Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem za 17k z licytacji. Bez enh, obie karty mam takie same. Widzę trzecią taką samą, ale narazie brakuje jeszcze 9k. Chyba ze uda mi się zresetować draft ostatnim strzałem.

 

ps. jedna karta ma 2 sloty, a druga jeden

 

ps2. Dziękuję serdecznie za pomoc. Fajrant wiec biorę się za ostrzejsze klikanie bo 10k może wpaść.. Mulin jeszcze z 4 h dostępny. 2h temu zresetowalem na przedostatniej karcie.

 

edit. ktoś go wykupił juz, wiec zbieram spokojnie i czekam aż taką samą karta się pojawi bo na ten moment nie ma już takiej na rynku

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 wygrane Blacktopy, 4 razy reset w prawym górnym rogu, a teraz zostało mi pole w lewym górnym i jedno obok.

Ultra rare mi wpadł na nim. ;/

Może to po prostu jest zaprogramowane by po prostu jakoś za szybko nie wpadło?

2 raz już tak mam, że pierwsza część zadania mi wpada bardzo szybko, a z drugim resetem męczę się niemiłosiernie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się! Jutro poszukam Mullina ponieważ teraz brak odpowiedniego w ok cenie. Już zaczynałem wątpić..

Jeżeli będzie legend będzie to pochwalę się jutro co wpadnie i dalej chętnie będę słuchał podpowiedzi.

 

Jakoś przypadkowo ogarnąłem dziś ze w blacktop działa ulepszenie zawodników i całkiem ok to pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc w nagrodę za leg tier wpadł Rajon Rondo spec playm. Co dalej? :)

2 epic pro następne powoli ogarniać i czekać na rttc? Widzę ze legendy drogie cholernie, a na ostatnim rttc nawet epic nie ugralem. Teraz powinno być już lepiej, ale o tych mocnych kartach mogę raczej zapomnieć i chyba musze czekać na kolejne RC..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tamto i tak robię w dobe

Jakie dwa dni?

Ważne aby robić codziennie

Kredyty to ważna rzecz

Właśnie zrobiłem 50 0 wins przed czasem 4. Ha

I mogłem stad pomoc.

Kiedyś last hit zrobiłem poniżej 2 ha

System

Pomóż mi to odczytać. 125 winów na godzinę? A gdzie czas na handle nadprogramowymi kartami bro?

 

Najbardziej pzrejebane to 200 win in row

po ostatniej próbie, jak się wyjebałem na 186 bodaj meczu, pierdolę tego questa

najprostszy to po 1 graczu z 3 dywizji za 5 kloca

20 graczy z jednej drużyny tez w sumie easy, podobnie 500 w(czasochłonne, jak się zaprę, to w 2 dni robię - żyć trza przecie)

 

moje skromne zdanie jest takie, że zawsze lepiej mieć ep pro niż lega. taniej go zdobyć, większa moc od podstawowego lega i masz jak dobrze kojarze 6speców do zrobienia zamiast 3 na podstawowym legu

 

btw iggy, ty nie miałeś olać tej edycji po tym, jak wyjebałeś do kosza 2016 :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby legendary players wpadali choć w połowie tak często jak leg abilities..

Pytanie odnośnie blacktop. Jeżeli z ultra rare++ wejdę na epic to oznacza dobór innych przeciwników?

Czasem trafiam na przeciwnika który wygrywa rundę i atakując jego i mając kilka pkt do zdobycia (a on ubytek spory paska) napotykam na zespół złożony z samych legend na dodatek mających po ponad 700pkt w każdej statystyce. Mnie czasem uda się wylosować jakiś epic pro - więc jakim cudem on ma takie dobre karty? To napewno nie ultra rare++, no chyba, że ma niebywałe szczęście, a reszta która nie jest dolosowywana to commony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ale mnie chwyciło znowu

 

500 wins w dobę bez 4 godzin czyli wyrobiłem się przed czasem zmiany perka na nowy...

pilnuję zegaru aby co dobe był nowy hajs po prostu

a szybkościowo w 4 ha nie da rady raczej....

 

qrde, to Ty masz w ogóle czas na coś innego poza tą prostacką karciankę? po tym wpisie wnioskuję, że 5-6h to spokojnie przy tym przesiadujesz..... toż to nie warte tyle czasu, przynajmniej z mojej perspektywy - toż wolę coś obejrzeć, a nie być zmuszanym do codziennego klikania po x h bo taka jest prawda - skoro piszesz że codziennie trzeba zaliczać zadania to jesteś wręcz uwiązany do tej gry

 

może to i moje zdanie, ale jestem już zdrowo za stary na takie marnotrawstwo czasu. choć to może perspektywa, bo ja patrzę z poziomu 35letniego chłopa ;) który ma rodzinę i pracę oraz lubi się wyspać ;)

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1340 pkt uzbierane, ale niestety Jerry West nakazuje mi grać za 5 pkt. :(

Wpadł mi wczoraj Rondo z QG - tak więc mam już 2 sztuki jego. Randoph epic pro i mam już Leg+

Liczę, że 2x West wpadnie i to już będzie coś.

Blacktop nieźle idzie, ale brak mi enchantment, a kredytów nie będę kupował. Warto próbować wymieniać te pkt? Bo widzę, że trochę kart trzeba pozbyć się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy miesiąc. Wtedy już cześć składników już masz i 30 dni na skompletowanie 3 takich samych kart. Np epic pro co dla Ciebie będzie dobrym dodatkiem w talii 15 i 25.

 

Po prostu nic tobie nie da teraz w listopadzie w btc dostać pojedyncza kartę jak 1. Grudnia wejdą inne i zniknie szansa na pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.