Skocz do zawartości

Konsole


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

troche nie bardzo wiem jak mogło ci wyskoczyć coś do zaktualizowania w grze Assasin's Creed skoro nie masz podpiętego Xboxa do neta Razz Question

Widocznie jakas aktualizacja znajdowala sie na plytce, nie wnikam ;] Fakt faktem, ze wlozylem plyte i wyskakuje mi okienko ze trzeba dokonac jakiejs tam aktualizacji. Potwierdzilem, poszumialo troche, powiedzialo ze OK i dopiero wtedy zaladowalo gre.

 

 

na dodatek, wielu producentów gier zaczyna tworzyć tytuły specjalnie właśnie pod multiplayera, a nie na single, który jest tylko takim dodatkiem żeby nie było, że nic nie ma Wink i wtedy nie pograsz

Jak juz pisalem, granie przez neta AZ tak bardzo mnie nie pociaga, wiec jak wyjdzie jakis tytul tylko na multiplayer'a, to przeboleje fakt ze sobie nie pogram ;) Poza tym, tak jak mowisz - zawsze zostaje singiel :)

 

ps: masz jakąkolwiek oryginalnę grę? a jeśli nie to ile płacisz za piraty?

1) tak, mam ;]

2) 11 zł (koszt plytki) i jakies piwko dla kumpla za fatygę ;)

 

A co do Assassin'a - przyznam ze gra zrobila na mnie ogromne wrazenie :) grafika, swoboda, fabula, klimat... po prostu MIODZIO! Nie wspominajac juz o animacji glownego bohatera. Od dawna zadna gra az tak mnie nie wciagnela. Moze faktycznie w pewnym momencie robi sie monotonna (w wiekszosci recenzji wytykali to jako najwiekszy mankament), ale daje przy tym tyle frajdy, ze nie przeszkadza to tak bardzo. No i motyw z przyszloscia (ktory dla wielu jest ogromnym minusem) strasznie mi sie podoba. Zarowno futurystyczny interfejs jak i elementy fabuly, ale nie bede wiecej nic zdradzal, zeby nie spoilerowac. Gra naprawde warta polecenia, jak dla mnie 9+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w pracy pojawiła się Fifa 08 na X360, pograłem sobie trochę czasu i całkiem niezła piłka w porównaniu do wcześniejszych fif... Ale co do jego przewagi nad PES to nie zgodzę się... Jest lata świetlne nawet za pierwszym ISS Pro na PSX... ;-]

 

A tak BTW pad od X360 jest ch**owy na maksa... Ten od PSX czy Dreamcasta, a nawet Gamecube były o wiele wygodniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co do jego przewagi nad PES to nie zgodzę się... Jest lata świetlne nawet za pierwszym ISS Pro na PSX... ;-]

 

to sobie wylącz asysty na ręczne i daj kamerę dynamiczną - a jeśli dalej będziesz takie rzeczy pisał to będzie to bardzo dziwne

 

 

a wczoraj miała miejsce aktualizacja xbox live, dashboardu ;) można ściągać gry i wszystko robić to o czym pisałem wcześniej :)

więc jak ktoś sobie z tydzień temu wywalił 60zł na 100% bezpieczną przeróbkę to musi niestety zdać sobie sprawę z wywalenia tej kasy w błoto

 

 

ps: dobre Szaku, dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, czemu zaraz w bloto? ;]

Update update'm, ale chyba nie masz mozliwosci sciagania KAZDEJ gry jaka wyjdzie za darmo :wink:

Co do samego udpate'u - sa sposoby zeby zrobic aktualizacje, nie podlaczajac sie do Xbox Live.

 

Btw - skonczylem niedawno Assassina i musze przyznac ze jestem lekko rozczarowany. Gra faktycznie swietna (dalej podtrzymuje 9+/10), fajny zwrot fabuly i ladna jatka w ostatniej misji, ale konczy sie w najlepszym momencie, nie wyjasniajac praktycznie niczego. Z jednej strony fajnie, bo jest to oczywiscie jasna zapowiedz kolejnej czesci, z drugiej zas czujemy lekki niedosyt ze fabula praktycznie ucięta w polowie.

