Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Cardi napisał:

 

A statystyki ciosów się raczej nie doczekamy. Swoją drogą ciekawe do kogo chciał boxdel składać protest, skoro chyba nikt z jakichkolwiek władz bokserskich nie sankcjonował tego pojedynku :) 

Nie wiem jak to działa ale już raz w Fame był zmieniamy werdykt po proteście i to właśnie w walce don kasjo chyba:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Nie wiem jak to działa ale już raz w Fame był zmieniamy werdykt po proteście i to właśnie w walce don kasjo chyba:) 

Właśnie chyba nie, nie pamiętam kto tam walczył, ale tam chłop który wygrał 2 rundy się słaniał na nogach, musiałby wygrać pierwszą rundę z 10-4 czy coś.

Tymczasem Muniz prawdopodobnie złamał rękę Jacaremu. Druga gala w 3 tygodnie gdzie dzieją się takie rzeczy... Dramat.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

Betclic jest partnerem Fame, więc pewnie wiedzieli, że Kasjo ma wygrać, no ale nie pykło mimo odjętego punktu.

Ustawianie zakładów bukmacherskich to dość poważny i raczej mało prawdopodobny zarzut. Wątpię żeby taka dość dużą jednak firma bukmacherska ustawiała freakowe walki. 

Wydaje się że po 4 rundach ludzie masowo typowali kasjo na podstawie tego co widzieli w pojedynku i stąd kursy zmieniały się w taki a nie inny sposób. 

Niezależnie od werdyktu, to byłem zaskoczony jak dobrze kasjo wyglądał kondycyjnie biorąc pod uwagę że chyba niedawno skończył kręcić warsaw shore i grubo tam imprezował. Parkę nie wyglądał przy tym, bądź co bądź trochę menelu, jak zawodowy fighter i to mimo tego że kasjo musiał bardzo mocno zbijać wagę pod ten pojedynek a kondycyjnie kompletnie nie odstawal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Cardi napisał:

Właśnie chyba nie, nie pamiętam kto tam walczył, ale tam chłop który wygrał 2 rundy się słaniał na nogach, musiałby wygrać pierwszą rundę z 10-4 czy coś.

 

Chodzi o walkę Kasjusz vs Polak, którą wygrał Polak, decyzją sędziów, po dominacji Kasjusza.

16 minut temu, fluber napisał:

Parkę nie wyglądał przy tym, bądź co bądź trochę menelu, jak zawodowy fighter i to mimo tego że kasjo musiał bardzo mocno zbijać wagę pod ten pojedynek a kondycyjnie kompletnie nie odstawal. 

No nie wiem, Kasjusz w żadnym momencie, może nie licząc drugiej rundy i końcówki piątej, nie zamarkował swojej obecności, Parke cały czas napierał, skutecznie skracał dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kołczu33 napisał:

Chodzi o walkę Kasjusz vs Polak, którą wygrał Polak, decyzją sędziów, po dominacji Kasjusza.

A widzisz, a jednak. Nie znam tam 98% ludzi, więc nie przywiązuję większej wagi do nazwisk :) Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Cardi napisał:

A widzisz, a jednak. Nie znam tam 98% ludzi, więc nie przywiązuję większej wagi do nazwisk :) Dzięki

Spoko, to było dawno temu masz prawo nie pamiętać, sam zapamiętałem to z dwóch powodów, pierwszy, że nawet moja była stwierdziła, że sędziów "pojebało" a była tak kumata, że pewnie do dziś nie odróżnia czym różni się staw od jeziora, drugi powód był taki, że Kasjusz stał wtedy przed sędziami i mówił im, że są tumanami bez szkoły, wtedy mi to imponowało, teraz wiem, że to oznaka jego głupoty. 

 

 

 

 

 

Wow co za cios

Edytowane przez Kołczu33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cardi napisał:

 

Parke unikał ciosów, klinczował, ale trafiał, mówisz że Kasjo ciosów zadawał więcej, sądzę że zadawał więcej Parke, ale Kasjo więcej wyprowadzał. 

Ktoś tam na wykopie policzył ciosy które dotarły do celu i niby wyszło 197-177 dla parkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kołczu33 napisał:

No nie wiem, Kasjusz w żadnym momencie, może nie licząc drugiej rundy i końcówki piątej, nie zamarkował swojej obecności, Parke cały czas napierał, skutecznie skracał dystans

dokładnie. Norman zdeklasował Kasjusza, maił i plan na walkę i celniej bił (wystarczy porównać jak wyglądali później na wywiadach). maks jedną wygraną rundę można by dać dla króla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cardi napisał:

No jak Kostyra mówi, że 1 i 2 wygrał Kasjusz, gdzie jechał na wstecznym nie zadając ciosów to nie ma potrzeby by dalej oglądać :) 

nie chce mi sie ponownie analizowac tej walki, ale ze na wstecznym to zaden argument, na wstecznym Canelo ogrywal Golowkina

ogolnie na zywo ogladajac wydawalo mi sie ze wygralo Kasjo, duzo trafial na bebechy, ale troche jest sam sobie winien ze nie mial odpowiedzi na ta glowe do przodu Parke i glownie na to ze nie trzymal dystansu i nie korzystal ze swojego zasiegu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam w ringu na bieżąco. Biorę jednak poprawkę na to, że ludzie związani z boksem jednak nie chcieliby, żeby zapaśnik pokonał w boksie jakiegoś tam kiedyś mistrza czegoś juniorów w boksie.

Ale nie biorę poprawki na to, że Kasjo nie lubię bardziej niż nie lubię Parke'a :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.