Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzaj regularnie.

Po 20 godzinach się odnawiają więc możesz co tydzień mieć na nowego legendary

 

Mam blisko reset LEG więc dam wam znać bo członkom naszego forum mogę sprzedać dużo taniej.

 

Epic support wystawiłem za mi imum 1800 rp.

Dużo za kobasa

Ale rozumiem

Rok temu Duncana kupiłem za gotówkę.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj regularnie.

Po 20 godzinach się odnawiają więc możesz co tydzień mieć na nowego legendary

 

Mam blisko reset LEG więc dam wam znać bo członkom naszego forum mogę sprzedać dużo taniej.

 

Epic support wystawiłem za mi imum 1800 rp.

Dużo za kobasa

Ale rozumiem

Rok temu Duncana kupiłem za gotówkę.

 

Daily picker odnawia się co 20h, a goalsy, trzeba zrobić a potem 24h na odnowienie, dopiero po wykonaniu, bo trochę zakręcileś ignazz

Ja kupiłem sobie 2 leg supp po 6k każdy def +pm i off + reb. Może nie najlepsze kombinacje, ale do sezonu w sam raz :)

 

a 80k za Kobasa to nie aż tak dużo, latał dużo drożej :) zwłaszcza, że to już karta pro.

Russell w ogóle w promocji bo 63k za leg pro to po 21k za kartę leg :) Przy KB jakieś 26,5k. Sam sprzedałem leg Hardawaya za 34k, wiec uważam, że to tanio :)

 

Generalnie nie opłaca się kupować pojedynczych leg kart, ale opłaca się sprzedawac :)

I tak już widać tendencje, że co raz taniej można kupić karty, UR się już prawie nie sprzedają i to za minimum.

Epici Drose'a i Rodmana kupiłem po 3k.

Za parę miesięcy wszystko poleci już za minimum :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zarobi się na star tier ;-)

My bad. 24 hrs

Kobasa cena ok jakby miał jednak 3 sloty i off lub pm.

Ur chodzą za minimum 2001

Ale epics dalej sprzedaje za 8999 bid 9999 bin.

Leg 29-35k

Ostatnio średnia kupowania wildcards to 4,5 packs za 5 k więc 22,5 k

Taniej niż duplikatu z aukcji

Btw znacie link dla siły wszystkich kart?

Można łatwo zrobić kalkulację w totalu

 

Oraz nasz link do komunikatora

W czasie rzeczywistym jadą tu oferty kart

http://line.me/R/ti/g/_poUEhSJa7

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://docs.google.com/spreadsheets...Trw/edit#gid=0

 

Obiecany link

 

 

Enhancements:

uncommon +6

rare +8

sr +10

ur +14

epic +20

leg +34

 

Specialization max 6, Basic cards 1 spec. category, Foil cards min. 2 Spec. categorys

epic +7 for every spec. so +7 * 6 spec = +42

leg +11 for every stat. so +11 * 6 spec = +66

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Link źle wstawiłeś. Nie może być ... w nim.

 

A to czy opłaca się czy nie kupować pojedyncze karty leg to osobna sprawa. Wg mnie warto, choć dłużej w ten sposób się dochodzi do tego co chce, ale wtedy ma się większą kontrolę nad tym co player ma za plusa i czy w wersji pro będzie miał 2 czy 3 sloty.

Ja pro leg jeszcze nie kupiłem i pewnie nie kupię ;)

 

Za to ostatnie 2 moje zakupy to 2 karty leg pod pf i c pozycje. Na pf kupiłem Kempa (jak patrzyłem nie ma karty na pf/c do kupienia z lepszym reb - choć i tak defa ma Kemp lepszego) z + na def za bodaj 42k. Druga karta to Duncan. Jego po prostu musiałem mieć. To dla mnie gracz jak Kobas dla niektórych ^^ must have. I uważam, że wyrwałem bardzo ładną sztukę bo mam z 2 dziurkami na ench oraz z + na def (najmocniejszy jego stat) i do tego po upg spec za 43k.

 

Wiem, że za sumę tych 2 zakupów mógłbym mieć pro leg jedną, ale jest pewien szczegół - mam jeszcze 4 wildy więc mogę od ręki zrobić te karty pro albo jak dojdzie ciut rp (obecnie mam z 8k ^^) to dokupię im po sztuce i pójdzie po 1 wildzie na pro, tak by ostawić sobie wildy na inną okazję. Pomyślę i zobaczę.

