Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem czy Sanchez się łapie do top20, a jesli Ty go chcesz w top6 ...

Mi chodzi o szczyt Helda w tej federacji i potencjał jaki ma. Dużo pracy przed nim. Nie tacy zawodnicy wypadali szybko z UFC bądź tułali się na przełomie undercardu i maincardu całą karierę. Mi chodzi o to, że jak Held będzie pracował nad swoimi słabościami i myślał w octagonie to systematyczną pracą może dojść daleko w swojej kategorii. Do szeroko pojętej czołówki.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o szczyt Helda w tej federacji i potencjał jaki ma. Dużo pracy przed nim. Nie tacy zawodnicy wypadali szybko z UFC bądź tułali się na przełomie undercardu i maincardu całą karierę. Mi chodzi o to, że jak Held będzie pracował nad swoimi słabościami i myślał w octagonie to systematyczną pracą może dojść daleko w swojej kategorii. Do szeroko pojętej czołówki.

 

No tak ale Ty uważasz że bedzie miał ciężko z Sanchezem a ma mierzyć w top6 ...

 

A maincard oraz undercard nie jest teraz aż tak separowany. Sporo jest lepszych matchupów w undercardach teraz niż w Main.

 

 

Held musi mieć gamplan Demiana Mai, ale nie sądzę aby jego zapasy były aż tak skuteczne nawet jak na Diego. Bo jesli Diego będzie utrzymywał stójkę to powinien wypunktować polaka. Ale ogólnie dobre zestawienie. coś na zastadzie stójkowicz vs grapler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale Ty uważasz że bedzie miał ciężko z Sanchezem a ma mierzyć w top6 ...

 

A maincard oraz undercard nie jest teraz aż tak separowany. Sporo jest lepszych matchupów w undercardach teraz niż w Main.

 

 

Held musi mieć gamplan Demiana Mai, ale nie sądzę aby jego zapasy były aż tak skuteczne nawet jak na Diego. Bo jesli Diego będzie utrzymywał stójkę to powinien wypunktować polaka. Ale ogólnie dobre zestawienie. coś na zastadzie stójkowicz vs grapler.

Czepiasz się. Diego to głośne nazwisko z dużą ilością walk. Fajny stójkowicz jednak z czasem zaczął coraz więcej wiatru robić pięściami. Niby bez większych umiejętności w parterze a z drugiej strony nigdy nie przegrał przez poddanie. Idealny zawodnik na pierwszą walkę dla UFC. Dochodzi ważna sprawa czyli stres. Dla Diego to będzie kolejna walka w UFC a Held będzie walczył o dobre pierwsze wrażenie. Także uważam, że to dobry i nie łatwy overall test na początek, ale oczywiście nie wykluczam, że Marcin walkę wygra szybko i zdecydowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się. Diego to głośne nazwisko z dużą ilością walk. Fajny stójkowicz jednak z czasem zaczął coraz więcej wiatru robić pięściami. Niby bez większych umiejętności w parterze a z drugiej strony nigdy nie przegrał przez poddanie. Idealny zawodnik na pierwszą walkę dla UFC. Dochodzi ważna sprawa czyli stres. Dla Diego to będzie kolejna walka w UFC a Held będzie walczył o dobre pierwsze wrażenie. Także uważam, że to dobry i nie łatwy overall test na początek, ale oczywiście nie wykluczam, że Marcin walkę wygra szybko i zdecydowanie.

 

A czego ja niby sie czepiam?

W swym poscie zgadzasz sie ze mną wiec nie kumam.

 

Diego glosne nazwisko wiec jest swietnym przeciwnikiem aby zzdobyc troche uwagi.

 

Diego tez jestpod murem bo od walki z bj ma 5-7. To nie jest latwa walka dla Helda, wiec jak dostanie wpierdziel to troche oddalac jednak sie bedzie perspektywa top6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro walka Janka z Maulerem. Wiadomo, że teoretycznie Błachowicz powinien tą walkę przegrać. Teoretycznie nie ma szans. Ja jednak mimo, że Szweda lubię to wyczuwam wygraną Jano przez submission w 2 rundzie i c***. Alexander miał już swoje 5 minut, pasa nie zdobył teraz czas na Jano.

 

Edit.

Czytam sobie ten wywiad http://warszawa.naszemiasto.pl/magazyn/artykul/joanna-jedrzejczyk-nie-kazdy-jest-godny-by-ze-mna-walczyc,3841777,t,id.html

 

Nie podoba mi się deprecjonowanie Karoliny przez Aśkę. Nie podoba mi się też, że wolałaby aby UFC dała walkę z nią komuś kto obecnie jest poza federacją. To droga małych fedek typu KSW ( a i oni od tego dość mocno odchodzą) nie UFC. Karolinie ta walka należy się jak psu buda i Asia niestety przejdź z tym do porządku dziennego. Niech zdecyduje oktagon.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie deprecojonowanie?

 

Można powiedzieć, że to Dana gada ustami Aśki bo to zestawienie już teraz/zaraz zabija tę niezwykle słabą dywizję.

Karolina (swoją drogą fajnie, że mamy dwie Polki tak wysoko) jest dwie klasy za Aśką. Lepiej dla niej by ta walka jeszcze długo się nie odbyła, choć i nie wiem czy i to by jej pomogło.

 

Zauważ co jest grane w SW: Joanna, gdzieś tam po drodze Gadelha i potem k**** długo, długo nic. Kowalkiewicz to druga PvZ - 

non stop do przodu, niby jakieś ciosy wyprowadza ale k**** co to za ciosy są? Ja mógłbym tak tak Cię napierdalać przez trzy rundy poduszką po głowie i efekt byłby podobny.

