Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak mniemam żadna drużyna nie zdobyła GA? Każdy w drużynie musiałby bodajże zdobyć przynajmniej tego jednego Hardena?

Mam 14 Leg Pro, ale z tego co widzę to więcej już do niczego nie trzeba. Skoro mi to wystarczy na 1 star to trzeba już tylko kisić na RP by mozolnie uzbierać na star? Co by w kwietniu mieć już star tier i dostać na start od razu kartę PO :smile:

 

Czas chyba wyprzedać do reszty wszystkie epic pro (no może zostawić te 1-2 na RC). Zostało mi ok 20 HS na ostatnim RTTC.

 

edit. Alonzo Mourning star. Trzecia gwiazda z draftu (pomijając freebie) od kiedy star wszedł przy żadnej legendzie.

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żeby to ........

Tyle BTC dziś i co? Większość razy skończyłem na 2 i 3 miejscu. Dlaczego? Wszystkie mecze wygrywane.

Tylko DWA razy udało mi się rozegrać 7 gier w rundzie od kiedy w to gram. Gram bez abilities ani supportu.

Próbowałem już ustawiać inne pozycje zawodnikom, ale nic mi to nie daje. Gdybym jeszcze przegrywał swoje gry, albo przeciwnik był zdecydowanie lepszy.

W weekend będzie ostra gra w RC więc na BTC nie będzie czasu - najlepiej chyba grać tam podczas RTTC. W sumie podczas RC chyba jeszcze lepiej, ale tylko jeżeli nie chce się zdobyć dobrej karty. :tongue:

To pewne, że star będzie tylko na dwóch pierwszych szczeblach? 500-100 to tylko leg? Jeżeli tak to będzie ostra rzeźnia w walce o top 500. :smile:

Ciekawe ile zbierze ostatnia drużyna która zbierze GA.

Ignazz, Elwood ile zamierzacie wydać RP na te RC?

Mnie trochę szkoda bo chciałbym zbierać na star na AH, a ponadto wiedząc jak gra na hardzie idzie w kratkę to szkoda by było wykorzystać tylko np 50% HS. Na dodatek muszę wystawić najmocniejszy skład co by było star+. Niższy tier nie gwarantuje niewiadomo ile więcej pkt a zamyka drogę do wylosowania gwiazdy z draftu.

Czy jeżeli chargujemy pierwszą piątkę to wybiera nam przeciwników adekwatnie do tego bonusa lepszych czy jednak warto używać charge?

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zbieram hajsu na star, szkoda 250 k

Tyle kapusty to daje albo 8 legów z aukcji, czyli generalnie 3-4 pro, albo solidna pogoń w rc

wydam 96 koła, 2 paczki po 156, to mi da 3120 pkt, do tego dobiję kolejne 3 tysiące i będę sledził rozwój wypadków

na pompowanie uzbierałem 89 r, 12 sr,5 ur, więc taktyka jest prosta

pierwsze pompowanie idzie na zycher, unc i com (będę grał jutro przed eventem rezerwowymi kartami, by pompy nie marnować)

o 18 wbijam z napompowanymi po 15 jednostek legami

mam ok 35 łatwych wygranych x 2

potem pompuję tymi 89r

kolejne 35 wygranych

potem pompa tym, co uzbierałem po drodze

kolejne 25-30 wygranych

i tak oto sumarycznie mam 1000 punktów w (jak się zepnę) godzinę

piątunio mam wolny, więc przy dobrych lotach gram 8 h (godzina zbierania pompy x 3 pkt da ok 240 pkt, potem pół godziny na 30 wygranych z pompą (300 pkt), itd)

czyli w piątek przez 8 godzin, o ile palec nie zwiędnie, będę miał 2160

sumarycznie 3160

chwila przerwy

noc z meczykami, czyli 4 h w cyklu powyzszym

1080 do puli

suma 4240

i mam całą sobotę i niedzielę na niecałe 2 koła

prościutto tak jak ta picca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żeby to ........

Tyle BTC dziś i co? Większość razy skończyłem na 2 i 3 miejscu. Dlaczego? Wszystkie mecze wygrywane.

Tylko DWA razy udało mi się rozegrać 7 gier w rundzie od kiedy w to gram. Gram bez abilities ani supportu.

Próbowałem już ustawiać inne pozycje zawodnikom, ale nic mi to nie daje. Gdybym jeszcze przegrywał swoje gry, albo przeciwnik był zdecydowanie lepszy.

W weekend będzie ostra gra w RC więc na BTC nie będzie czasu - najlepiej chyba grać tam podczas RTTC. W sumie podczas RC chyba jeszcze lepiej, ale tylko jeżeli nie chce się zdobyć dobrej karty. :tongue:

To pewne, że star będzie tylko na dwóch pierwszych szczeblach? 500-100 to tylko leg? Jeżeli tak to będzie ostra rzeźnia w walce o top 500. :smile:

Ciekawe ile zbierze ostatnia drużyna która zbierze GA.

