Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper 2015-2016


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest jeden termin. Jezeli ruszymy w piatek 23 ok. 21.30 to postaram sie byc (o ile warunki atmoaferyczne czy inni kierowcy nie utrudnia mi zycia)/raczej bede. W tym dniu najlepiej pasowalby draft ok.22 ale dla niektorych moze byc za pozno...czekam na glos reszty

 22:00 to nie jest zbyt późno, bo trzeba pamiętać że ok.60-80 grajków będziemy mieli już rozdzielonych jako keeperów więc pozostanie do wydraftowania ok. 150 grajków więc poniżej 2h zajmie draft. 

Kto jeszcze da radę zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczy zbyt dużej ilości dni i na tę chwilę nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić czy mogę coś pozmieniać. Potrzebowałbym jeszcze czasu bo ustalam terminy draftu w jeszcze 2 ligach i ciężko ogarnąć 3 ankiety na raz, w których żadna nie jest jednoznacznie rozstrzygnięta. Liczyłem, że ta ankieta zakończy się szybkim ustaleniem terminu... :smile: W międzyczasie przejrzałem inne ankiety i mógłbym 23.10 się stawić, ale na 22:00 bo do 21:00 pracuję. No i raczej sobota 17.10 odpada bo będę miał inny draft gdzie na tę chwilę każdemu w tamtej lidze ten dzień odpowiada.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczy zbyt dużej ilości dni i na tę chwilę nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić czy mogę coś pozmieniać. Potrzebowałbym jeszcze czasu bo ustalam terminy draftu w jeszcze 2 ligach i ciężko ogarnąć 3 ankiety na raz, w których żadna nie jest jednoznacznie rozstrzygnięta. Liczyłem, że ta ankieta zakończy się szybkim ustaleniem terminu... :smile: W międzyczasie przejrzałem inne ankiety i mógłbym 23.10 się stawić, ale na 22:00 bo do 21:00 pracuję. No i raczej sobota 17.10 odpada bo będę miał inny draft gdzie na tę chwilę każdemu w tamtej lidze ten dzień odpowiada.

 

To spróbujmy to ograniczyć do dwóch bo tak to na dziś wygląda:

sobota 10.10 godz. 21:00 - nie pasuje 2: Jackoso, dannygd, bo evitacre będzie w razie czego miał zastępstwo

piątek 23.10 godz. 22:00 - nie pasuje 2: pumeks, Julius,

 

Czekam na info od pumeksa i Juliusa ws piątku 23.10 godz. 22:00

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was pracuje w sobotę 24.10? Bo jak nie to może przesunmy na 23 draft i pumeks dojedzie. Moim zdaniem draft max. potrwa do 1 (co dla maniakow NBA chyba nie jest czymś szczególnym). Ps. Zawsze możemy zacząć draft od graczy top 150 których pumeks nie chce ;)

 

Wysłano mobilnie z Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was pracuje w sobotę 24.10? Bo jak nie to może przesunmy na 23 draft i pumeks dojedzie.

Moim zdaniem draft max. potrwa do 1 (co dla maniakow NBA chyba nie jest czymś szczególnym).

 

 

Trochę późno, ale myślę że damy radę. 1:00 to typowa godzina działania dla maniaków NBA ;)

Raczej ustawiając się na draft nikt nie zakłada że potem jeszcze wyskoczy na miasto ;)

Czekam jeszcze na info od Juliusa 

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a ja ma pytanie z innej beczki:

Co z handlem keeperami? Czy bierzemy to pod uwagę, a jeśli tak, to na jakich zasadach?

 

Przykład: Ktoś ma min. 5 keeperów i chętnie jednego potrejduje, pytanie więc czy jeśli "sprzeda" komuś zawodnika za przykładowe min. 10$, to co będzie jego zyskiem? Większy budżet o 10$? Bo przy sznurówce można oddać lepszy seed, ale tu nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a ja ma pytanie z innej beczki:

Co z handlem keeperami? Czy bierzemy to pod uwagę, a jeśli tak, to na jakich zasadach?

