Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę tylko grind or die. Czy z kropką czy z przecinkiem to 2,5 mi nie wyświetla.

Niestety na ostatnią kartę jestem zbyt słaby, ale liczę, że uda mi się przedostatnią zdobyć.

Jaka jest suma pkt w RTTC pomijając 2 ostatnie karty?

 

ps. Grind or bye a nie die :) no ale znalazłem przypadkiem i zobaczy się czy gdzieś przyjmą..

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grając +14 pierwsze 8 kart grając w nocy moz\na mieć do końca soboty bezproblemowo

 

 

mi 2 ostatnie karty zostają na sobotę I ostatnia na niedzielę gdzie zawsze w czwartek jakoś czuje taki niepokój

niestety nie pamietam danych dokładnych

 

pierwsza karta zaczyna się od 98 a przedostatnia 420 punktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż do dwóch ostatnich nie mam z kim przegrać :)

pytam się o kolejność drużyn w rankingu gdy te osiągną taka samą liczbę pkt. wtedy decyduje to kto wcześniej wbił max pkt? dlatego ludzie od początku walą +14?

Będzie ponad 100k RP w piątek, ale myślę by je przeznaczyć z myślą o tym by zrobić kolejny leg pro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rttc nie ma kolejności. Nie ma to znaczenia.

Liczy się suma punktów i za nie jest bonus.

 

W rc jest ważna suma i pozycja

W sumie jak nasz konta alternatywne to można system oszukać bo na sumę punktów może się składać więcej niż 15 graczy choć tylko tylu odbierze nagrodę.

 

Można najbardziej potrzebne 2 godzinny Good agent podzielić na kilku graczy.

 

Mając odłożone 120 pickow za wygrany btc można spróbować szczęścia nawet w 30 minut

Warto wtedy włączyć and one fioler alert i za 35 k godzinny double pick

Jeden star contract jest wart dla mnie 500 k Wiec koszty niskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja tępy.. te 40k z hakiem przecież trzeba a nie miejsce..

Wiec sorki za głupie pytanie. Ciekawe o jakie karty przyjdzie grać tym razem. Ja raczej odpuszczę w tej edycji wydawanie RP na siłe bo bardziej na ah się przydadzą.

To ja czekam z niecierpliwością aż dowiem się kogo można wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie.

Mam 2x Harden legend. Jeden z RC gdy weekend miałem niestety mocno zajęty i wpadł tylko jeden.

Mam również drugiego z sezonu. Ten pierwszy który jest bliżej lewej strony pośród kart ma 2 specjalizacje, ale tylko 1 slot.

Czy lepsza będzie karta z 1 specjalizacją, ale z 2 slotami?

Chodzi mi oczywiście z której karty ("głównej"?) ma być robiona karta pro.

 

Chciałbym już nie robić byle jakich leg pro, a żeby był z nich lepszy pożytek. Wyprzedałem trochę epiców i mam lekko ponad 100k do wydania. Ostatnio jakoś dopisuje mi szczęście z 2-krotnym resetem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalizacja jest lepsza.

 

Jeżeli masz do Dania 6 plusów czyli karty specjalizacje to rób bazę foil 2 spec ale 1 slot.

 

Podbijając specjalizacje do 6 poziomu czyli niebieski krzyżyk zyskujesz 66 punktów minimum.

 

Slot nawet z anh legendarny to bonus 30 punktów.

 

Zależy czy masz plusy dla spec lub zachowane enh.

Ale jak chcesz zrobić pro?

Poprzez star contract?

 

Jak z 3 to musisz dostać jeszcze reset ale wtedy masz dylemat bo ze stołu harden będzie sprzedawajny na ah.

 

Jeżeli dokupujemy z ah i masz 3 karty bez młotka to zależy czy masz plusy.

 

Specjalizacja tylko pierwszego lewel nic nie daje i rób 2 sloty

Mając plusy rób 2 spec

 

Ps. Spec możesz losować w pack za 2000 RP. Często ryzykuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy weekend na luzie, ok 1700 miejsca, więc na melo x2 raczej nie ma szans.. Niestety ciężki piątek %%

Niedawno wpadłem do ekipy gdzie jest kilku ponad 5k, kilku z łapanki ale pewnie jakieś outy będą.

Więc nie ma tragedii z RC, ale na RTTC raczej będzie bieda bo nie są mocniejsi ode mnie.

Kilku w miarę sensownych i co najważniejsze "dorosłych" osób z poprzedniej drużyny ma ze mną kontakt i myślą o stworzeniu czegoś wspólnego ponieważ ich szef nie do końca prawdziwie przedstawił sytuację przedstawiając, że się pokłóciliśmy oraz, że odchodzę i nie chcę wrócić. :grin:

 

Jakbyś chciał coś podziałać wspólnie to ja chętnie byłbym w kontakcie. Kilka dni spokoju, ale może warto coś pomyśleć?

Pomyślałem. Nie dość, że człowiek najebał się z całą obsługą świąteczną, to jeszcze zdobyte wcześniej hard charg mi dzisiaj w teamie odpalono zamiast zostawić to na RC

fuck it

Mam leg+ tier, 10 albo 11 legów, 6 albo 7 ep pro

wielkim spenderem nie jestem

rc robię na 2,5-3 k, rttc na 1500-1800

w tygodniu robię ok 600-1000 qg

wiśniowy, co Wy tam macie teraz w tym zespole, ilu Was etc? świadomie odpalacie perki pod eventy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do poprzedniego ponieważ za mną poszło kilka osób i założyciel oddał team i zakończył grę. Szkoda było perkow. Na te sekundę jest nas komplet, ale ja chętnie bym uszczuplil skład.

Każdemu może się zdarzyć wolniejszy weekend, ale raczej pod te 2k w rttc większość wbija. Ja teraz 2,4. W rc różnie ludzie, ale też się zdarzy kilku po ponad 5k.

Pogadam z kolega który teraz szefuje i dam Ci znać gdzie się zgłosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi teraz Harden epic. Najlepiej pro będzie zrobić z tej karty? spec tylko z def, ale będzie można sprzedać. Teraz był w rttc, ale po co mi on kiedy bardziej się przyda mi kolejny legion zamiast pro?

Jednego pro tylko widzę na ah, zastanawiam się za ile mógłbym go wystawić. Bo to chyba jedyna sensowna opcja? Zrobić pro ze sprzedawalnego, wziąć go na sezon i potem sprzedać?

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.