Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzałem z ciekawości tę walkę z dadą - myślałem, że bellator to poważna organizacja, już lepiej pudziana oglądać

 

dawniej bellator to była solidna firma, ale ostatnio coś im odjebało, skoro zawodnicy pokroju Helda walczą w karcie wstępnej.

 

do objazdowego cyrku (czyt. ksw) sporo im jednak brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawniej bellator to była solidna firma, ale ostatnio coś im odjebało, skoro zawodnicy pokroju Helda walczą w karcie wstępnej.

 

do objazdowego cyrku (czyt. ksw) sporo im jednak brakuje.

 

Nadal są solidni tylko Cocker stara się kreować najlepszy biznes. Nie ma starpower w postaci najlepszych zawodników świata wiec freak showy muszą ściągać kasę od 'szaraków' czy też samo zainteresowanie.

Wiecej luda wie o pojedynku Kimbo vs Dada niśli o pojedynku bensona z Koreshovem.

Tu nie ma się co silić na walkę z UFC bo to się nie uda, ale rzeczywiście ostatnio ten balans jakby za bardzo pod freaki poszedł.

Coż Pride ludzie wspominają z rozrzewnieniem a tam to dopiero było łubudubu i chała przeplatana z najlepszymi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal są solidni tylko Cocker stara się kreować najlepszy biznes. Nie ma starpower w postaci najlepszych zawodników świata wiec freak showy muszą ściągać kasę od 'szaraków' czy też samo zainteresowanie.

Wiecej luda wie o pojedynku Kimbo vs Dada niśli o pojedynku bensona z Koreshovem.

Tu nie ma się co silić na walkę z UFC bo to się nie uda, ale rzeczywiście ostatnio ten balans jakby za bardzo pod freaki poszedł.

Coż Pride ludzie wspominają z rozrzewnieniem a tam to dopiero było łubudubu i chała przeplatana z najlepszymi.

Tylko za czasòw najwiekszych sukcesów pride było o wiele mniej zawodnikòw stricte mma więcej musieli się posiłkowac zawodnikami z innych sportòw walki z bardziej znanymi nazwiskami. Biznes się musiał kręcic a znanych zawodnikòw mma trzeba było sobie po prostu stworzyć i to Pride zrobiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko za czasòw najwiekszych sukcesów pride było o wiele mniej zawodnikòw stricte mma więcej musieli się posiłkowac zawodnikami z innych sportòw walki z bardziej znanymi nazwiskami. Biznes się musiał kręcic a znanych zawodnikòw mma trzeba było sobie po prostu stworzyć i to Pride zrobiło

 

No, ale czy była potrzeba robieia widowisk z open weightami?

 

elegancja francja :)

 

 

Bellator by marnie piszczał bez swoich Kimbów i shamrocków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale czy była potrzeba robieia widowisk z open weightami?

 

 

elegancja francja :)

 

 

Bellator by marnie piszczał bez swoich Kimbów i shamrocków

Tu mnie masz... Zostaje nam do tego po prostu przywyknąć. Na dobrych freakfighterach czasem promując się fajni zawodnicy mma i w tym cała nadzieja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mnie masz... Zostaje nam do tego po prostu przywyknąć. Na dobrych freakfighterach czasem promując się fajni zawodnicy mma i w tym cała nadzieja.

 

No w cyrkach też zawsze były jakieś freaki. Zawsze anomalie ludzkie się dobrze sprzedają bo są ciekawe. A kibice czy fani mają swoje preferencje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to Bones wylatuje z karty walk. Mam nadzieję, że też z UFC. Koleś ma talent ale niestety Hassan Whiteside to przy nim Einstein. Jak nie jedzie autem naćpany to doping. W sumie żal mi takich ludzi. Ciężko się żyje z mózgiem wielkości orzeszka laskowego.

 

Best p4p ma talent? :D

 

Mnie bardziej szkoda DC bo był przygotowany topowo! A teraz traci no pewnie pare milionów jeśli chodzi o całość korzyści.

Cholerna USADA mam nadzieję że to coś wielkiego bo usuwać w taki sposób mistrza ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ME właśnie spadł poziomem o jakieś 30 razy :)

Zamiast jednej z najlepszych walk roku dostaniemy jakąś kaszanę gdzie Brock pewnie się nie przygotowywał i jeśli Hunto go nie ustrzeli uppercutem to będzie leżanka mimo, iż LEsnar zaczyna szybko.

 

chuy - przynajmniej cała reszta jest w pytę i do trawienia przez tydzień przynajmniej. 


---

 

no i Cat wraca i jest gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucasz Lesnarowi, że się nie przygotował? Jaja sobie robisz?

 

 

 

 

 

Sądzę, że niewystarczająco o czym świadczy jego reakcja na pytanie Ariela. Co więcej uważam że jest możliwość że tych sparingów w stójce miał ze trzy :D

 

Wraca w zasadzie zebrać kasę i dostał kolesia niebezpiecznego ale dosyć łatwego do sprowadzenia na glebę. A tam może sobie kontrolować. Hunto może jednak przetrwać nawałnicę i pare razy podotykać szczęki Lesnara a to może być równia pochyła. Brock nie lubi być uderzany, a ponadto przy ów sparingach mówiło się że własnie unikał kontaktu swej twarzy z pięściami sparingpartnerów.

 

Anyway - nie jaj sobie nie robię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.