Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Z drużyny wygrywajacej

 

Gram mniej niż zwykle ale top 200 spokojnie więc rc karta wpada.

 

Mutombo

Moje ustawienie na rc

 

Ur single out of position

3 najmocniejsze rc pro foil z legendary enh.

Epic pro foil

Ignazz a jakaś róznica w punktach w kontraktach rookie veteran i star jest ?

 

W ogóle da się dostać star w quick games?

Na chwilę obecną mam chyba 70 rookie pro kontraktów i 20 vet i nie mam co z tym robić.

 

Twój wynik to jakiś kosmos kupujesz za 400 RP podwójne wygrane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też epic foil Iverson :( kompletnie bezuzyteczny dla mnie...
Mialem 4,7k miejsce i 2,5k punktow chyba.

Wpadł mi też drugi legendary z quick games i jak na złość PG (D.Lillard) przez go gra nie na swojej pozycji...

 

mam 3 pg w s5 :tongue:
J.Wall Leg Pro

G. Dragic Epic foil Pro
D. Lillard Leg :smile:

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1150 pkt. Iverson wpadł fajny, + przy PM i OFF, akurat tak potrzebowałem.

Teraz czekam aż wygram sezon, wbijam Hornacka na PRO i przechodzę na rank EPIC, zgarnę dwa epiki, pierwszy za awans na Tier a drugi za rozegranie tysiąca gier. No i chyba poczekam na kolejny RC żeby mi się nie znudziło za szybko.

 

Panowie wyjadacze, dajcie parę kolejnych pro tipów.

-Co robić z UR, bo sprzedać ich nie umiem.

-Jak kręcić hajs.

-Jak najlepiej składać zespół

-Jak najlepiej/najtaniej kupować na AH

-I ogólnie co Wam tam na myśl przyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładny Iverson Ci wpadł. mój ma plusy na def i pm (najbardziej chciałem off ale cóż)

 

Swoją drogą dorwałem swojego pierwszego epica playera - wpadł pg Frazier (szkoda, że pg bo akurat wakat to mam na sg i sf; sg pewnie będzie Iverson zajmował jak dokupię mu 2ga kartę do pro, ale to trzeba dozbierać bo te epici pod te z rc są w cholerę drogie).

 

A tak ponadto to tylko ja mam takiego farta, że skacząc rangę w górę to mi supporty wypadają? na ur, epicu i legendary tak miałem.

 

Qooniu, oto co ja robię:

- UR wystawiam za minimum i tak z połowa gdzieś schodzi (można ewentualnie sprzedać wersję pro, ale by było opłacalnie to samemu trzeba mieć choć 2 kopie i jedną dokupić za minimum)

- hajc? modlić się o legendy i epici z QG ;) ewentualnie robić 500 gier dziennie na zadanko ^^

- jak składać zespół? równomiernie - zrobienie pro leg + 4x pro ur to gówniany pomysł; wg mnie lepiej skakać rangowo - pro ur (tańsze niż epici; chyba że epici nam dropią), a potem powoli sukcesywnie pozycja po pozycji na pro epic (ewentualnie okraszone legendą, ale pro epic jest tańszy niż sama jedna legenda)

- na AH to sądzę, że zależy od rodzaju karty - np mi do epic pg Cheeks dosyć tanio udało się dokupić 2 pozostałe karty (łącznie za jakieś 22k, czyli tyle co teraz raz Iverson); a UR jak kupować to tylko za minimum wg mnie

 

a z innych myśli - długo nie kumałem tych wyników w QG - znaczy myślałem, że różnica pomiędzy wystawianymi graczami jest jakoś odzwierciedlana - gówno prawda - najważniejsze to wygrać 2 kwarty w tym tą podwójną; plus dobrze jest patrzeć jaką ikonę rangi ma przeciwnik - wtedy szybko podczas klikania można ocenić czy już się wystrzelał czy nie; u mnie to ma znaczenie bo mam obecnie 3x pro epici i 2x pro UR i sporo trafiam na samych legendarach itp ogólnie bardziej równych teamach aniżeli mój, ale ogólnie priorytetem dla mnie jest wygranie kwarty podwójnej plus prawie zawsze pozostałego 3ciego epica zostawiam na ostatnią kwartę - tam przeciwnik ma ZAWSZE najgorszą kartę (nie spotkałem się by było inaczej)

 

a teraz kto panowie jest najbliższy playoffów? bo został jeden awans do wykonania zadania, bo ja tam awansuję w środę bodaj

w razie co jakbym odpalał wykonanie zadania to będę celował w godziny popołudniowe (najbardziej pasujące jak coś możecie podać na team chat i się dopasuje cosik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans w sezonie nijak się ma do play-offów. Szczególnie w nocnych godzinach gdy nie naladujesz graczy. Ja przegralem w ten sposób już kilka razy, bo zawsze się znajdzie ktoś kto pilnuje stanu graczy w play-offach.