Ignazz, Elwood ile zamierzacie wydać RP na te RC?

Mnie trochę szkoda bo chciałbym zbierać na star na AH, a ponadto wiedząc jak gra na hardzie idzie w kratkę to szkoda by było wykorzystać tylko np 50% HS. Na dodatek muszę wystawić najmocniejszy skład co by było star+. Niższy tier nie gwarantuje niewiadomo ile więcej pkt a zamyka drogę do wylosowania gwiazdy z draftu.

Czy jeżeli chargujemy pierwszą piątkę to wybiera nam przeciwników adekwatnie do tego bonusa lepszych czy jednak warto używać charge?

Wydaje mi się że warto, z tym że ja zawsze ładuję tylko 2 najmocniejsze karty, i najpierw wywalam dwie najsłabsze, jedną naładowaną na solo i  jedną naładowaną zostawiam na podwójny mecz. Btw, ponawiam pytanie o jakiś fajny team, mój tier to star+ i jestem w miarę aktywny. Pozdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSKA 2K17

W tej chwili mamy komplet, ale najsłabsze ogniwa trzeba usuwać jeżeli ma się za grosz ambicji i chce się walczyć o wyższe cele. ;)

Też jestem star+. W sumie na star+ mamy 9 osób.

Mam taki sam login w grze jak tu na forum. Napisz do mnie lub do BatarMoose i mam nadzieję, że dogadamy się w miarę szybko.

Praktycznie sami Polacy, jest jeden obcokrajowiec - ale nie pisze na czacie i ma skrzynkę zapchaną, jednak punktuje nienajgorzej.

 

Teraz nie znajdzie się team by od razu łapać GA za RTTC, a w RC tylko 10 teamów się łapie tak więc albo jest się w elicie i łupie kokosy albo... Skleić trzeba porządną ekipę co by robić coraz to lepsze wyniki w aktywnej ekipie w miłej atmosferze w towarzystwie języka polskiego ;) hehe

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niech ktoś mi @+:'# wytłumaczy jak to jest że grając 5 leg pro w linii z charges przeciwnicy mają niższe statystyki niż Ci kiedy nie mam charges? To przecież jest chore.

Przez pierwsze pół h gry wczoraj miałem tylko dwie porażki. Gdy brakuje charges przeciwnik ma wyższe statystyki niż ja z. Kombinowanie z robieniem składu na leg czy epic odpada bo zamyka szanse zbierania gwiazd.

morale spadło gwałtownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 leg pro = star+, czyli masz ok 50% szansy na to, że trafisz mocniejszego przeciwnika

4 leg pro i 3 pro = star, w którym wygrywasz ok 80% pojedynków bez pierdnięcia

star czy star zero różnicy

od wczoraj złapałem 3xlegi i 2xepy mimo nie wchodzenia na star+

identycznie, jak to bylo w przypadku leg++

gra toczy się sama, sztucznie pompuje przeciwnika, sztucznie mu karty podsuwa etc

sprawdziłem 2x gościa  z którym grałem(karty vs które grałem a karty, które ma w talii)

3 karty były kompletnie z dupy

mam wyjebkę na stary z ah czy resetów. interesują mnie legi, by mieć 15xleg pro, robić ligę co 3 dni i tam łapać darmowe stary

also, jak startuję sezon o 13, to po mi wypada na ok 1-2 w nocy, więc trzeba brac korektę

ten sezon wystartowałem o 7 rano, mam 68 finished, 14 do końca czyli ok godziny 20 wejdę do po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja startowałem sezon o 13:30 i mam typa co się chwali ze jeszcze e tej edycji sezonu nie przegrał i kilku ze star pro chociaż jednym. Leg mnie nie ratują bo na rttc potrzebne są star pro wiec nie mogę na RC wejść z naszym tier. próbowałem tez 4leg pro i 1 epic pro ale na dłuższą metę lipa i o wiele ciezszi przeciwnicy. ilu dostaje charges od Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rttc dostaniesz 2 karty star tier chociażby najzajebistsze

i albo będziesz miał good agenta i star conbtract, albo na ah wywalisz z pół bańki na trzecią kartę, albo będziesz miał czas zmarnowany

w rc łatwiej zdobyć kartę, która się potem powtórzy z resetów

 

o co chodzi z tym ostatnim pytaniem? ilu moich zawodników ładuję? 3 od lewej, zaczynam zawodnikami od prawej i tak leci

obecnie 1436 punktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie karty które dostaniesz z Rttc nie są takie złe bo trzecia może wypaść z draftu. Do tego wystarczy te ok 15 leg pro- więcej nie trzeba. Ignazz potwierdzi ze żeby ugrać te dwie rttc ostatnie to już star pro trzeba mieć. Wiec dla tych co nie należą do czołówki do zdobycia jest tylko trzecia i czwarta karta od końca w danym rttc. 15 leg pro starczy - większa ilość nie jest potrzebna. żeby wygrać star w sezonie trzeba by mieć kupę szczęścia przy wyborze przeciwników.

