Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że na RC bardziej odpuszczasz. Tak z ciekawości to czy wiesz na dużo wyższej skuteczności grają Ci co zdobędą te minimum kilkanaście k pkt?

Tak się zastanawiam czy kombinować aż znajdę satysfakcjonującą mnie kombinację, czy jak bym skład nie wygrał to będzie podobny % porażek. Jak Twoi koledzy ustawiają sobie skład? Czy grając bez ciśnienia na RC lepiej wbijać na spokojnie +3, czy jednak walić mimo x porażek +5? Zakładam, że tutaj nie korzystasz z HS?

 

W którym przedziale miejsc będzie Wasz drugi zespół?

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ode mnie - na x5 ładujesz wszystkie karty w opór i spokojnie (na moim przykładzie, jadąc ep pro) jedziesz bez patrzenia pierwsze 20-30 spotkań, a potem podglądasz by wykorzystać przewagę i tak do końca wykorzystujesz "ładunki". Spokojnie można w ten sposób ogarnąć +40 wygranych x5. Potem nadrabiasz braki w kartach (do 200) x3, znowu ładujesz i znowu jazda

W ten sposób ostatnio wpadł Melo

btw te tiery co iggy wcześniej podawał mocno się obniżyły, albo mniejsza ilość graczy albo słabszy grind

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 leg pro (ale one się dublują bo pg i sg tylko), oraz 11 epic pro (już na wszystkich).

Wybiorę Chicago - akurat mam już Wade i Rondo więc będzie ko kompletu. Niby kolejny SG, ale przyda się na RTTC.

51-500 wystarczy mi. Na AH nie liczę, ale może wpadnie mi Butler za sezon i będzie pro.

Rose i Giannis niestety mnie nie urządzają bo nie mam star contract i nie wiadomo czy będę miał. (chyba, że koledzy mi kiedyś dadzą wolne na jakiś event). Cienko u mnie z angielskim by w konkretnej ekipie siedzieć cały czas.

 

Chyba będę liczył porażki pomiędzy 18-20, a następnie zobaczy się jaki jest % wygranych i czy warto coś zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rc odpuszczam bo silniejsze i łatwiejsze jest rttc.

Gram weekend luz weekend grind ale tylko do soboty bo wtedy robię nie spuac dużo w czwartek ostatnia kartę.

 

Obecnie ustawiam sobie 1 mocna rttc pro leg i 4 epic pro.

Po serii gier uzupełniam tylko kartę leg.

 

Reszta epic gra bez podbicia stat.

 

Oddaje pierwsza kwartę a potem różnie.

Najsilniejsza karta na podwójna lub 3q.

 

Dobre tez było 3x leg pro plus 2 ur

Lub 3 leg p 1 epic pro 1 ur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie próbowałem z charge no ale zobaczę czy będzie ciut lepiej - niestety tylko zwykły pro leg.

Całkiem nieźle mi teraz szło, ale 1 leg pro, 2 epic pro i 2 ur pro - tier leg. Wolę mieć większe szanse by wypadł fartem np Butler. ;)

 

No ja póki trochę spokoju troszkę pocisnę i jutro na kacyku później co by 2x Butler wpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja delikatnie przypilnowałem wieczorkiem i przy 4600 poszedłem spać ciut przed 1.

Tak więc 2x Butler jak było planowane.

Zespół zebrał 39k.

 

Poziom trudności w RTTC wzrośnie wraz z pojawieniem się STAR? Będzie tyle samo szczebli, czy zamiast rare będzie pierw UR i tak wszystko się przesunie?

No nic jutro kończę następny sezon i mam nadzieję, że będzie coś na pro, albo chociaż dubel bo czekam z drobnymi na next leg.

W czwartek grubsza impreza firmowa tak więc zacznę od piątku na kacu, zastanawiałem się nad kupnem HS, ale o ile przejdę przedostatnią przeszkodę tak odbiję się pewnie na ostatniej tak więc bez sensu wydawać kilka dych RP dla jednego leg..

Jakie trzeba mieć karty by przejść ostatnich na medium?

 

 

ps. W kwestii RTTC. Jakim cudem niektórzy (np 1 miejsce) nabijają tyle pkt? Zawodnik który zajął 1 miejsce zdobył leciutko ponad 50k. Dajmy na to, że wszystko to nabił dzięki HS. To daje lekko ponad 5k zwycięskich gier! Czy oni wszystkie mecze wygrywają? Za ok 40k RP dostajemy ok 150 meczy? Jeżeli tak to musiałby kupić 33 najdroższe paczki (oczywiście HS może wpaść za free). Niech będzie, że 30 nawet - wyjdzie grubo ponad milion. Czy warto?

