Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie widać jakimi patusami są czarni i nie można ich jednak z naszymi sebixami zrównywać. Żaden z nich nie nazywa swoich dzieci Adam mając Adamczyk czy Michał mając Michalski. A tamci? Joe Johnson, Jon Jones, Joe John etc

Jak można takie coś robić, serii? Naprawdę nie można inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał:

Teraz już się MMA nie interesuję za bardzo, ale jednak Fedor, Anderson Silva i Joe Johnson bezkonkurencyjni w rankingach. 

Azer za krótko występował, za mało pokazał, bilans niepokonany jest w takim wypadku bezwartościowy 

Widać, nie znam się to się wypowiem, typowy Rappar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

W sumie widać jakimi patusami są czarni i nie można ich jednak z naszymi sebixami zrównywać. Żaden z nich nie nazywa swoich dzieci Adam mając Adamczyk czy Michał mając Michalski. A tamci? Joe Johnson, Jon Jones, Joe John etc

Eee, nie przesadzaj, nie raz widziałem na listach Adama Adamskiego, Michała Michalskiego/Michałkowa, osobiście znam też Pawła Pawłowskiego (pseudo Twix!), a w naszych sprintach mamy chociażby Marcina Marciniszyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matek napisał:

Eee, nie przesadzaj, nie raz widziałem na listach Adama Adamskiego, Michała Michalskiego/Michałkowa, osobiście znam też Pawła Pawłowskiego (pseudo Twix!), a w naszych sprintach mamy chociażby Marcina Marciniszyna :)

Wycofuje się w pełni z mojego stwierdzenia

 

Ja pi****le...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

dla mnie nr jeden to Fedor, ale mam świadomość że tu mogę być trochę jak fani Jordana w NBA :) 

Khabib to taki Jordan po pierwszym 3peacie, gość zdominował najlepszą kategorię UFC do tego stopnia, że ostatni raz rundę przegrał z 5 lat temu, nawet zakończenie kariery (zniszczenie UFC + ojciec) bardzo podobne. :) Na GOATa pewnie brakuje, ale peak współcześnie chyba nie do wyrównania.

Może mu się znudzi, trzymając się porównania, w sumie oby, śmiesznie patrzeć jak zamiata klasowych zawodników (McGregor, Gaethje) jak jakichś przeciętniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Khabib to taki Jordan po pierwszym 3peacie, gość zdominował najlepszą kategorię UFC do tego stopnia, że ostatni raz rundę przegrał z 5 lat temu, nawet zakończenie kariery (zniszczenie UFC + ojciec) bardzo podobne. :) Na GOATa pewnie brakuje, ale peak współcześnie chyba nie do wyrównania.

Może mu się znudzi, trzymając się porównania, w sumie oby, śmiesznie patrzeć jak zamiata klasowych zawodników (McGregor, Gaethje) jak jakichś przeciętniaków.

4 walki mistrzowskie w UFC + pierwsza część kariery z totalnymi randomami to trochę lipa w tych GOAT porównaniach imho (Jones ma 14, GSP 13, Silva 11 a Fedor walczył jednak w Pride gdzie tych walk mistrzowskich było malutko)

No i jednak Khabib wszystkich sprowadza do swojego komfort zone (zapasy) i tam ich dominuje - i o ile nie jest to żaden zarzut (skoro każdego umie wciągnąć w swoją grę to w sumie zajebiście), ale dla  mnie tu nie ma wow jak prime Fedor, który Cro Copa niszczył w stójce a Nogueirę w parterze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6:50 no i jest pierwsza obrona Janka prawdopodobnie styczeń /luty 21, medialnie i sportowo prawdopodobnie najmocniejsza możliwa opcja jaram się wc***, będzie ciężko ale ubicie tego zadufanego w sobie żydka to będzie coś  pięknego   

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rahu napisał:

6:50 no i jest pierwsza obrona Janka prawdopodobnie styczeń /luty 21, medialnie i sportowo prawdopodobnie najmocniejsza możliwa opcja jaram się wc***, będzie ciężko ale ubicie tego zadufanego w sobie żydka to będzie coś  pięknego   

Janek wcześniej niż marzec-kwiecień nie chciał walczyć i tego bym się trzymał a Adesanya traktuje go z duża nonszalancja... oby Janek go ujebal bo nie cierpię typa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa widziałem ze chce zrobić przerwę z powodu narodzin syna ale wierze ze szybko znajda kompromis bo oprócz dobrego starcia  o pas otwiera się jaszcze jedna potencjalna furtka czyli powrót do półciężkiej  JJ i walka z żydkiem jeśli ten  zdobył by pas, nie ma chyba obecnie bardziej oczekiwanego starcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Teraz, jack napisał:

Po obejrzeniu fragmentów konferencji przed walką sądziłem, że już gorzej być nie może. A jednak. 

To mocno uderza w dyscyplinę gdy jeden z czołowych trenerów w Polsce i bodajże były wicemistrz świata w amatorskim mną odpierdala taka bandyterke w momencie gdy ta dyscyplina ma dość dobra prasę głównie dzięki Blachowiczowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

Herczyk wczoraj na tej pato gali chyba sobie zakończył karierę trenerską. 

kryminał - tam powinien ostry pozew pójść (ciekawe też jak wyglądają umowy z ubezpieczalniami przy okazji takich eventów - bo tutaj przecież poszła mocna kontuzja poza walką tak naprawdę)

a najlepsze że on tym zachowaniem nie miał totalnie NIC do zyskania (jeszcze powiedzmy że Najman tym swoim odpierdalaniem mógł chcieć coś udowodnić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.