Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wiem, że boks i mma to dwa światy ale nie ma sensu zakładać nowego tematu dla jednej walki. To co kibicujemy dziś Szpilce? W sumie to nie wiem co o tym Wilderze myśleć. Bo poza walką ze Stivernem gdzie pas zdobył i ostatniej obrony pasa to go nie widziałem, a i żadne z tamtych nazwisk mi nic nie mówi. Facet ma chude nogi i mega mocną górę. I niby ma dużo KO. Ale mimo wszystko wierzę w Artura. Jest mega znotywowany. Oby dał dobrą walkę którą wypromuje się w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mocna noc w UFC, Diaz bez training campu poddaje niepokonanego McGregora. 1 cios na szczękę i już miękkie nogi Conora, fajna 2 runda.

No i nici z rewanżu Holm vs Rousey, bo tą pierwszą tez udusili :smile:

 

Czekam teraz na powrót Jonesa w Kwietniu.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz bedzie ciekawie bo zacznie się budowanie  ufc200.

Connie bedzie zapewne bronił tytułu z tym , ze Aldo nie chce innej walki niż rewanż, a Frankie bardziej zasługuje na shota. 

Najprawdopodobniej pas WW bedzie również broniony i chyba na tyle jeśli chodzi o pasy. Tak czy siak mgła niezniszczalności opada :) I kolejne buildupy bedą nieco inne.

Jon jak mówiłem wraca i wydaje się być jeszcze bardziej pewny niż zwykle, ale Daniel ciśnie mu jaja i stawia wszytsko na szalę. Presja non-stop będzie zapewne w octagonie wywierana przez mistrza na 'byłego' mistrza :)


Aha  i tate się należało - giga satysfakcja. Trochę nieuwagi i cupcake wykorzystała okazję. Nunes chyba najbardziej odpowiednia do walki o mistrzostwo, ale Ronda czy Holm tez niewykluczone.

 

Poza tym ogłoszenie Thimpson vs Rory - bombastyczne zestawienie - totalne wariactwo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No jak nie dał sobie rady z tak chaotycznie walczącym rywalem to słabo to dalej widzę.

 

Chaotycznie i metodycznie :) I w dodatku bez wszechstronnosci. 

Może pierwsze koty za płoty, ale lepiej chyba byłoby te 10kg tłuszczu wypieprzyć i spróbować w 205. Ale tam nie wiem czy za wolny nie będzie ...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.