 

Co do tej Fify, to musze sie w koncu zmusic zeby samemu ja przetestowac, bo az mi sie nie chce wierzyc ze moze byc lepsza od PES'a ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo od wczoraj byłby ban

 

Update update'm, ale chyba nie masz mozliwosci sciagania KAZDEJ gry jaka wyjdzie za darmo

nie :) i nigdzie tak nie napisałem :) co gorsza na razie widze gry do ściągnięcia w tym tego mojego Fahrenheita, ale za 1200 punktów xboxowskich, nie za darmo niestety :(

 

Co do samego udpate'u - sa sposoby zeby zrobic aktualizacje, nie podlaczajac sie do Xbox Live.

 

to ciekawe jest, bo ja dzisiaj będą podłączony i legalny miałem sporo problemów z updatem xbox i Fifą08, ktora wymagała ode mnie Bóg wie czego, a tego na pewno się offline załatwić nie dało

 

Btw - skonczylem niedawno Assassina i musze przyznac ze jestem lekko rozczarowany. Gra faktycznie swietna (dalej podtrzymuje 9+/10), fajny zwrot fabuly i ladna jatka w ostatniej misji, ale konczy sie w najlepszym momencie, nie wyjasniajac praktycznie niczego.

to jak film "Historia przemocy" :lol:

a tak na marginesie to krótka ta gra troche skoro już ją przeszedłeś :roll: ile to jest godzin grania? 10-12? :( mało :/

 

Z jednej strony fajnie, bo jest to oczywiscie jasna zapowiedz kolejnej czesci, z drugiej zas czujemy lekki niedosyt ze fabula praktycznie ucięta w polowie

też tego nie lubie ;) wole zakończenia typu film "Godzilla" (ta z genialną piosenką Puff Daddy czy jak on się tam teraz nazywa) albo "Gears of War", albo film "X-men 3" itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zle zrozumialem to "wyrzucenie kasy w bloto" ;) Myslalem ze chodzilo Ci to to, ze ktos wydal pieniadze na przerobke zeby moc sciagac gry, a teraz po zrobieniu update'u uzytkownicy Live moga robic to samo ;]

 

to ciekawe jest, bo ja dzisiaj będą podłączony i legalny miałem sporo problemów z updatem xbox i Fifą08, ktora wymagała ode mnie Bóg wie czego, a tego na pewno się offline załatwić nie dało

Szczerze mowiac, nie interesowalem sie tym dokladnie, bo nie obchodzi mnie (przynajmniej narazie) caly ten update, ale na forach sporo osob zrobilo juz aktualizacje offline. Z ta Fifa troche dziwna sprawa, nie wiem na jakiej zasadzie to wszystko dziala - tak jak mowilem, wkladam plytke z Assassinem i kaze mi zrobic aktualizacje, bo inaczej gra sie nie wlaczy. Klikam "OK", chwile popracowalo i wszystko smiga. To samo z NBA 2k8.

 

a tak na marginesie to krótka ta gra troche skoro już ją przeszedłeś Rolling Eyes ile to jest godzin grania? 10-12? Sad mało :/

 

Krotka jak krotka, w sumie to tydzien naprawde ostrego grania. Powiedzialbym ze bardziej 20-25 godzin, a nie robilem wszystkich pobocznych zadan. Do tego zostala mi jeszcze zabawa z niektorymi achievementami, wiec nie jest tak zle.