 

Spójrz na ostatnią walkę PvZ - ciągle jakieś k**** potrójne tulupy(whatever), gdzie po trzeciej takiej próbie było wiadomo kiedy chce zrobić kolejną. I taka Rawlings udowodniła, że nie ma dla niej absolutnie miejsca w UFC - mamy knockdown chyba po piątej identycznej i mega przewidywalnej próbie. I nagle wielke wow mamy a Paige znowu dostanie kogoś z "jakimś" skillem i jedyne co będzie miała do zaprezentowania to zaciekłość..

 

Serio trochę pokory bo Kowalkiewicz czuje jakąś tam kasę bo main event i te sprawy ale k**** nie wierzę, NIE WIERZĘ jej nawet trochę, że ona liczy na wygraną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie deprecojonowanie?

 

Można powiedzieć, że to Dana gada ustami Aśki bo to zestawienie już teraz/zaraz zabija tę niezwykle słabą dywizję.

Karolina (swoją drogą fajnie, że mamy dwie Polki tak wysoko) jest dwie klasy za Aśką. Lepiej dla niej by ta walka jeszcze długo się nie odbyła, choć i nie wiem czy i to by jej pomogło.

 

Zauważ co jest grane w SW: Joanna, gdzieś tam po drodze Gadelha i potem k**** długo, długo nic. Kowalkiewicz to druga PvZ -

non stop do przodu, niby jakieś ciosy wyprowadza ale k**** co to za ciosy są? Ja mógłbym tak tak Cię napierdalać przez trzy rundy poduszką po głowie i efekt byłby podobny.

 

Spójrz na ostatnią walkę PvZ - ciągle jakieś k**** potrójne tulupy(whatever), gdzie po trzeciej takiej próbie było wiadomo kiedy chce zrobić kolejną. I taka Rawlings udowodniła, że nie ma dla niej absolutnie miejsca w UFC - mamy knockdown chyba po piątej identycznej i mega przewidywalnej próbie. I nagle wielke wow mamy a Paige znowu dostanie kogoś z "jakimś" skillem i jedyne co będzie miała do zaprezentowania to zaciekłość..

 

Serio trochę pokory bo Kowalkiewicz czuje jakąś tam kasę bo main event i te sprawy ale k**** nie wierzę, NIE WIERZĘ jej nawet trochę, że ona liczy na wygraną.

Karolina wygrała 3 walki w UFC. Każdą z coraz lepszą rywalką. Walka o pas należy się jej jak psu buda. Ile walk wygrała Aśka przed walką o pas UFC? No właśnie. Aśka jest lepsza ? Tak. Czy o dwie klasy? Nie wiem bo nie walczyły ze sobą zawodowo. Ale chętnie się przekonam na ufc w MSG. Idąc tokiem Aśki to co druga jej obrona będzie z Gadehlą a pozostałe z dziewczynami spoza ufc. Tak to nie działa. Karolina sportowo zasługuje na tą walkę i powinna ją dostać. Weidman z Silvą w pierwszej walce też nie miał szans i był niby dwa poziomy gorszy. Po co z nim wychodził do octagonu? Podobnie połowa rywali GSP. Do walki o pas wychodzą nie ci którzy spodobają się mistrzowi tylko ci którzy wywalczają sobie to. Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też napisałem, że dla UFC ta walka już teraz to zabicie tej dywizji.. Weidmana przywoływać nie musisz a jeśli już to jest kilka duuużo lepszych przykładów.

Ten problem, który zaraz będzie miała waga SW, ma już teraz FW z Johnsnem, który wyczyścił niemal wszystko. 

Niby ratunkiem może być pójście Aśki wyżej ale tylko pod warunkiem, jeśli będzie zrobiona dywizja pomiędzy SW a BW na co raczej szans nie ma żadnych w najbliższym czasie,

 

Pozostaje popatrzeć jak JJ zmuci KK i czekać na lepszego contendera.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFC 203 w Cleveland ( na marginesie fajnie wyglądało malowanie korytarzy halina wzór cavs) za nami. Skupię się tu na walce CM Punka i main evencie. Punk dostał jakiegoś noname'a który miał za sobą raptem 2 zawodowe walki. I dał mu się poddać. Był słabszy i tyle. To chyba koniec wielkiej kariery w mma CM Punka.

Co do main eventu. Nie miałem faworyta. Liczyłem na mocne ciosy. Dużo mocnych ciosów. I mimo, że ilość nie była powalająca to siła ciosów była jaką chciałem. Overeem miał na widelcu Amerykanina. Wystarczyło wykończyć ciosami. Miocic miał pełne gacie do tego momentu moim zdaniem. A wyjście z tego knockdownu dało mu nową energię. I ciekawi mnie czy to ciosy w parterze Stipe były tak mocne czy szczęka Alistaira jest tak szklana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Popek to freakfighter który ma na nowo rozruszać ksw po końcu Mameda jakiego znaliśmy. Oni liczą, że przy królu albanii wypromuje się ktoś tak mocno jak Khalidov przy Pudzianie. Kasa się będzie zgadzać a kibice pogadają pogadają a na koniec wykupią ppv i będą oglądać. Takie buty. Teraz w mma wszyscy od ufc ( CM Punk prędzej Lesnar) do Bellatora ratują się freakfightami bo w mma brakuje twarzy które cały świat ( a nie tylko kibice mma)by znał. Normalna sprawa. Mnie w ksw dużo bardziej denerwuje manewrowanie przy decyzjach sędziów a czasem jawne ustawianie walk. Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.