 

Ogólnie na next rttc już będę miał leg rangę (teraz miałem gdzieś połowę epic++). Inna sprawa, że wg mnie rttc jest nie warte zachodu bo tylko opłaca się lecieć po best kartę, a tam trzeba mieć równego decka i sporo czasu by regularnie grać + te 40k z groszem. Na drugiego leg nie warto iść bo i tak trzeba by było hs'y kupić, a za 40k to legendę ma się luzikiem.

Pod tym względem rc jest dla mnie lepsze. Nie muszę bić się po najlepszą kartę (jak Wall ostatnio), wystarczy drugi leg (jak Beal). I do tego jakoś tak bardzo dużo nie trzeba. Na bank mniej niż w rttc. I za free ;) Wtedy dobrym goalem jest 500 qg ^^

 

Swoją drogą też resetujecie goale? Mój ulubiony to ten z draftowaniem commonów - parę minut i po sprawie. A resetuję max 5 razy z jednego powodu - 500 qg robię +/- 5 dni (chyba, że jest rc i będę walczył) więc, a ten goal od commonów daje 5k (więc nawet przy 5 resetach codziennie po 5 dniach i tak wyjdę na to samo co przy 500 qg). Inna sprawa, że nie lubię goala z ulubionym teamem, last kartą i kartami rare (jakoś do nich farta nie mam i trzeba naprawdę sporo grać u mnie by je machnąć - te zadania zawsze obecnie resetuję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last card zawsze zostawiam druga od lewej patrząc od góry ten system sprawia że średnio poniżej 100 gier go robię.

Systematyczność co reset tailii

 

Ulubiony zespół?

Od razu zmieniam ustawienia na nets.

 

Imo to najczęstsze karty niższego tieru.

500 qg zrobiłem dziś ;)

A kB nr8 to mocna karta regular.

Po pg najlepsza w totalu

 

Link mi działa więc cos się zkasztanilo

Gdy ma się 13 leg pro to wygrywa się w rttc łatwo wszystko.

 

Po drodze dużo grając i wydając zgarnąć możesz karty na sprzedaż. Mój rekord to 13 epics 1 leg 1 wc for free.

 

A Wade rttc to najmocniejsza karta w grze. To sprawia że z rzędu wygrywam sezony i leg mvp.

 

Dzięki temu nie wydaje na reg leg.

 

Suma wydatków i zysków się bilansuje

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki dylemacik. Mam teraz tier epic, 2xSR PRO i 3 x Epic. Co radzicie teraz robić, żeby systematycznie podnosić sobie i poprawiać talię? Mam koło 33k RP na ten moment. Kupować dodatkowe epici do PRO od razu, czy najpierw wymienić SR PRO na epic (co mi osłabi talię)? Czy w ogóle po prostu pograć QG i czekać aż mi coś wydropi ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki dylemacik. Mam teraz tier epic, 2xSR PRO i 3 x Epic. Co radzicie teraz robić, żeby systematycznie podnosić sobie i poprawiać talię? Mam koło 33k RP na ten moment. Kupować dodatkowe epici do PRO od razu, czy najpierw wymienić SR PRO na epic (co mi osłabi talię)? Czy w ogóle po prostu pograć QG i czekać aż mi coś wydropi ciekawego?

za 33k kupisz bez problemu leg kartę, potem licz na to, że w QG trafisz wilda jednego lub dwa i w zaleznosci od scenariusza robisz go na pro :) bo do tego czasu dorobisz na goalsach kasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link mi działa więc cos się zkasztanilo

Na bank nie z tego posta co wkleiłeś. Ten link po prostu nie ma możliwości by działał. W tym poście zapodałeś odnośnik o takim adresie:

 

 

 

 

W linku nie może być tych ... Wkleiłeś pewnie tylko nazwę, a nie właściwy link. (powyżej h na początku linku uciąłem specjalnie, bo by skracało nazwę).

Jak już takim linkiem się chwalisz i udostępniasz to podziel się właściwym z adresu przeglądarki.

 

/edit/ znalazłem na necie właściwy link:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1S7OpircayfTL25h7sR6wovD914c7OZwuhrq85verTrw/edit#gid=0

google rox ^^

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 33k kupisz bez problemu leg kartę, potem licz na to, że w QG trafisz wilda jednego lub dwa i w zaleznosci od scenariusza robisz go na pro :smile: bo do tego czasu dorobisz na goalsach kasę ;)

Czyli w Epic PRO w ogóle nie wchodzić, tylko przeskoczyć do leg od razu? Wildów brak na razie..

 

@ignazz

No na bank byś poprawił, jak wczoraj dopiero na epic wszedłem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.