 

PS. Wczesniej mi umknelo:

Nie wiem Kamil o co Ci chodzi z tym padem :wink: Jak dla mnie jest swietny, moim zdaniem duzo lepszy od dual shock'a, a "manetki" (LT i RB) o niebo lepiej zrobione niz w padzie na PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To opowiedz coś o Haszaszynie więcej, bez szczegółów któe zdradzą jakis ważny wątek w grze ale np. na czym polegają misje itd. ;)

 

 

15 godzin grania włączając w to duble to jest minimum jaki powinna mieć gra wg mnie 8)

 

 

mi pad też nie przeszkadza, chociaż w guitar heroes gra się trudno ;) ale do tego są gitarki specjalne do x360 więc to nie jest wina pada, który wg mnie jest bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przerobiona konsole tak jak Karczus i w sumie podzielam jego zdanie w pelni. Nie oplaca sie ladowac pieniedzy w cos co jest niepotrzebne i to sie tyczy nie tylko konsoli ale takze kompa i innych sprzetow. Ludzie czesto poprostu CHCA MIEC wszystko a tak naprawde sie okazuje ze wcale im to nie jest potrzebne, na przyklad moje sluchawki wisza zakurzone w pokoju LOL.

 

Osobiscie mam premium bo zastanawialem sie jeszcze nad wyzsza opcja ale w sumie po co mi 200 giga dysku ? na kompie mam jakies 550 giga czy cos i tez 60% z tego wolne wiec wyszedlem z zalozenia ze lepiej kupic premium.

 

Jesli chodzi o Assasina to tez mi kopara opadla karczus ale potem gra robi sie strasznie "powtarzalna" w kazdym miejscu robisz wlasciwie wszystko to samo. Ja teraz sie zatrzymalem na momencie gdzie typ cos do mnie mowil, ja go nie sluchalem i teraz nie wiem czego mam szukac w miescie, wszystkie watch towery mam odkryte i w sumie biegam po dachach i nic nie moge znalezc, mial ktos taki motyw? W Jerozolimie.

 

Oprocz Assassin gram sobie w Simpsons Game, uwielbiam ich poprostu, im wiecej Homera tym lepiej hehe. Smieszna taka gierka dla dzieciaczkow ale fajnie czasem sobie poskakac hehe

 

Jeszcze oczywiscie 2k8 wchodzi w gre no i jak dla mnie super gierka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec generalnie tak - jestesmy najlepszym zabójca w calym zakonie Asasynów, ktory zostaje zdegradowany na samo dno po tym jak nie wykonal pewnego zadania, co doprowadzilo do smierci kilku "braci" i narazilo zakon na niebezpieczenstwo ze strony templariuszy. Mamy jednak szanse odkupienia swoich win, dostajemy zadanie zamordowania 9 wplywowych ludzi (po 3 w kazdym miescie - Damaszku, Jerozolimie i Akce), zeby polozyc kres krucjatom i przywrocic pokoj do Ziemi Swietej. W trakcie wykonywania kolejnych zabojstw zaczniemy odkrywac, ze nie wszystko jest czarne lub biale, oraz ze nasz mistrz nie mowi nam calej prawdy (wiecej nie napisze, zeby spoilerow nie robic 8) ). Fabula naprawde swietna, bardzo wciaga. Do tego genialne dialogi. Dochodza jeszcze wstawki z przyszloscia, ktore doskonale pewne sprawy wyjasniaja.

Co do glownych zadan (czyli zabojstw), to wyglada to tak: najpierw musimy dostac sie do danego miasta i rozpoczac sledztwo. Tu podsluchac, tam zastraszyc, gdzie indziej ukrasc cos z kieszeni itp ;] Chodzi o to, zeby dowiedziec sie jak najwiecej o swoim celu, zeby jak najsprawniej uderzyc. Kiedy juz skonczymy sledztwo, udajemy sie do "biura" assasynow aby dostac "błogoslawienstwo".

Cel mozna zabic na kilka sposobow, nie musze chyba mowic ze najwieksza frajde sprawia ciche zabojstwo i szybka ucieczka tak, aby nikt nie zauwazyl co sie stalo 8) nie zawsze sie to udaje i czasem trzeba ratowac sie paniczna ucieczka czy walka z np. 30 straznikami.

