Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

już parę chwil po walce ale dalej mam mega radochę z tego co dokonał i ze zrobiło to taki gość normalny, luźny niezmienny od lat 

fajnie o jego walce wypowiedział sie znakomity trener boksu Teddy Atlas od 57 minuty 

 

no i ...

Zdjęcie

standard niezależnie od frakcji każdy lubi się pogrzać w blasku sukcesu... inna sprawa ze ładną drogę przeszło mma od patologi i podziemia do gabinetu premiera..nieźle coś jak rap w Polsce:)

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak ci sędziowie to punktowali, bo jeśli już ktoś powinien to wygrać, to jednak był to Gamer, co przyznał zresztą sam Gruzin. No nic, wstydu nie było, natomiast te ciosy trochę zbyt papierowe się wydają na UFC. Inna sprawa, że na wielu przeciwników takie zapasy w zupełności by wystarczyły, a tutaj Gruzin bronił się przed tymi obaleniami świetnie, a jak już znalazł się na macie, to ładnie pracował w parterze, żeby wrócić do stójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mailman napisał:

Gamrot szybko spotkał się ze ścianą w ufc, przegrana na punkty i pociąg się wykoleił na pierwszej stacji.

ja bym jednak tak nie szarżował, szacunek dla MG za to ze porzucił ciepły kurwidołek i ruszył za ambicjami także  choćby z tego powodu należy mu się kredyt zaufania dwa ze wszyscy jaramy się Jankiem a w pierwszych 6 walkach w UFC miał bilans 2-4 a teraz ma pas, jest falstart ale w nowym roku będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rahu napisał:

ja bym jednak tak nie szarżował, szacunek dla MG za to ze porzucił ciepły kurwidołek i ruszył za ambicjami także  choćby z tego powodu należy mu się kredyt zaufania dwa ze wszyscy jaramy się Jankiem a w pierwszych 6 walkach w UFC miał bilans 2-4 a teraz ma pas, jest falstart ale w nowym roku będzie lepiej

To bardziej przytyk do jego gadania, że 2-3 walki na rozruch i walka z top 10 🙂

 

Ja wiem, że dostał szybko szanse walki w ufc to ją wźiął, ale 3 walki w nie całe 4 miesiące to chyba nie był najlepszy pomysł. Widać było dużą różnice w sile, a cardio widać ma  na 5 rund. 

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cardi napisał:

GOAT, mimo że go nie lubię, to jednak nikt przy nim nawet nie kwiknął.

Fedor w jego wieku (a nawet ciut starszy) miał 31-1 (gdzie ta porażka to było przerwanie przez doktora po rozcięciu łuku zaraz na początku, więc meh)...więc teges :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RappaR napisał:

Joe Johnson

:) 

 a co do tematu to imho jest piątka, gdzie ciężko wskazać tego jednego:

Fedor - mega dominacja (przez lata jedyna przegrana to doctor stoppage po łokciu, który był niedozwolony) w najlepszej - w tamtych czasach - organizacji i dywizji + świetny all-around styl (generalnie typ umiał wszystko -> wygrywał stójke z Cro Copem i parter z Nogueirą), brzydko się zestarzał.

Silva - nie tak dominujący jak reszta, ale w swoim prime zdecydowanie najbardziej efektowny -> typ się bił jakby grał w filmie. Zestarzał się jeszcze brzydziej niż Fedor

Jones - przegrywał tylko ze sobą, ale jednak jest dopingowy smrodek

GSP - 13 wygranych w walkach o pas (tylko Jones ma więcej), całe życie walczył na najwyższym poziomie i ładnie się zestarzał -> ale miał kilka porażek w swoim prime

Khabib - idealny rekord, w walkach straszna dominacja....ale tylko 4 walki o pas + przed UFC walczył z ziutkami z których tylko jeden ma wpis na anglojęzycznej wikipedii :) no i nuuuudny styl

dla mnie nr jeden to Fedor, ale mam świadomość że tu mogę być trochę jak fani Jordana w NBA :) 

 

jeszcze był ten mały czarny, który zdominował najlżejszą kategorię...ale ta kategoria ma taki prestiż że go oddali do innej federacji za Bena Askrena :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.