Gdy daję charge każdemu jest lepiej, ale nie utrzymam ciągłości by każdy zawodnik był ciągle doladowany.

 

Dwie karty star z rttc dostaniesz tańszym kosztem i mniejszym nakładem czasu niż w rc. Oczywiście jestem zdania że najlepiej zdobyć 2 star w rttc i liczyć na szczęście i tak samo w rc. 501-1000 gwarantuje kartę która możesz wylosowac w czasie gry. SC niestety nie posiadam i nie zanosi się na to by coś w tej kwestii się zmieniło.

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pokombinowałem i od 18 idzie ok. +1 przez 48h zmotywowało mnie. ;)

5 leg pro, 4 z charges (każdy na inną umiejętność). Idzie elegancko, ale wrzucam na luz bo interesuje mnie 501-1000.

Wieczorem jak chora żona pośpi to poklikam więcej i dłużej. ;)

 

Pierwszy sezon star i bardzo ciężki początek. PO narazie po myśli - gościu który zajął 1 miejsce w reg i się chwalił, że jeszcze nie przegrał sezonu odpadł bo widocznie spał. Niestety 2st z reg to kolega z Grind or Bye który ma ciągle max energii i silniejszą talię tak więc jeżeli nie z 3:0 w półfinale dla mnie nie zrobi się 3:4 to spotkam się z Panem Jessie Selleck w finale i dostanę srogo 0:4 - na pocieszenie 4k RP.

 

Kupiłem Alonzo Mouring'a dziś i szukam trzeciego z off spec by zrobić pro, ale narazie nie widzę. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zo za 7 godzin kończy się bid za 157k.

 

To już niezła cena.

 

Nastaw budzik i na 7 sekund przed końcem podbij minimalnie jeżeli nue pojawia się tańsze zo.

 

O ile możesz czekac.

 

 

Ja wygrałem drugi sezon star.

 

Drammond 2 sloty i spec reb to idealny center.

 

 

Już kupiłem drugiego 155 k.

 

Zbieram na 3 plus zrobię pro z rc russela.

 

Niwy sezon to jyz będzie minimum 8 pro.

 

I szansa na wygranie rttc do końca jak dam radę zdobyć star contract i zrobić pro 3 i 4 kartę.

Nasz zespół drugi So far

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już zanim napisałeś, zrobiłem pro z trzech o spec off. Długo nie musiałem czekać i wpadł Maurice Cheeks ze spec def - jak siedziałem trochę na AH to zauważyłem, że jest tanim zawodnikiem. Był ze spec def kolejny za 159k ale niestety brakło RP. ;/

No, ale spokojnie się uzbiera. Wpadł dziś Ariza leg to może pro komuś popchnę. Ciągle się zastanawiam nad wypchnięciem Hardena pro.

Wczoraj wyprzedałem masę epic pro i wszystkie leg gdzie miałem młotek.

 

Rozpocząłem nowy sezon i niestety jest gościu ze 3 star pro i jeden z 2. Przewalę kolejny sezon, ale trudno. Nie będę się już cofał do leg - trzeba liczyć na szczęście. W razie jakby jakaś kolejna gwiazda wpadła to zastanowię się nad sprzedaniem Hardena póki ceny są wysokie a widzę, że tanio on nie chodzi. Sezon sezonem, ale pro przydadzą się chociażby na RTTC.

 

Kiedy w RTTC będziecie mogli liczyć na GA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zespół #7 więc mamy trzygodzinne GA w ten tydzień

 

mam już skład praktycznie gotowy do wygrania RttC ale nie każdy członek zespołu jeszcze doszedł do tego poziomu

8 STAR pro w tym oczywiście RC Russell a wpadł Drummond z REB I już wydałem resztę fortuny na 2 aby zrobić PRO

 

 

trzymajcie kciuki bo kluczowe teraz będzie uzyskanie minimum 2 STAR CONTRACTS aby móc w RttC najpierw zrobić PRO z #3#4 karti aby top grać +14 na z minimum 9 PRO

 

do tego potrzebuję minimum szczęścia w GA ( nawet jak wpadnie 1 SC to I tak poświęce go raczej na PRO dla regularnego #3 #4 jeżeli to będzie ułatwiało zakończenie RttC

 

w międzyszasie muszę zebrać 96k aby mieć na dwie duże paczki GN w RttC czego mi dzienne zadania nie zrobią...zawsze w obwodzie mam do sprzedania single STAR którego kitram na czarną godzinę...

 

tak czy inaczej... weekend był mocny...

 

top #240 zrobione gdzie w nocy poszedłem spać I nie pilnowałem wyniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.