Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Cardi napisał:

Chcę wierzyć, że słaba stójka zawodnika, który lubi pójść w melo wystarczy na patomelanżownika z wielką gębą, który kiedyś coś tam boksował.

Na szczęście dziś w nocy nowe rozdanie w wadze lekkiej w UFC, po tej polskiej szopce w końcu właściwe MMA ❤️ 

no dzisiejsza gala ufc tez sie zapowiada zajebiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kołczu33 napisał:

Ja

Strasznie przedłużają ten czas na zakup PPV przed główną częścią wydarzenia, może nie idzie im tak dobrze finansowo jak mówią 🧐

W ten sposób to wygląda na każdej gali tak naprawdę. Dwie walki plus studio są za free ale o kupowaniu ppv powtarzają co chwile:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Styl pijanego mistrza w wykonaniu obu zawodników w 3 rundzie;) 

Ale daj szczękę tego Murańskiego Szpilce i robi mistrza z wilderem. A ten odpływ po walce Tanculi to chyba efekt sterydów

Edytowane przez Kołczu33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kołczu33 napisał:

Ale daj szczękę tego Murańskiego Szpilce i robi mistrza z wilderem. A ten odpływ po walce Tanculi to chyba efekt sterydów

Ten tancula to nie miał/chcial w KSW walczyć? :) co to w ogóle było? :)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

Ja tam bym 48-46 dał, 5 runda dla Kasjo mogła iść. A typ o deklasacji mówi... oddał pas, a potem z mordą :D to nieźle :D 

48-46 też sprawiedliwie, tam też były odjęte punkty w pewnym momencie. Co do goli i boxdela to trochę zagrali w stylu WWE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cardi napisał:

Kasjusz JU NO ŁIN Życiński XD

 

Jeszcze te pajace włodarze w d... j...ni, a ten pajac teraz Kasjan mówi o deklasacji XD

Chętnie bym zobaczył jakieś podsumowanie liczby ciosów wyprowadzonych przez obie strony ( minus te głowa) bo optyczne wrażenie było takie że kasjo zadawał ciosy a parkę po 10 razy na rundę klinczowal. 1 runda była dla parkę ale w każdej kolejnej to kasjo był strona atakująca i wyprowadzał więcej ciosow. Trochę walk bokserskich o pas w życiu widziałem i wygranej pretendenta w takim stylu nie widziałem nigdy. To były 4 rundy unikania jakiejkolwiek walki. 

Mam wrażenie że Fame MMA zaplanowała że wygra gorszy żeby potem zrobić wielkie dymy i protest żeby to się klikalo ale jestem lekko w szoku ze widziecie tu wygrana pretendenta i to jeszcze 5 do 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2021 o 03:05, fluber napisał:

Chętnie bym zobaczył jakieś podsumowanie liczby ciosów wyprowadzonych przez obie strony ( minus te głowa) bo optyczne wrażenie było takie że kasjo zadawał ciosy a parkę po 10 razy na rundę klinczowal. 1 runda była dla parkę ale w każdej kolejnej to kasjo był strona atakująca i wyprowadzał więcej ciosow. Trochę walk bokserskich o pas w życiu widziałem i wygranej pretendenta w takim stylu nie widziałem nigdy. To były 4 rundy unikania jakiejkolwiek walki. 

Mam wrażenie że Fame MMA zaplanowała że wygra gorszy żeby potem zrobić wielkie dymy i protest żeby to się klikalo ale jestem lekko w szoku ze widziecie tu wygrana pretendenta i to jeszcze 5 do 0

Kasjo pierwszy raz czysto trafił w 4. rundzie jeżeli niczego nie przegapiłem. Pierwsze 3 rundy to wysoka garda, coś tam na schaby z frustracji i cofanie się przed skracającym dystans z powodu deficytu wzrostu Parkem. 3 pierwsze rundy wg mnie nie podlegają nawet dyskusji, Kasjo robił wiatr, Parke trafiał. W piątej była młócka, więc policzyłem z racji "walki domowej" dla Kasjo stąd 4-1. Parke pchał głową, ale to nie jest zabronione. Akcja po której dostał -1 to był ruch z obu stron, Kasjo dostał kogoś kto ma pojęcie o tym co może, a czego nie może i wyglądało jak wyglądało. Parke nie kucał i Kasjo się zesrał na miętowo. Próbował rozpaczliwych zamaszystych sierpów na schaby, ale wiele przestrzeliwał, no i umówmy się ciosy na tułów w pięciorundówce? Come on. Kasjo trafił na kogoś, kto potrafi ruszyć głową na boki i już pruł powietrze jeżeli się nie cofał. Gdyby Kasjo faktycznie tak "dominował" jak mówił to zacząłby znacznie wcześniej robienie Alego/Canelo niż na 20 sekund przed końcem, a tu chłop był sfrustrowany, bo nie mógł trafić, stąd te k**** i c***e po rozdzielaniu klinczów, mimo że gdyby było jak Kubbas powiedział, czyli że Kasjusz "boksował na bardzo wysokim poziomie" to doskonale wiedziałby, że nie ma co drzeć pizdy, bo Parke nie robi nic wbrew przepisom, parł do przodu głową i fakt - tak się bardziej walczy przy siatce w klatce niż przy linach w ringu, ale pchał tą głową by wejść w półdystans, a nie żeby zrobić headbutta.

 

Ale i tak spodziewałem się jakiegoś wydrukowanego MD 2 do remisu dla Kasjo po tym odjętym punkcie. 

 

 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kursy widziałem przed ostatnia runda i tym bardziej trudno mi uwierzyć że bukmacherzy nie potrafią przewidzieć kto zdecydowanie prowadzi, skoro od tego zależy kupa ich hajsu. 

Parkę świetnie unikał ciosów i po każdym trafionym ciosie przez kasjo wchodził w klincz ale jako argument za odebraniem pasa tego nie widzę. 

Powtórzę, chętnie zobaczyłbym statystyki zadanych ciosów bo nawet jeśli parkę obronił ich więcej to nie był strona atakująca. 

Nie była to żadna dominacja don kasjo ale od 2 rundy zadawał zdecydowanie więcej ciosów. Parkę ma mocna głowę i ciosy kasjo nie robiły na nim wrażenia ale w druga stronę to wyglądało tak samo. Nie widziałem żeby kasjo odczuł jakikolwiek cios parka w tej walce. 

podobno sędziów wzięli z KSW do tej walki:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betclic jest partnerem Fame, więc pewnie wiedzieli, że Kasjo ma wygrać, no ale nie pykło mimo odjętego punktu.

Parke unikał ciosów, klinczował, ale trafiał, mówisz że Kasjo ciosów zadawał więcej, sądzę że zadawał więcej Parke, ale Kasjo więcej wyprowadzał. Z nosa poszło jednak Kasjuszowi, a nie Parkowi, a wiemy jak wyglądał gdy zajął się nim Gamrot, mimo twardej głowy.

A statystyki ciosów się raczej nie doczekamy. Swoją drogą ciekawe do kogo chciał boxdel składać protest, skoro chyba nikt z jakichkolwiek władz bokserskich nie sankcjonował tego pojedynku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.