Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Kopnął Herczyka ten d(on)egenerat to mu zrobił KuKu, nie wiem o co cała afera? 

Żeby nie było tak różowo, Damian Herczyk "ma za swoje" za to, że firmował swoim nazwiskiem poczynania "sportowe" tego idioty Najmana... Ja rozumiem, że pieniądze nie śmierdzo, ale jak widać nie zawsze warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym ty piszesz? przecież trener MN dojebał nie mniej  niż ten gamon z Częstochowy patos leży na glebie  zablokowany przez ochronę a tej mu dojebał skrętowkę  no k**** ban na wszystkie najbliższe gale i jakieś solidne zadośćuczynienie na jakie organizacje charytatywne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rahu napisał:

o czym ty piszesz? przecież trener MN dojebał nie mniej  niż ten gamon z Częstochowy patos leży na glebie  zablokowany przez ochronę a tej mu dojebał skrętowkę  no k**** ban na wszystkie najbliższe gale i jakieś solidne zadośćuczynienie na jakie organizacje charytatywne 

To się powinno skończyć procesem z powództwa cywilnego i jakimiś zawiasami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pan A. napisał:

Kopnął Herczyka ten d(on)egenerat to mu zrobił KuKu, nie wiem o co cała afera? 

Czyli jednak jest ktoś kto uwierzył w te farmazony z wywiadów.

 

Grubo xD

36 minut temu, rahu napisał:

o czym ty piszesz? przecież trener MN dojebał nie mniej  niż ten gamon z Częstochowy patos leży na glebie  zablokowany przez ochronę a tej mu dojebał skrętowkę  no k**** ban na wszystkie najbliższe gale i jakieś solidne zadośćuczynienie na jakie organizacje charytatywne 

Dojebał tak z 5x więcej tbh

Ten 'gamoń z Częstochowy' żyje z grubsza z takiej patoli, więc to dla niego BAU w sumie.

Ten trener nie miał nic totalnie do zyskania a stracił prawdopodobnie (oby!) bardzo dużo.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, julekstep napisał:

Czyli jednak jest ktoś kto uwierzył w te farmazony z wywiadów.

 

Grubo xD

Dojebał tak z 5x więcej tbh

Ten 'gamoń z Częstochowy' żyje z grubsza z takiej patoli, więc to dla niego BAU w sumie.

Ten trener nie miał nic totalnie do zyskania a stracił prawdopodobnie (oby!) bardzo dużo.

generalnie to to uczestnikami wczorajszej  szkopki byli amatorzy,patosy,  hipokryci oraz statyści czyli w gruncie rzeczy wjebane szkoda jedynie że może się to odbić na walce R.Heratyka    dobrego zawodnika ACA zmierzającego   po pas którego trenem jest  ten co postanowił bezbronnego gościa potraktować skrętówką

1 minutę temu, fluber napisał:

Za to fame mma przydarzyła się chyba najlepsza rzecz od czasu złamania nogi przez tego durnego patostreamera. 

true jeden z właścicieli może się żywo wypowiadać ze tak nie jest ale jednocześnie liczy  hajs i za jakiś czas ogłosi rewanż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rahu napisał:

 

true jeden z właścicieli może się żywo wypowiadać ze tak nie jest ale jednocześnie liczy  hajs i za jakiś czas ogłosi rewanż

Wątpię, weszli we współpracę z Alma, przestali wrzucać patostreamerow do walki, podnoszą poziom sportowy, kreują się na profesjonalistów. Jestem w stanie uwierzyć w walkę z tym trenerem, ale nie wierze ze Najman tam wróci. Za dużo widzów by wkurzyli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Za to fame mma przydarzyła się chyba najlepsza rzecz od czasu złamania nogi przez tego durnego patostreamera. 

to złamanie nogi wcześniejsze chyba nie było jakoś mega hajpowe tbh

3 minuty temu, rahu napisał:

true jeden z właścicieli może się żywo wypowiadać ze tak nie jest ale jednocześnie liczy  hajs i za jakiś czas ogłosi rewanż

widziałem wywiad z tym faktycznym szefem (nie tymi dwoma co dają 'twarz' :)) - i przyznał że byłby hipokrytą jakby mówił że jest bardzo smutny z tego powodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pan A. napisał:

Nie, w to co widać na filmikach, np tym, który Ty wrzuciłeś. No sam się po jego nogę nie rzucił, tylko mu "wpadła w ramiona", to skorzystał haha

aha - i w celu uspokajania Najmana dwóch gości z jego teamu poszło z łapami prosto do Kasjusza na którym już leżało trzech ochroniarzy

typ tam szedł w konkretnym celu

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

to złamanie nogi wcześniejsze chyba nie było jakoś mega hajpowe tbh

widziałem wywiad z tym faktycznym szefem (nie tymi dwoma co dają 'twarz' :)

Oj było. Wczoraj kanał sportowy robił komentarz na żywo z tej gali, oni zaraz po tej akcji z noga sprzedali 180 tysięcy PPV czyli jakieś 4 razy tyle co Polsatowskie gale adamka. Konferencję z fame mma to 10 z 10 najwyższych wyświetleń transmisji na żywo na polskim youtube. To nie była pierwsza walka najmana u nich. Hype i milionowe zyski mają już od 2 lat na tym biznesie. 

Tam jest 4 udziałowców. Żaden nie ma większości. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Oj było. Wczoraj kanał sportowy robił komentarz na żywo z tej gali, oni zaraz po tej akcji z noga sprzedali 180 tysięcy PPV czyli jakieś 4 razy tyle co Polsatowskie gale adamka. Konferencję z fame mma to 10 z 10 najwyższych wyświetleń transmisji na żywo na polskim youtube. To nie była pierwsza walka najmana u nich. Hype i milionowe zyski mają już od 2 lat na tym biznesie. 

ja wiem że tam jest hype i to się sprzedaje zajebiście - ot ta noga nie była po prostu niczym szczególnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Wątpię, weszli we współpracę z Alma, przestali wrzucać patostreamerow do walki, podnoszą poziom sportowy, kreują się na profesjonalistów. Jestem w stanie uwierzyć w walkę z tym trenerem, ale nie wierze ze Najman tam wróci. Za dużo widzów by wkurzyli. 

ten cały rozpara czyli faktyczny właściciel fame a nie cie atestacyjni youtuberzy wygląda na po prostu pragmatycznego gościa jeśli wiec exel się będzie zgadzał to zrobią co należą czyli np rewanż dzisiaj brzmi to jak jakaś abstrakcja ale jutro...kto wie poza tym nie wiem po co zmierzać w kierunku totalnej profesjonalizacji znaleźli swoje nisze i powinni się jej trzymać a nie być czymś ala KSW  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.