Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

A nie było dawno dobrej gali? A 185 tak dawno była? A Fox z machidą i Lukem nie była gitarowa?

To była mega gitarowa gala z przejebanym main cardem. Ja się jarałem.

 

KSW to jedyne mma w polsce tak naprawdę jesli chodzi o szarego kibica. I większości ludu dzwoni że Khalidov jest najlepszy na świecie i tyle. A gówno sie znają wg mnie jest już poza to10 czy nawet 15.

Znowu pełna zgoda. Stepowiec miał wysokie miejsce w rankingu światowym, gdy UFC pierwszy raz oferowało mu kontrakt, jakieś 4-5 lat temu. I wtedy to była faktycznie czołówka choć wcale nie było powiedziane, że pójdzie do UFC i wszystkich pozamiata.

 

Dziś tez pewnie byłby jakąś tam siłą za oceanem ale tak jak mówisz 10-15 miejsce.

 

Mamed po prostu wówczas wszystko sobie skalkulował. W UFC proponowali mu 20.000 + 20.000 czyli tyle ile każdemu w tym czasie, kto był poza UFC(nie wiem jakie warunki proponowano Fedorowi).

 

Ale Khalidov bał się, że dostanie raz w pizdę, drugi i trzeci i cut - powrót do Polski. A wtedy to nie on by stawiał warunki tylko Kawul i Lewandowski.

 

Został po prostu na pewnym terenie gdzie jest niezagrożonym królem i długo jeszcze będzie.

Jako głowa rodziny pomyślał dobrze bo jest zabezpieczony ale ja jako kibic Polaków liczyłem, że chociaż podejmie rękawicę.

 

No ale on nie jest w sumie Polakiem więc mam go w dupie ;p

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że by dostał.

 

A 20k + 20k za ewentualne zwycięstwo to pewna suma, pamiętam. I to nie była kwota za mała bo każdy kto do UFC wchodził to taką zazwyczaj otrzymywał i nie grymasił.

 

Dopiero jak się sprawdził w ich organizacji to dostawał większe pieniądze.

 

I tutaj wyszło z Khalidova, że nie jest prawdziwym sportowcem, który szuka dużych wyzwań tylko zwykłym zarobasem.

 

Sorry za takie słowa ale ciągle przemawia przeze mnie lekka gorycz bo serio była szansa, żeby pod Polską flagą ktoś w UFC wówczas namieszał a jednak spękał.

 

Na szczęście dzisiaj mamy Joasię i perspektywy są naprawdę dobre.

 

Aczkolwiek jej dywizja, jeszcze niedawno słabo obsadzona rośnie w pretendentki do tytułu, że wymienię tylko Paige vanZant czy wczoraj podpisaną byłą mistrzynię Invicta - Michelle Waterson.

Pussy alert - obie fajne świnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu dywizja sie rozwija jak nic. Dodajmy taką Moroz jeszcze i Gadhelle ...

 

A 20+20 to spekulacja. Tym bardziej, że jak miał pierwsze negocjacje to nowy mało kto dostawał 20+20, a ostatnio Polski czeczen wypowiadał sie że pieniądze były śmieszne, ale sumy nie wymienił. Ja coś kojazrzę 12+12, ale nie wiem bo nawet samo źródło nic nie chce mówić.

Tak samo jak nikt nie ma pojecia ile Fedorowi proponowano. Ploty mówiły o nawet 30 baniolcach za 6 walk! Niedorzeczna kwota, ale nawet ew prawdziwa. M-1 chciało co-promocje a na to Lorenzo czy dana nie mogli sie zgodzić, ale chyba dawali mu wolność aby sie cały obkleił M-1. Ni huhu Ruski spieprzyły sprawę bo Fiodor nie lubi White'a :D , który nawyzywał Vadima :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MqOPQIg.gif

 

Szkoda, lubię Jonesa. Ale wróci mocno, jestem pewny. 

 

Ogólnie bardziej lubię kick-boxing, ale MMA też przyjemnie się ogląda. Narzekacie, że ma takie branie w stosunku np. do boksu. Nie ma się co dziwić, ludzie chcą akcji, a w MMA mają ją zagwarantowaną praktycznie zawsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/martykul.html?kat=60960&wid=14559538

 

Pierwszy z rzędu link na potwierdzenie moich słów z ewentualnymi zarobkami Czeczena.

 

A z tej przejebanej karty wypadł jeszcze Nurmagomedov i szukają na szybko rywala dla Cowboya. Ponoć akces zgłosił Anthony Pettis ale wątpię by tak szybko dostał kolejną walkę.

 

Gadelha to jak najbardziej godna rywala dla JJ. Joasia już ją pokonała i myślę, że zbudowana tytułem tym razem nie zostawiła by najmniejszych wątpliwości.

 

Ale z Moroz jako pretendentką do tytułu bym się jeszcze wstrzymał. Nic jej nie ujmuję ale ta wygrana z Jojo to było mnóstwo szczęścia.

Wiem, wygrana to wygrana i to samo można powiedzieć o Cat Zingano i jej porażce z Rondą ale sama Rousey przyznała wówczas, że Cat zasługuje na drugą szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MqOPQIg.gif

 

Szkoda, lubię Jonesa. Ale wróci mocno, jestem pewny. 

 

Ogólnie bardziej lubię kick-boxing, ale MMA też przyjemnie się ogląda. Narzekacie, że ma takie branie w stosunku np. do boksu. Nie ma się co dziwić, ludzie chcą akcji, a w MMA mają ją zagwarantowaną praktycznie zawsze. 

 

Jeżeli ją skapują to jest akcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/martykul.html?kat=60960&wid=14559538

 

Pierwszy z rzędu link na potwierdzenie moich słów z ewentualnymi zarobkami Czeczena.

