Skocz do zawartości

Mayweather vs Pacquiao


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

MayweatherPromo_2015-Feb-20.0.jpg

 

 

I jak tam Pany?

 

Walka na którą się czekało 5 lat jak nie więcej i trochę szkoda że do Niej teraz dochodzi gdzie faworytem jest Floyd ktorego nie znoszę!

 

Niemniej jednak bedzie to gratka dla fanów boksu bo mierzą się dwie sławy o prymat best p4p. Trochę już czasu minelo od walki /bokserskiej/ która by mnie aż tak interesowała, a zatem jest to mój osobisty bokserski must watch.

 

A jak Wy?

Edytowane przez Przem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym miał beczkę gdyby Pacman zasadził jakąś dziwną kombinację i powalił Floyda. Dla mnie to by była totalna rewelka. 

 

Hmm nie sądzę że walka bedzie easy na punkty no chyba że zdecydowanie defensywnie Mayweather podejdzie do tego starcia. Ogólnie ma nieciekawy styl walki. No, ale skuteczny.

Co ciekawe -100dolarowe ppv i mysle że się sprzeda jak nic.

 

W Polsce na tvp i tvpsport!

Edytowane przez Przem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Floyd odkładał tę walkę jak tylko się dało dlatego prowokacje mi nie przeszkadzają. Unikał walki z Mannym, bo Manny bazuje na szybkości. Floyd zawsze był defensorem więc czas nie działa na jego niekorzyść tak, jak działa na niekorzyść Mannego. I tyle w tym temacie.

 

Akurat to Manny unikał tej walki, a konkretnie Bob Arum.

 

Najpierw Manny bał się igły, kiedy Floyd proponował testy, później Arum miał budować stadion, żeby doszło do walki. Swego czasu Floyd nawet proponował Manny'emu 40 milionów za walkę i nawet podział 60/40 na co też się nie zgodzili.

 

Jeżeli chodzi o kwestię techniczną, to walnąłeś największą bzdurę ever. Defensorom, którzy bazują na refleksie i szybkości wiek najszybciej daje o sobie znać i najbardziej działa na ich niekorzyść. To właśnie dlatego Roy Jones Jr. miał mega peak, bo jego obroną był refleks i szybkość, a później to już równia pochyła na dno.

 

Wiek aż tak bardzo nie działa na bardziej dirty bokserów jak np. Hopkins czy Kliczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.