Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, julekstep napisał:

ja wiem że tam jest hype i to się sprzedaje zajebiście - ot ta noga nie była po prostu niczym szczególnym

No po tym złamaniu sprzedali na kolejnej gali 3 razy więcej PPV niż na poprzedniej. Generalnie na tym wypłynęłi poza niszę. 

19 minut temu, rahu napisał:

ten cały rozpara czyli faktyczny właściciel fame a nie cie atestacyjni youtuberzy wygląda na po prostu pragmatycznego gościa jeśli wiec exel się będzie zgadzał to zrobią co należą czyli np rewanż dzisiaj brzmi to jak jakaś abstrakcja ale jutro...kto wie poza tym nie wiem po co zmierzać w kierunku totalnej profesjonalizacji znaleźli swoje nisze i powinni się jej trzymać a nie być czymś ala KSW  

Nie wiem co policzyli ale dzisiaj wydali oświadczenie że Najman w fame mma już nigdy nie zawalczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

No po tym złamaniu sprzedali na kolejnej gali 3 razy więcej PPV niż na poprzedniej. Generalnie na tym wypłynęłi poza niszę. 

masz link do dokładnych numerków to raz (bo pewnie między 1szą a 2gą galą był podobny skok)?

dwa - dobierasz sobie pod tezę -> na 3ciej gali zadebiutowały 2 największe (do dziś) gwiazdy federacji (Kasjusz i Linkiewicz) + cała karta była sporo mocniejsza (main event to łącznie ponad 4 mln subskrypcji na YT) + pewnie jeszcze milion czynników (pewnie by trzeba było porównać skalę dymu na konferencjach itp).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, julekstep napisał:

masz link do dokładnych numerków to raz (bo pewnie między 1szą a 2gą galą był podobny skok)?

dwa - dobierasz sobie pod tezę -> na 3ciej gali zadebiutowały 2 największe (do dziś) gwiazdy federacji (Kasjusz i Linkiewicz) + cała karta była sporo mocniejsza (main event to łącznie ponad 4 mln subskrypcji na YT) + pewnie jeszcze milion czynników (pewnie by trzeba było porównać skalę dymu na konferencjach itp).

 

 

Oficjalnych informacji nie podają nigdzie. Na live gola podawał dla fame mma 2 ponad 50 tysięcy i dla fame mma 3 prawie 200 tysięcy, stąd szacunki. 

Kasjusz i Linkiewicz to idealne przykłady wypromowania się na fame mma. To nie były gwiazdy gali na której debiutował. 

Karta fame mma 2 nie była aż tyle słabsza jeśli w ogóle była pod względem subskrypcji. Malczynski, AdBuster plus RAFONIX i już masz 4 miliony. 

Btw. sam o fame mma na dobre usłyszałem właśnie z powodu tego złamania. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Kasjusz i Linkiewicz to idealne przykłady wypromowania się na fame mma. To nie były gwiazdy gali na której debiutował. 

Pls - o ile o tym pierwszym faktycznie usłyszałem dopiero przy okazji Fame MMA to jednak Warsaw Shore jest mocno popularne (a tam jeszcze gala się idealnie zazębiła z emisją odcinków) a Linkiewicz była gwiazdą patointernetów przed fame MMA (zresztą ona dostała w debiucie trzecią od końca walkę, gdzie było wiadomo że poziom 'sportowy' będzie żenujący - nawet jak na standardy tej federacji) - no i też ważne jest zachowanie przed walkami (konferencje itp), gdzie takie osoby mocno boostują wynik -> ale tutaj nie mam psychy żeby to oglądać i porównywać

7 minut temu, fluber napisał:

Btw. sam o fame mma usłyszałem właśnie z powodu tego złamania. 

aha, to poważny argument w takim razie  - a kupiłeś też PPV? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rahu napisał:

o czym ty piszesz? przecież trener MN dojebał nie mniej  niż ten gamon z Częstochowy patos leży na glebie  zablokowany przez ochronę a tej mu dojebał skrętowkę  no k**** ban na wszystkie najbliższe gale i jakieś solidne zadośćuczynienie na jakie organizacje charytatywne 

Przesadzasz, jakiego bana dostały narożniki Conora i Khabiba, bo ich napierdalance? MMA się od tego odcina, Fame bardzo mocno chce być MMA, stąd podpytywania podczas studia włodarzy Armii, gdzie prowadzący 3min próbował zadać pytanie, żeby wyszło akuratnie, wciągnięcie Różala do pierwszych gal itd. 