 

A z tej przejebanej karty wypadł jeszcze Nurmagomedov i szukają na szybko rywala dla Cowboya. Ponoć akces zgłosił Anthony Pettis ale wątpię by tak szybko dostał kolejną walkę.

 

Gadelha to jak najbardziej godna rywala dla JJ. Joasia już ją pokonała i myślę, że zbudowana tytułem tym razem nie zostawiła by najmniejszych wątpliwości.

 

Ale z Moroz jako pretendentką do tytułu bym się jeszcze wstrzymał. Nic jej nie ujmuję ale ta wygrana z Jojo to było mnóstwo szczęścia.

Wiem, wygrana to wygrana i to samo można powiedzieć o Cat Zingano i jej porażce z Rondą ale sama Rousey przyznała wówczas, że Cat zasługuje na drugą szansę.

 

A co ronda miała powiedzieć? ta Ronda która chciała łatwą kase zgarnąć mówiąc o pojedynku z Carano ...

 

Moroz nie miała szczęścia tylko wykorzystała to co miała. Co prawda JoJo była nr 6 w rankingu, ale była załamana psychicznie przed samą walką. Moroz może nie jest od razu pretendentką ale kolejne zwycięstwo moze to sprawić. Zalezy czy zestawią ją z PVZ - to byłoby ostre starcie chyba już pod contenderstwo.

 

Co do tych 20k raz jeszcze  ehh nie chce o tym gdać , ale czym innym jest art w magazynie a czym innym oprawda bo odniesienie sie do tych 20k było że trwają negocjacje i trwają. na tamten i ten moment KSW mogło kasowo przebić każdą ofertę UFC, a ulubieniec publiczności cały czas byłby bożyszczem polskiego mma. No i nadal jest.

 

Khabib odpada, a jutro zapewne sie dowiemy kogo Cerrone bedzie miał okazję obić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moroz jest DZISIAJ zbyt surowa jeśli chodzi o dotychczasowe 'skalpy' ale tak jak mówisz walka z jeszcze jednym, większym nazwiskiem i ewentualna wygrana może ja do title fight zbliżyć.

 

A co do Mameda jeszcze to ja nie twierdzę, że UFC dało mu największą propozycję i c***.

Możliwe, że KSW ich przebiło ale mi rozchodzi się o to, że nie podjął tego wyzwania. Bo te 20+20 to była inwestycja w przyszłość. Potem stawka by wzrosła.

 

On po prostu spękał. Do dziś pamiętam, że tam nie było wielkich negocjacji - UFC dało swoją propozycję i koniec. Nie chcesz - nie przyjmuj.

Khalidov zasłaniał się, że dostaje za mało ale z góry wiadomo było, że w tej kwestii nic więcej nie ugra.

Zawalczysz, udowodnisz, że jesteś wart więcej to pogadamy. No ale się zesrał ostatecznie.

 

P.S. Tutaj jeszcze jedno potwierdzenie, że była faktycznie oferta 20+20:

 

http://m.mixedmartialarts.com/mma-news/406292/UFC-puzzled-at-Khalidovs-rejection-of-2020-offer/

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moroz jest DZISIAJ zbyt surowa jeśli chodzi o dotychczasowe 'skalpy' ale tak jak mówisz walka z jeszcze jednym, większym nazwiskiem i ewentualna wygrana może ja do title fight zbliżyć.

 

A co do Mameda jeszcze to ja nie twierdzę, że UFC dało mu największą propozycję i c***.

Możliwe, że KSW ich przebiło ale mi rozchodzi się o to, że nie podjął tego wyzwania. Bo te 20+20 to była inwestycja w przyszłość. Potem stawka by wzrosła.

 

On po prostu spękał. Do dziś pamiętam, że tam nie było wielkich negocjacji - UFC dało swoją propozycję i koniec. Nie chcesz - nie przyjmuj.

Khalidov zasłaniał się, że dostaje za mało ale z góry wiadomo było, że w tej kwestii nic więcej nie ugra.

Zawalczysz, udowodnisz, że jesteś wart więcej to pogadamy. No ale się zesrał ostatecznie.

 

UFC jest bardzo precyzyjne /nawet pokazują wyliczenia fighterom/ w tym jaką wartość ma dany zawodnik i uważali że Khalidov nie jest wart tych powiedzmy 100k bez plusa.

 

Tu ma rodzinę i kasę i moze sobie obijać kelnerów.

 

Inną droga poszla JJ, ktora wolała być uznana za najlepszą a nie obijać niewarte przeciwniczki w pl. Tu to bylaby przepaść w konkurencji. W samym MT bylo jej już ciężko znaleźć przeciwniczkę a co dopiero w polskim mma.

 

 

 

No i ostatecznie się zesrał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byłem w Łodzi na KSW jak Pudzian walczył z tym grubym a Ameryki i 80% hali było na pewno zajęte. Było kiedyś tyle ludzie na meczu drugiej ligi koszykówki?
 

 

 

A na drugoligowe, non-Pudzian, non-KSW gale przychodzi więcej niż na drugoligową koszykówkę? 

 

Najwidoczniej mamy po prostu skrajnie różne definicje ogólnopolskiego szału.

 

Mi się wydaje Chytruz, że Ty chciałbyś aby mma w PL nie było popularne i próbujesz o tym przekonać innych.
Fakty niestety tym razem nie są po Twojej stronie.

 

kek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się MMA nie interesuję, ale też zauważyłem jakiś boom bo nie wiem jak inaczej wytłumaczyć pękające w szwach lokale podczas gal. Jeszcze do niedawna nie było takiego problemu a dziś muszę na to zwracać uwagę i wszelkie rezerwacje robić z dużym wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.