Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam RC panowie? Walczycie o legendy? Ja na ten moment odpowiadam za 1/4 wszystkich punktów naszego teamu :grin: Mam 2250 pts i miejsce ok 1500. Cel to utrzymanie się w top 4000 i legenda. Wolałbym Nasha, ale zanosi się na CP3.

 

Fajnie dropią mi epickie karty, mam już Lowry'ego, Monroe, Millsapa, Zacha Randolpha, Portera i Draymonda Greena do tego kupiłem sobie pierwszą legendę, Chris Bosh za 35k z plusem do najmocniejszej cechy, OFF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ciśniesz kolek :)

Clippers wygrają na bank. Było to już widać w czwartek po 2-3h od startu.

 

Sam natomiast odpuszczam legendę. Szkoda mi czasu. Zadowolę się epic foilem.

 

Zresztą dobiłem już do piątki leg pro. Mam Fraziera, Beala, Dantleya, Kempa i Duncana. I...... nie gram nimi, bo mówiąc szczerze lepiej gra mi się piątką epic pro. Dobieranie przeciwników jest skopane w tej grze moim zdaniem. Mając choć 1 leg pro w składzie losuje mi o niebo cięższych oponentów. Sprawdziłem też sytuację gdy mam leg pro w składzie i nie mam na nim rangi leg++ - łatwiejszych losuje mi mając 5x epic pro (a mam wtedy rangę leg++).

Tak więc olałem granie leg pro i cepię za pomocą epic pro. Leg pro i leg używam więc tylko w sezonie i w rttc.

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja się pochwalę :)

Zaliczyłem drugi finał sezonu i dostałem MVP Tima Duncana. Duo Duncan-Olajuwon na MVP wygląda nieźle, aczkolwiek punktowo jakoś super się nie prezentują.

w RC też skonczylem na marnym epic foilu, ktorego sprzedam, bo jest mi zbędny.

Co do "dostrajania przeciwników" to ja akurat mam w składzie 3x leg pro i 1 Rare i 1 UR Pro i prawie zawsze wygrywam, przynajmniej póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "dostrajania przeciwników" to ja akurat mam w składzie 3x leg pro i 1 Rare i 1 UR Pro i prawie zawsze wygrywam, przynajmniej póki co.

Prawie robi różnicę :)

Ja obecnie na 5x epic pro wygrywam 99/100. Jest to dla mnie o niebo skuteczniejsze ustawienie niż 5x leg pro. Ponadto zrobienie goala za 15k (50 winow wygrywajacych wszystkie kwarty) to nobrainer i góra z 60 gier.

 

Karty z rc nie sprzedaż, tak jak nie zrobisz tego z kartami z sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra całkiem sporo. W teamie chyba z 10 osób jest z tego forum. Reszta to zapchajdziury ^^

 

Rasior, szukaj teamu eNBA. Zniżyłem próg wejścia do UR.

Jakbyś miał inny nick w grze to daj cynk.

 

Na team chatcie poruszony został temat kiedy to by odpalić te 36h +1 picka. Propozycja jest na weekend. Pasuje tak? Wstępnie planowałbym odpalić +/- koło południa w sobotę. Jakbyście woleli inną godzinę to dajcie znać.

 

W międzyczasie odpalę perka za zwykłe zadanie jak tylko dobijemy do tych 15k winów (coby licznik zaczął odliczać ten 1tyg jak najszybciej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 50 zrobione

 

Zespół zrobił top 10.

 

Ale jakiś gość przez pomyłkę włączył bonusy w nocy.

 

Grałem 30 minut i dostałem 1 star contract

 

Nasz rekordzista wykupił 2x extra pick i zgarnął 10 sztuk

Gra złapała nowy wymiar.

 

3 graczy zawieszono za transfer rp a 2 miało wolne. Wynik zrobiliśmy w połowę składu.

 

Mamy ekipę na wygranie tej zabawy

Jako kon pociągowy zrobiłem 15.000 punktów

 

I mam 30 k wins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem pierwszy raz sezon i dostałem kartę Record Setters - Ty Lawson PG z jednym + na OFF czyli drugi najmocniejszy (najmocniejszy PM) Zastanawiam sie czy wykorzystac 2 wildy i zrobić go od razu pro...

Bardzo się zdziwiłem bo w nagrodach jest random mvp card.

 

Za poprzednie 2 finały w których przegrałem dostałem MVP Duncana i Olajuwona, ale z plusami przy ich najsłabszych pozycjach :(

Dlatego nie robię ich na pro.