 

A co do sprzedaży ur - wystawiam na 12h i do skutku. I łatwiej sprzedaje się ur zerowy aniżeli na 15 poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalę po 21 dziś. Wcześniej nie dam rady wrócić.

 

Pochwalę się też dropem - wpadł mi epic SF: Nance. Udało mi się też dokupić 2 karty do niego i pro za niecałe łącznie 22k jest. Więc zostaje tylko SG zapełnić :)

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim systematyczność w grze

 

#1 zadania - wykonać jak najszybciej bo wtedy załacza się zegar 24ha i wchodzi następny GOAL

#2 typować mecze to kolejny bonus

#3 bardzo dokładnie pilnować 20 godzinnego zegara w DAILY PICKER gdzie dostaje się ENHs - zółte legendary dla S5 są bezcenne

#4 na tydzien jest limit 10.000 RP w quick sell - robię to SKRUPULATNIE

 

co do rozegrania QGames

 

pamiętajcie komp lubi 1 i 3 kartę rozegrać najmocniejszą więc oczywiście powinno się zacząć ( poza wyjątkiem podwójnej kwarty) od najsłabszej karty

 

przy pierwszej kwarcie podwójnej - wybierz 2 najmocniejsze karty a ostatnią kartę najmocniejszą z pozostałych zachowaj raczej na 4Q

 

gram zestawem w kolejności

 

PG: UR single out of position - zaczynam nia właśnie;

SF: RC LEG PRO z SG ( jeżeli podwójne) lub C RC PRO Shaq foil ( najlepsza karta)

PF: Epic PRO foil

SG: z SF lub Shaq

C: Shaq RC Pro foil

 

przy złamaniu czasem i porażce jednej mojej mocnych kart w 2 Q idę kartami lepszymi licząc na to że mój EPIC FOIL w 4Q spotka innego epica PRO i wygra z nim

 

UR to zwykłe poświęcenie które obniża mi punktację i dostarcza mimo wszystko słabszych przeciwników


staram się szybko grać - poniżej 40 sec jeden mecz stąd ustawiam karty raczej od lewej do prawej aby po kolei je ciągnąć NIE PATRZAC zbytnio w ekran

 

często mecze są od lewej do prawej gdzie 2 kwarta jest podwójna SG SF - para moich RC foil PRO ( Iggy i Wade) nie przegrywa 

to moja podstawa przy graniu UR single.... ta nie ma więcej niż 10% zwycięstw ( tylko w sytuacji pierwsza Q podwójna) bo inaczej ZAWSZE przegrywa 1Q


edit: foil mają LEG lub Epic Enhacments co dodaje im 35 lub 30 punktów bazowych a że mam 3 sloty to daje razem ponad 100 bonusa

przykładowo Iggy z dodatkiem 3x LEG D enh daje mi 1880 punktów w obronie ( czasem z bonusem nawet więcej)....

 

nie mam jak przegrać w DEF

 

co do sezonów to w czasie PO ładuję dodatkowo całą 15 kart BOOSTEM ( poświęcenie kart na OFF DEFF REB PM) a QG gram innymi kartami bo włąśnie QG wyczerpują ten bonus

 

osiągnięcie jak najwyzszego TIERU to podstawa...

 

 

z 10 sezonów w 9 byłem w finale ( LEGENDARY) stąd zbudowałem talię 9 MVP i 4 RC.... tak tak 15 zawodnik z mojego zespołu to zwykły LEG KB PRO

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w MENU głównym jeżeli jesteś zalogowany na PSP/grasz w NBA 2k16 możesz na środku piłką przełaczyć zółte MY TEAM MOBILE na niebieski NBA 2k16

 

w Earn VC srodkowa góra paska masz obok daily VC bonus i goal PICK AND WIN

zaznaczasz wyniki

submit i czekasz dobę... każde trafienie to 50VC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.