowy, który był niepokonany przez 5 lat i walczył o tytuł mistrza Polski w wadze ciężkiej.

A w szczególności amatorski bokser, który od jakichś 7 lat jest zawodowym alkoholikiem.

jedyna różnica między bokserem zawodowym a bokserem amatorskim jest taka że bokser zawodowy zarabia pieniądze na walkach

Marcin Najman w karierze 'zawodowej' na 21 walk tylko 4 razy walczył z przeciwnikami z dodatnim bilansem - wszystkie te walki przegrał przed czasem -> jeśli myślisz że jego kariera zawodowa wpływa pozytywnie na jego bokserskie resume...to jesteś chyba drugą osobą na świecie (po samym Marcinie Najmanie), która tak myśli :) 

edit - sorry 5 razy walczył z 'dodatnimi' i tą jedną walkę wygrał (z kolesiem który mając bilans 6-2 wrócił po 7 letniej przerwie żeby przegrać 3 kolejne walki :))

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fluber napisał:

MMA i zawodowy sport się mocno ośmiesza, nie tylko biorąc te walki z patologią ( powiedzmy, że Bogusz, Don Kasjo, czy Jake Paul mimo jakichś tam treningów to po prostu przez 3/4 życia imprezują), ale jeszcze je przegrywając a na koniec robiąc z siebie totalnych pajaców jak Wrzosek z zachowaniem po walce, Woodley z tatuażem, czy trener Najmana z zachowaniem w klatce.

 

Akurat jak sprawdziłem Jake Paula, to akurat on od dziecka trenował sport, a do boksu podchodzi profesjonalnie trenując tak samo intensywnie jak każdy zawodowy bokser. 

Zresztą pamiętam tekst Sonnena, coś w stylu: śmieję się z każdego, kto mówi, że jest profesjonalnym zawodnikiem MMA. Ja trenuję intensywnie jak nikt i spędzam w gymie po 3 godziny dziennie, jak ktoś tak gada, to po prostu większość czasu spędza przed TV z padem do playstation.

Taki Shane Carwin walczył o mistrza UFC mają etat w elektrowni atomowej. Akurat struktura sportów walki jest taka, że to faktycznie można połączyć z czymś innym

37 minut temu, fluber napisał:

Btw. dotąd myślałem, że to Najman to tylko taki nieudacznik ( przecież on był topowym polskim bokserem, walczył o mistrzostwo Polski), ale okazuje się, że to jednak dość powszechna sprawa, żę ci zawodowi fighterzy nie odbiegają umiejętnościami tak bardzo od "zwykłych" ludzi.

W liceum sporo trenowałem SW i sparowałem wtedy z wicemistrzem amatorskim Europy jakiejś niskiej wagi(kompletnie anonimowy gość), gwarantuję Ci, że ogromnie odbiegał umiejętnościami od zwykłego człowieka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, julekstep napisał:

no bo buki pewnie zakładali że ona cokolwiek się przygotuje pod to :)

Warto też dodać, że na kurs u buka wpływa nie tylko to jaki wynik przewidują odds-makerzy, ale też to na kogo stawiają typerzy. Ideałem dla buków jest sytuacja, w której tyle samo pieniędzy zostanie postawione na obie zawodniczki (wówczas bukmacher zarabia bez względu na wynik). A w tym przypadku większość ludzi stawiała na Brodnicką mając wiedzę ograniczoną do tego, że to mistrzyni walczy z youtuberką.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

walczył o tytuł mistrza Polski w wadze ciężkiej.

W moim mieście w pewnym momencie było dwóch mistrzów świata w Kickboxingu :)

Jednego nie pamiętam jak się nazywa, drugi nawet strony na wiki nie ma. 

Opierając się o dane zawarte w internetowym portalu BoxRec, przed otrzymaniem szansy walki o międzynarodowe mistrzostwo Polski, Najman walczył z pięściarzami o łącznym bilansie 39-175

https://boxrec.com/en/proboxer/31190

lol :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Wyjątek potwierdza regułę, a nie odwrotnie:)

ostatnio ktoś tu wrzucał filmik z tym typkiem https://en.wikipedia.org/wiki/Vasiliy_Lomachenko

kolo miał taką karierę amatorską że jego pierwszą walką zawodową była walka o pas WBO :)

Podsumowując: Najman osiągnął dużo mniej niż Kasjo w boksie amatorskim i nic nie osiągnął w boksie zawodowym - ergo Kasjusz ma lepszą karierę bokserską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.