Czy może kilka osób się bawi jednym telefonem?  To chyba trzeba przez cały event grać non stop za HS i nie przegrywać nic..

 

Ile najwięcej pkt zdobyłeś? Wiem, że byłeś chociaż raz w czołówce bo coś pisałeś kilka stron wcześniej bodajże..

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atakowalem kiedyś top 10 za 17-27.000 punktów.

Generalnie rc mnie jakiś nie motywuje

Rttc lubię bardziej choć to wstawanie co godzinę durne jest.

 

Top gracze maja zarzut hackowania gry co jakiś czas.

Było pare afer.

Rttc poziom wzrośnie plus dodatkowo zwiększy się ilość punktów do zdobycia.

 

Oby w pierwszym star event cię nie przesadzili

 

8-9 leg pro to minimum by dać radę skończyć rttc.

 

Jeżeli wydawać RP na hs to tylko aby zrobić ostatnia kartę.

Jedyna przedostatnia jako single jest bez sensu w dalszej perspektywie pro.

 

Tu kłania się dobry zespół i opcja Good agent za skończenie x15

Impreza firmowa mi nie przeszkadzała 4 razy zniknąć na 4 minuty.

 

Szkoda impulsów tracić.

 

Koszt zniknięcia na chwile niewielki.

 

Początek grasz w ciemno bo karty łatwe.

 

Wracając do pytania kart w rttc będzie tyle samo tylko start będzie z wyższego tieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam, wczoraj wpadł mi leg z blacktopa. Ponadto ceny niektórych leg są względnie niskie tak więc nie jest aż tak ciężko o pro dla tych którzy jeszcze nie posiadają.

Mnie bardziej wkurza gdy trafią mi się przeciwnicy w blacktop którzy robią więcej niż 6 gier na rundę bo chociażbym wygrywał wszystkie swoje mecze to bywa, że się nie wygra - a jednak lepiej te 100 kart z lekkim haczkiem. ;)

 

Jak już się pojawi star to ile mniej więcej mogą kosztować te karty i czy cena leg pro spadnie o wiele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek ceny STAR bedą kosmiczne... 500.000 lekko

 

za LEG już teraz mocno w dół a danie 25 stycznia za darmo Klaya jeszcze rozwali bardziej rynek

patrząc na koszty AH już nie opłaca sie sprzedawać epiców bo to 2 PLN za 10.000 RP co w takiej grze jest już sporym kosztem bo robi 200PLN za million wirtualnej kasy.....


oby mi Duncana w RC nie dali bo wtedy będą musiał pokazać co potrafię ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zbieram epici po to by sprzedawać pro. Mam 10 epic pro, 5 leg pro - teraz sens chyba tylko zbierać leg pro. Dopóki (o ile) nie zmienię drużyny na walczącą o GA to bez sensu mi kończyć RTTC na siłę bo pojedynczy leg nic mi nie da. Szkoda, że Klay'a mam tylko jednego.

Pewnie część osób będzie sprzedawało pierwszego stara by trochę zarobić? Ja oczywiście zostawię sobie.

Czy gdzieś można się dowiedzieć z jaką częstotliwością wypadają karty na danym tierze? Pisał ktoś do supportu ale nie chcieli udzielić odpowiedzi twierdząc, że to tajemnica. hehe

 

Jakbym miał wolniejszy weekend kiedyś a żona na nocki w robocie to też bym się zabawił w RC jakby fajny zawodnik był do wygrania. Ile RP wtedy musiałbyś przeznaczyć na HS? Czy często przegrywałeś na ostatni RC?

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy o 1 kolejne 2 godziny Good agent i szansa na star contracts.

 

Powoli czas odpuścić robienie kolejnych leg pro i czekac już na stars.

 

Perspektywy niezłe.

 

2.1 mln RP.

 

15 pro kegs w tym jeszcze 3 sprzedawałne Wiec kolejne 400.000 RP. Możliwe.

 

Dodatkowo mam 3 pary leg regular Wiec mogą one tez pójść na handel.

 

No i 3 pary Mvp co pozwoli zastąpić te sprzedawałne.

 

Oczywiście muszę monitorować rttc aby nie było zaskoczenia jak 15 leg pro będzie za słabe na zdobycie najwyższej karty

 

No ale w razie pożaru wyskoczę z rezerw star contract i zrobię mvp KB pro

 

Abym nie przedobrzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.