 

Świąteczny RTTC całkiem fajny, chciałbym dobić do Duncana, aczkolwiek realny wydaje się tylko Kyrie...

Prawie robi różnicę :smile:
Ja obecnie na 5x epic pro wygrywam 99/100. Jest to dla mnie o niebo skuteczniejsze ustawienie niż 5x leg pro. Ponadto zrobienie goala za 15k (50 winow wygrywajacych wszystkie kwarty) to nobrainer i góra z 60 gier.

Karty z rc nie sprzedaż, tak jak nie zrobisz tego z kartami z sezonu.

 

mam jak do tej pory 6622 winy i 45 porażek, więc chyba moje prawie to, to samo co twoje 99/100 :smile:
No co do kart RC to moj błąd :smile:

 

Top 50 zrobione

Zespół zrobił top 10.

Ale jakiś gość przez pomyłkę włączył bonusy w nocy.

Grałem 30 minut i dostałem 1 star contract

Nasz rekordzista wykupił 2x extra pick i zgarnął 10 sztuk
Gra złapała nowy wymiar.

3 graczy zawieszono za transfer rp a 2 miało wolne. Wynik zrobiliśmy w połowę składu.

Mamy ekipę na wygranie tej zabawy
Jako kon pociągowy zrobiłem 15.000 punktów

I mam 30 k wins

 

Jak mogles sam zrobic 15k punktów? nasza cała forumowa ekipa tyle miała! Ignazz U Ciebie doba trwa 48h? :grin:

 

Edit: zrobiłem jednak Lawsona Record Settera na Pro przy uzyciu dwoch wildów... i dodałem 2 ench na off (poz leg) został jeszcze 1 wolny slot.
Jego wartosci to:
off 1917
def 1710
reb 1642
PM 1815

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: zrobiłem jednak Lawsona Record Settera na Pro przy uzyciu dwoch wildów... i dodałem 2 ench na off (poz leg) został jeszcze 1 wolny slot.

Jego wartosci to:

off 1917

def 1710

reb 1642

PM 1815

Bez żadnych charge'ów w staty? Jak tak to przegięte są te leg za win sezonu i robienie zwykłych leg mija się z sensem.

 

Ogólnie uważam, że wyważenie tej gry powyżej epica leży i kwiczy. Co z tego że masz leg skoro te z rttc, rc, mvp i record są sporo lepsze. Wg mnie brakuje jakiejś rangi dla tych kart lepszych od standardowych leg bo po prostu wypacza to rozgrywkę. Do epiców balans jakikolwiek jest.

 

A z innej beczki to fajnie, że powiększona została pula goali. Nadal sporo jest bezużytecznych, ale cześć wymiata jak choćby 200 winów z rzędu za 20k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnych charge'ów w staty? Jak tak to przegięte są te leg za win sezonu i robienie zwykłych leg mija się z sensem.

 

Ogólnie uważam, że wyważenie tej gry powyżej epica leży i kwiczy. Co z tego że masz leg skoro te z rttc, rc, mvp i record są sporo lepsze. Wg mnie brakuje jakiejś rangi dla tych kart lepszych od standardowych leg bo po prostu wypacza to rozgrywkę. Do epiców balans jakikolwiek jest.

 

A z innej beczki to fajnie, że powiększona została pula goali. Nadal sporo jest bezużytecznych, ale cześć wymiata jak choćby 200 winów z rzędu za 20k.

Z charge'ami :)

 

Dzięki niemu wskoczyłem na Leg+ w RTTC :)

 

Normalnie powinien być leg MVP, który nie ma większej przewagi w totalu niż 10-15 punktów nad zwykłymi leg. Czemu dostałem record settera nie mam pojecia on powinien być chyba tylko za normalną kasę. W koncu kosztuje 3200 creditsów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z charge'ami :)

 

Dzięki niemu wskoczyłem na Leg+ w RTTC :)

 

Normalnie powinien być leg MVP, który nie ma większej przewagi w totalu niż 10-15 punktów nad zwykłymi leg. Czemu dostałem record settera nie mam pojecia on powinien być chyba tylko za normalną kasę. W koncu kosztuje 3200 creditsów...

Zwycięzca sezonu dostaje leg record settera. Wyszło to z ostatnią aktualizacją. Przegramy w finale złapie leg mvp, więc jak widać warto wygrać. L

 

W rttc dziś dobiłem do leg++. A z samegi rttc zainkasuję karty do Rose'a. Na leg za dużo gry i zachodu wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.