A poza tym ban dla trenera na najbliższe gale, uderza w jego podopiecznych, niczemu niewinnych profesjonalnych sportowców, których pozbawić chcesz pomocy z narożnika. Nikt na to nie pójdzie.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Cardi napisał:

Przesadzasz, jakiego bana dostały narożniki Conora i Khabiba, bo ich napierdalance?

tam przecież głównym winowajcą był Khabib i dostał 500k dolarów kary -> a z tego co wiem nikt tam nie doznał uszczerbku na zdrowiu (gdzie tutaj mamy raczej pewniaczka)

no i sam poziom 'kutasowatości' (wykręcenie nogi typa który leży trzymany przez 3ech ochroniarzy) też niespotykany

32 minuty temu, Cardi napisał:

A poza tym ban dla trenera na najbliższe gale, uderza w jego podopiecznych, niczemu niewinnych profesjonalnych sportowców, których pozbawić chcesz pomocy z narożnika. Nikt na to nie pójdzie.

W sensie że bany za czerwone kartki w piłce też są be bo niczemu winny Lewandowski musi grać z kasztanem z rezerwy jak Muller dostanie czerwoną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, julekstep napisał:

Pls - o ile o tym pierwszym faktycznie usłyszałem dopiero przy okazji Fame MMA to jednak Warsaw Shore jest mocno popularne (a tam jeszcze gala się idealnie zazębiła z emisją odcinków) 

No ale kasjusz trafił do Warsaw shore dzięki fame mma a nie odwrotnie;) 

5 godzin temu, julekstep napisał:

a Linkiewicz była gwiazdą patointernetów przed fame MMA (zresztą ona dostała w debiucie trzecią od końca walkę, gdzie było wiadomo że poziom 'sportowy' będzie żenujący - nawet jak na standardy tej federacji) 

Ale dopiero fame mma wypromowalo ja na tyle że kilka gal później dostała main event gali:) 

5 godzin temu, julekstep napisał:

 

aha, to poważny argument w takim razie  - a kupiłeś też PPV? :) 

Troche wstyd się przyznać ale regularnie kupuje PPV do tej gali;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

No ale kasjusz trafił do Warsaw shore dzięki fame mma a nie odwrotnie;) 

check ur facts

2 godziny temu, fluber napisał:

Ale dopiero fame mma wypromowalo ja na tyle że kilka gal później dostała main event gali:) 

a dokladnie jedna gale pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

check ur facts

Don kasjo pierwszy raz w Warsaw shore pojawił się w 1 odcinku 11 sezonu ktory wyemitowano 24 marca 2019 roku. Kontrakt na fame mma na walkę z Polakiem podpisał jeszcze w 2018. Co przegapiłem? 

9 minut temu, julekstep napisał:

 

a dokladnie jedna gale pozniej

Przecież ze względu na swoją rywalkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Don kasjo pierwszy raz w Warsaw shore pojawił się w 1 odcinku 11 sezonu ktory wyemitowano 24 marca 2019 roku. Kontrakt na fame mma na walkę z Polakiem podpisał jeszcze w 2018. Co przegapiłem? 

ale wiesz że Warsaw Shore nie jest 'na żywo'

+ Kasjusza wypromowało podpisanie kontraktu a nie walki/kofnerencje? xD

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/warsaw-shore-ekipa-z-warszawy-sezon-11-data-premiery-w-mtv-polska-juz-jest-znana-kto-wsrod-uczestnikow-70670.html

