Skocz do zawartości

Mayweather vs Pacquiao


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

http://www.youtube.com/watch?v=-OvTSkswwHk

 

dla leniwych akcja zaczyna się od 6ej rundy

 

 

zajebiście, że Główka wypłynął bo Szpilka to debil, wielki szacun za tą walkę pomimo, że to była max 1/2 normalnego Hucka

 

 

 

bardzo fajny, skromny typek, życzę mu kariery na miarę Michalczewskiego

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Widziałem tą walkę i nie zmieniła ona mojego odczucia wobec Moneya. Dobry bokser. Ale po za wszystkim dobrze prowadzony pod kątem marketingowym i doboru rywali. No i co jest jego największą siłą potrafi dobrze zneutralizować mocne strony rywali.czy na serio The best ever? Na pewno nie choć choć na pewno spokojne top 5 ostatniej dekady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Szpilka został ukłuty prawym prosto w szczekę. Padł jak kłoda i lezał z 10 minut i kazał się zawieźć do szpitala :D

 

 

Ogólnie wyrównana walka, ale Szpilce trochę przydałoby się lepsze gameplanowanie i trochę zmiana stylu wg mnie. Jest za małym cięzkim aby coś zwojować.

 

Ktoś oglądał? Czy nikt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś piesciarze uczeni byli defensywy, Szpilka jest albo głupi albo ma nieodpowiedniego trenera albo wszystko na raz

 

Tak jak ten kibol garde potrafi już trzymać mój syn

Ma mnóstwo odwagi, ma jaja, nawet technikę i taktykę poprawil, ale obrona jak leżała tak leży

Każdy ciężki z wyższej półki to wykorzysta

 

Mnie natomiast podobała się walka kownackiego.

Kiedy wchodził trochę watpilem, bo jakiś taki zalany tłuszczem, ale pomimo małej dynamiki potrafił przejąć pojedynek, ładnie punktowal, długie, złożone serię, może mała moc uderzenia, nad czym musi popracować, ale technicznie prezentował się świetnie na tle przeciwnila

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No walsnie prymitywny

Czy tylko mnie wkurwiaja te całe przedwalkowe prowokacje, ustawiane niby spontaniczne spotkania na korytarzu zawsze zakończone jakąś przepychanka, darcie ryja, pajacowanie

 

Kliczkow można na,ywac nudnymi (nie ja, ja czerpalem z ich walk przyjemność), ale zawsze imponowali mi tym jak się od tego gówna odck aja, promotorzy naklaniaja tych debili, a Władek wchodził i robił swoje

Szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.