Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

c*** z nim :D

 

 

--------

JJ mysle , że załatwi to w 2 rundy max. Jest za powerful i w pewnym moemncie odetnie siatkę Penne i zasypie ją kombinacjami TKO dziękuję.

Musieli szybko znaleźć zastepstwo za walkę Alexa więc dosyć ciekawe rozwiązanie podyktowane raczej rankingiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wytrzymała na ciosy jest Penne ale jeśli nie tak jak Carla(która przyjęła naprawdę dużo ciosów) to TKO bez większych problemów.

 

A czy z Jonesem c*** czy nie to nieważne. Ważne, że jak go nie będzie w LHW to ta waga sporo straci na atrakcyjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serce pokazał Hunt.. Pierwszy raz wzruszyłem się na UFC.. Szacunek.

 

Dużo nie powinno się zmienić jeśli chodzi o Marka i jego miejsce w rankingu bo UFC powinno docenić, to jak długo wytrzymał na tak 'rozładowanej' baterii.

 

Przypomniało mi to trochę pierwszego Terminatora. Przeciwnik niemal kończył z nim kilka razy a on i tak wracał z 1% energii i jakoś się trzymał.

 

Przed ostatnią rundą lekarz mówił do Marka, że to nie będzie wstyd jak zakończy walkę a on mimo, że ledwo mówił to kategorycznie powiedział: 'I will fight'..

Wow.

 

Jeszcze wrażenie zrobił na mnie Vick, który pokonał naprawdę świetnie zapowiadającego się Matthews'a.

 

Bardzo ciekawa główna karta.

 

Aha - Mark Hunt po walce:

 

hunt1_0_0_0_0.jpg

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien przerwać w trzeciej rundzie. Mark sie nie bronił i nie odpowiadał. 4 i 5 runda to już nuda nadmierna i zniesmaczenie wielkie. Hunto dalej sie wiezie na swojej przeszłości. bez sensu. Nie dość że żre jak świniak i nie ma zamiaru trzymac wagi to nie widać zadnego gameplanu. Koleś musi silić sie na cięcie wagi gdzie powinien z powodzeniem trzymać 250. Po pierwszej rundzie był detka i w zasadzie martwy na nogach. Stiepe jakoś trzymał tempo, ale Kenflo przesadził porównując ten pace do tego co wyczynia Cain. A wtórował mu Anik ... Nie wiem po co ten zabiego bo Stipe wcale nie miał super cardio i to przede wszytskim vs Markowi który jest kroczącym niedźwiedziem. Kontrolę miał, pare prostych trzymało dystans a jak Hunto wypuszczał lewy hak to latwo było girę złapać i iść na dół. Ogólnie Hunto już sie nie odrodzi, ale zapewne pare walka pociśnie i może jakiś KO zanotuje, ale jest to wg mnie już mało prawdopodobne bo blueprint bedzie coraz łatwiejszy do wykonania/ czyli sprowadzanie na glębę jak szatan i tam pukać./

Ali na gali więc może Stipe vs On byłoby czyms interesującym.

 

 

Przewidziałem Ko Whittakera. koleś to maszyna i widać że w MW czuje sie znacznie lepiej. I myślę że jest to dobry trend. Mieć wiecej power i stamina niśli lbs. Tavares dał sie złapać i później zamiast przejśc do defensywy kombinował czy uda mu sie kontrę wypuścić i oberwał poraz kolejny:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Hunt wyszedł do octagonu z gameplanem? To jest typowy head hunter, który zdaje sobie sprawę, że jeśli w pierwszej/drugiej rundzie nie pośle przeciwnika to zaczynają się schody.

Takim jest typem zawodnika i każdy o tym wie.

 

Co nie oznacza że mógłby sie przygotować do walki czego w zasadzie nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark Hunt to jeden z najbardziej nielubiancyh przeze mnie zawodników MMA. Cały czas jedzie na renomie, kiedy raz na turnieju zaskoczył. Gość bazuje na tym, że ma wytrzymałą szczękę i powera w łapie. Poza tym jest zerem, brakuje techniki, kondycji, przygotowania. Do tego przez 15 lat nie dodał absolutnie niczego. Już wolę Kimbo Slice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark Hunt to jeden z najbardziej nielubiancyh przeze mnie zawodników MMA. Cały czas jedzie na renomie, kiedy raz na turnieju zaskoczył. Gość bazuje na tym, że ma wytrzymałą szczękę i powera w łapie. Poza tym jest zerem, brakuje techniki, kondycji, przygotowania. Do tego przez 15 lat nie dodał absolutnie niczego. Już wolę Kimbo Slice.

 

Po pierwsze - jaki turniej?

Po drugie - o ja pierdykam! /kolejny ekspert/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://m.youtube.com/watch?v=1OKuNWymjWI

 

'Get ya ass outta here Bader, this is my press conference'

 

Jak nie lubię DC to ten tekst mnie położył

 

Najlepsze było Sonnenowskie : Give me the easiest fight, give me Ryan Bader ...

 

prelimsy średnie i zupełnie nie spełniły oczekiwań, natomiast MC rozpierdoliło i to pod wieloma aspektami o których nie chce mi się tutaj pisać :D

 

Anywa no brainer Luke vs Chris i możliwość zgarnięcia trzeciego tytułu dla AKA plus Nurmagomedov w zanadrzu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonnen to osobny temat i mój personal finest, ale Sonnen własnie mówił o tym - dajcie mi najłatwiejszego przeciwnika ...

 

 

Jesli chodzi o Luke'a to bez kitu musi się to stać teraz chociaż Dana coś wspomina o Jacare ... ehh

Wszyscy chcą tego pierwszego i nie wiem co by kierowało UFC aby Rockhold musiał walczyć raz jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.