Męską część Ekipy zasilą: miłośnik wszystkich kobiet Damian i najbardziej zwariowany uczestnik w historii „Ex na plaży Polska” – Kasjusz. - ja tam nie widzę jechania na fejmie z fame MMA tbh

10 minut temu, fluber napisał:

Przecież ze względu na swoją rywalkę.

xD

która jest tak mocnym nazwiskiem że od tamtej gali nie miała jeszcze okazji bronić swojego 'pasa'

widać żeś zielony w patonecie i znasz to tylko od strony Fame MMA 🤷‍♂️

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Koelner napisał:

jestem pod wrażeniem Waszych szerokich horyzontów :) oczywiście zazdroszczę posiadania tyle wolnego czasu 😥

Nie chce rozwalać tematu ale kolejny raz czytam tego typu uwagę na temat wolnego czasu i nie wiem czy to ja jestem jakiś dziwny, czy o co chodzi. Przecież po odliczeniu pracy i spania masz w każdym tygodniu jakieś 80 godzin na pozostałe aktywności. To mnóstwo czasu i naprawdę można w tym czasie o pewnych rzeczach usłyszeć. Nie wiem co w tym dziwnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Nie chce rozwalać tematu ale kolejny raz czytam tego typu uwagę na temat wolnego czasu i nie wiem czy to ja jestem jakiś dziwny, czy o co chodzi. Przecież po odliczeniu pracy i spania masz w każdym tygodniu jakieś 80 godzin na pozostałe aktywności. To mnóstwo czasu i naprawdę można w tym czasie o pewnych rzeczach usłyszeć. Nie wiem co w tym dziwnego. 

Raczej chodzi o to, że w natłoku ciekawych rzeczy i innych obowiązków te 80 h zwykle nie starcza na dotarcie do takiego krańca internetu jak fame MMA :)

ale ja pracuję od miesiąca znowu zdalnie więc mój wolny czas się wydłużył i przeglądam ten temat. What's your excuses :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

Nie chce rozwalać tematu ale kolejny raz czytam tego typu uwagę na temat wolnego czasu i nie wiem czy to ja jestem jakiś dziwny, czy o co chodzi. Przecież po odliczeniu pracy i spania masz w każdym tygodniu jakieś 80 godzin na pozostałe aktywności. To mnóstwo czasu i naprawdę można w tym czasie o pewnych rzeczach usłyszeć. Nie wiem co w tym dziwnego. 

Robię po 400 godzin w pracy, siłownię 5 razy w tygodniu, dalej mam za dużo czasu w życiu, który marnuję na czytanie wypocin życiowych miernot wyzywających kobiety od kurew, więc naprawdę wszystko się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fluber napisał:

Nie chce rozwalać tematu ale kolejny raz czytam tego typu uwagę na temat wolnego czasu i nie wiem czy to ja jestem jakiś dziwny, czy o co chodzi. Przecież po odliczeniu pracy i spania masz w każdym tygodniu jakieś 80 godzin na pozostałe aktywności. To mnóstwo czasu i naprawdę można w tym czasie o pewnych rzeczach usłyszeć. Nie wiem co w tym dziwnego. 

Przetlumacze ci:

"Zazdroszcze wam wolnego czasu" = "Moj czas wypelniaja wazne rzeczy i nie mam go na pierdoly, ktorymi wy sie zajmujecie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

No ale kasjusz trafił do Warsaw shore dzięki fame mma a nie odwrotnie;) 

Ale dopiero fame mma wypromowalo ja na tyle że kilka gal później dostała main event gali:) 

Troche wstyd się przyznać ale regularnie kupuje PPV do tej gali;) 

Ja pierdzielę Fluber co Ty oglądasz, patologia.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, blackmagic napisał:

Raczej chodzi o to, że w natłoku ciekawych rzeczy i innych obowiązków te 80 h zwykle nie starcza na dotarcie do takiego krańca internetu jak fame MMA :)

ale ja pracuję od miesiąca znowu zdalnie więc mój wolny czas się wydłużył i przeglądam ten temat. What's your excuses :)

To nie jest kraniec Internetu tylko samo jego centrum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.