Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ustawiasz aktualnie team na RC? Niestety wrzucając 3x epic pro z różnymi kombinacjami ciągle mocno losowo..

Najlepsza linia ma leg++, ale najlepszy bilans aktualnie na rc mam grając 4xUR i 1xEpic pro.

Mało przyjemnie się klika składem który  na pewno nie przyniesie nowej legendy..

 

Uzbierałem dziś na trzeciego Rondo, ale że 24 mecze sezonu zasadniczego to się jeszcze nie spieszę z kupnem..

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się następne RTTC. O ile w następnym RC będę mądrzejszy bo nie powalczę w swoim teamie o przyzwoity wynik pozwalający mieć star contract -  poprzestanę poniżej top500 co by móc liczyć, że kiedyś gdzieś mi się trafi ktoś trzeci do pro.

 

Wallace (z RTTC) może wypaść w normalnej paczce lub za zwycięstwo w sezonie?

2 tygodnie temu West mi wpadł tylko pierwszy, drugi był zbyt ciężki. Może uda się ugrać dwóch teraz..

Mam aktualnie 5 epic pro i 1 leg pro.

Czy bardziej mi się opłaca zainwestować w 2-3 epic pro czy zbierać dłużej na kolejny leg?

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzięki RttC I RC dostałem w końcu upragnione 3 Star Contracts I mogłem zrobić pro KG TP oraz Wilta I juz mam niezłą talię

mogłem dzięki temu sprzedać na AH zwykłe LEG pro I mam 1.250.000 RP spokojnie czekajace na STAR tier

 

obecnie już skup się na LEG tylko chyba, ze zobaczysz epici w bardzo niskich cenach to jeszcze podkup ale tak aby móc je potem jako PRO sprzedać


BIG BEN regulArny więc możesz I ze stołu I za sezon dostać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzięki RttC I RC dostałem w końcu upragnione 3 Star Contracts

 

 

Możesz to rozwinąć? W sensie, że dzięki temu, że Twoja drużyna zajęła wysokie miejsce? Jestem w PL drużynie, ale o ile znajdą się z 2 osoby które nabiją ponad 3k pkt, to znajdzie się kilka gdzie będzie bieda tak więc o dobrym miejscu można zapomnieć.

Tak więc myśląc o star contract pewnie będzie trzeba poszukać innego teamu, albo kilkać tym co się ma. Bo raczej mija się z celem klikanie ostre by posiadać najlepsze karty z których pożytek może być tylko i wyłącznie w przypadku posiadania star..

 

Pytanie w kwestii QG. Czy jeżeli ktoś wylosuje mnie to czy są to osoby na moim poziomie grające z aktualnie używaną przeze mnie piątką? Czy może to być piątka złożona z kogokolwiek z mojej kolekcji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ekipa była #3 w totalu choc ja nie grałem dużo ( top 2000) to za wcześniejsze zasługi za część punktów ( około 3000) dano mi szansę 1 godzinę z 3 łącznie za top #10 zagrać z good agent I jako drugą kartę wylosowałem STAR CONTRACT

tydzień temu wszyscy zdobyliśmy wszystkie karty I z 2 godzin dostałem 2 STAR contracts


cz\yli w 2 ostatnie weekend zdobyliśmy co było do zdobycia I ja miałem 3 godziny szansy na to....


z 5 możliwych

 

ale nie gram w RC agresywnie stąd nie mogłem mieć całych 3 godzin bo nasze minimum to 8000 punktów


ja w RC wskakuję I wyskakuję jak nie gram robiąc komuś miejsce I dzieląc się czasem pod good agent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - gdy pisze o grze "nieagresywnej", to ile dziennie nad tym siedzisz, by być w top 2000? Punktów pewnie ze 4 koła musisz natrzepać, czyli ok 14-16 godzin?

 

 

Złapałem totalną wyjebkę. Leg+, sezonowo jestem border Leg, zadania robię co 2 dni, kompletuję teraz wszystkich możliwych suns pro powyżej r. Jest Len,Book, Barb, Tuck, dłubię dalej

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 najlwpsze rttc leg pro

Comon single

Epic pro

 

Mam tylko 2 leg pro i to nie rttc. Reszta czeka na star contract. Epic pro jak i reszta wystarczająco dużo.

Próbowałem już wiele kombinacji, ale nie jest świetnie jeżeli chodzi o skuteczność. Jakaś podpowiedź?

Teraz i tak gram raczej o melo którego mogę zrobić pro - chociaż Ewing bardzo by się przydał, ale na top50 braknie mi teraz czasu jak i trochę RP na x2. Dwie edycje temu było o wiele łatwiej. ;) Mile widziane jakieś podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metodą prób i błędów udało mi się trochę poprawić bilans - ale ten RC również odpuszczam.

Btw. Ładnych kilka tygodni temu poszedłem do polskiego teamu. Grało się całkiem z nimi spoko, jakieś tam perki wpadały, łatwo z komunikacją, ale...

Rozpocząłem któryś tam kolejny sezon i trafiłem w nim na założyciela grupy który chwalił się serią kilkunastu zwycięstw w sezonie.

Po pierwszym wygranym meczu w finale pochwaliłem się, po podaniu wyniku z 2 kwart kolejnego meczu chłopak się wkurwił, że jakiś bachor i chwalipięta jestem. Dodał, że jest wkurwiony bo ma dużą gorączkę, że jego zajebistą serię przerwałem.

Tymczasem rano budzę się bez drużyny. :D Jeszcze naopowiadał innym, że się pokłóciliśmy i sam odszedłem i nie wrócę. :)

Nie będę podawał nazw i loginów.

 

Czy za pośrednictwem czatu w grze myślisz, że można zebrać niezłą paczkę? Nie mówię o top 10, ale wszystko powoli. Czy szukać trzeba jakoś inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy weekend na luzie, ok 1700 miejsca, więc na melo x2 raczej nie ma szans.. Niestety ciężki piątek %%

Niedawno wpadłem do ekipy gdzie jest kilku ponad 5k, kilku z łapanki ale pewnie jakieś outy będą.

Więc nie ma tragedii z RC, ale na RTTC raczej będzie bieda bo nie są mocniejsi ode mnie.

Kilku w miarę sensownych i co najważniejsze "dorosłych" osób z poprzedniej drużyny ma ze mną kontakt i myślą o stworzeniu czegoś wspólnego ponieważ ich szef nie do końca prawdziwie przedstawił sytuację przedstawiając, że się pokłóciliśmy oraz, że odchodzę i nie chcę wrócić. :D

 

Jakbyś chciał coś podziałać wspólnie to ja chętnie byłbym w kontakcie. Kilka dni spokoju, ale może warto coś pomyśleć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.