 

Przykład: Ktoś ma min. 5 keeperów i chętnie jednego potrejduje, pytanie więc czy jeśli "sprzeda" komuś zawodnika za przykładowe min. 10$, to co będzie jego zyskiem? Większy budżet o 10$? Bo przy sznurówce można oddać lepszy seed, ale tu nie...

 

Przepisy nie przewidują handlu kiperami, którzy nie zostali zatrzymani, a już w szczególności za kasę, więc nie bardzo sobie wyobrażam, by to nagle miało stać się dopuszczalne. Co innego wymiany zawodników po deadlinie na kiperów, a przed draftem.

 

Co do terminu, to mi zupełnie nie odpowiada 23:30 jako początek, więc wolałbym nie musieć się dostosowywać.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

czemu taki barcalover i inni maja sie dostosowywac na zaproponowany 23.10 ?

 

Żeby uniknąć za chwilę "palenia czarownic na stosie", z których główną będę ja, to chciałem przypomnieć o (tylko) mojej prośbie i próbie uniknięcia 2 automatów i jednego zastępstwa, wiadomych juz na kilka tyg. przed draftem (a wiadomo, że zawsze coś może innym wypaść), tak aby szansę mieli wszyscy wziąć udział.

 

Jednakże jeśli dalsza dyskusja ma iść w stronę obrzucania się nawzajem i wymyslania powodów dla których o 23 ktoś będzie zbyt zmęczony, albo serial mu ucieknie, na grzyby nie wstanie itd. to wolę nie brać udziału w drafcie i proponuje pozostanie przy 10.10 który większość wybrała w ankiecie.

 

Ps. Pozdrawiam i dziękuje wszystkim innym za zrozumienie oraz probe znalezienia innego terminu.

 

Wysłano mobilnie z Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uniknąć za chwilę "palenia czarownic na stosie", z których główną będę ja, to chciałem przypomnieć o (tylko) mojej prośbie i próbie uniknięcia 2 automatów i jednego zastępstwa, wiadomych juz na kilka tyg. przed draftem (a wiadomo, że zawsze coś może innym wypaść), tak aby szansę mieli wszyscy wziąć udział.

 

Jackaso jeszcze nie napisał, że nie da definitywnie rady być 10.10 na drafcie, więc ostatecznie może być 1 zastępstwo i twój automat, którym możesz bardzo różnie pokierować dzięki pre-draft values.

 

 

Jednakże jeśli dalsza dyskusja ma iść w stronę obrzucania się nawzajem i wymyslania powodów dla których o 23 ktoś będzie zbyt zmęczony, albo serial mu ucieknie, na grzyby nie wstanie itd. to wolę nie brać udziału w drafcie i proponuje pozostanie przy 10.10 który większość wybrała w ankiecie.

 

No i po co takie debilne teksty o tych serialach i grzybach? Przecież jasne, że gdybym mógł, to był draftował 23.10 i to niezależnie od godziny. Po prostu mnie nie będzie w piątek-sobotę w kraju i nie będę miał ze sobą komputera oraz możliwości draftowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No i po co takie debilne teksty o tych serialach i grzybach? Przecież jasne, że gdybym mógł, to był draftował 23.10 i to niezależnie od godziny. Po prostu mnie nie będzie w piątek-sobotę w kraju i nie będę miał ze sobą komputera oraz możliwości draftowania.

 

Nie pisalem o Tobie (choć kolega użył Cie w tekście cytatu), chodzi o to, że swoim postem probowalem dokonać takiego przesunięcia, co by udało się złapać resztę, a od razu poszła seria na nie (bez podawania powodów), więc chciałem uciąć zbedna dyskusje.

 

 

 

Wysłano mobilnie z Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.