 

Sama walka jest b. widowiskowa i dosyc latwa. Jak juz nauczymy sie odpowiednio robic uniki i kontry, to raczej ciezko umrzec. Z jednej strony troche za latwo sie walczy, ale z drugiej strony trzeba byc idiota zeby czerpac przyjemnosc z wyrżniecia pol miasta grajac w gre o skryto-bójcy ;] Duzo wieksza satysfakcje daje robienie wszystkiego po cichu, walczac jedynie w ostatecznosci. Fajny jest motyw ze straznikami ktorzy spieprzaja przed nami w popłochu jak zobacza ze bez problemu wybijamy kolejnych przeciwnikow, albo lapia sie za brzuch w momencie kiedy wypruwamy komus flaki.

 

Sterowanie na poczatku troche niewygodne, ale jak juz je opanujemy to jest poezja 8) Wtedy wszystko robimy intuicyjnie i odruchowo, naprawde swietnie rozwiazali to ludzie z Ubisoftu. Wspinanie po budynak b. proste i przyjemne + naprawde mozna wejsc praktycznie wszedzie.

 

O grafice juz pisalem - jest niesamowita :) Wspaniale krajobrazy, HDR, cienie czy ultra plynna animacja (przy Altairze, Drake z "Uncharted" ktory podniecaja sie wszyscy PS3'kowcy wyglada po prostu biednie) naprawde robia wrazenie. Ani razu nie zauwazylem zeby cos zwonilo czy chrupnelo, nawet gdy na ekranie dziala sie ogromna zadyma, co cieszy, zwlaszcza jesli wezmiemy pod uwage ogromne spadki framerate w wersji na PS3.

 

Podsumowujac... co tu duzo mowic, jak dla mnie absolutny "must have", najlepsza gra w jaka gralem od czasu TES IV. Jedyna wada moze byc monotonnosc o ktorej wczesniej pisalem, ale klimat, grafika i fabula sprawiaja ze absolutnie mi to nie przeszkadzalo. Co wiecej, jestem pewien ze conajmniej raz przejde te gre od nowa.

Jakbys mial jakies pytania co do AC to wal smialo, chetnie odpowiem.

 

EDIT: Ooo, Fart ;]

Domyslam sie ze jestes po 3 zabojstwach? Musisz wejsc w jakimkolwiek miescie do nieodkrytej jeszcze czesci (w kazdym sa 3) i znajezc jakis viewpoint. Jak go zaliczysz, to pojawia ci sie na mapie wszystkie zadania i pozostale viewpointy.

Co do monotonnosci - widzisz, mi np. kompletnie nie przeszkadza to, ze wszedzie robimy praktycznie to samo. Zreszta zobaczysz 7 memory block, wtedy sie dopiero dzieje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przed swietami przeszedlem i Assassina i COD4. Jesli chodzi o COD to super, szkoda ze mam flasha bo bym sobie pogral na necie w to z checia a od kumpla ktory juz kilka lat w tym siedzi wiem ze na 100% blokuja konsole wiec chyba jednak nie bede probowal.

 

Sa teraz jakies nowe gry ktore byscie polecali ? Ja caly czas tluke w 2k8 ale to roznie mi idzie, jak sie przyloze to wygrywam a jak uzywam nawykow z Nba Live to jest niestety nie za dobrze :(

 

Podajcie jakies tytuly ktore warto skrecic obecnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect - gra roku jak dla mnie, generalnie jedna z lepszych w jakie wogole gralem. Swietna grafika, niesamowita fabula, klimat, swietnie zrobiony i trzymajacy sie kupy swiat, mnostwo krzyzujacych sie watkow i duza swoboda jesli chodzi o wplyw na to co sie dzieje. Czlowiek caly czas czuje sie, jakby bral udzial w swietnym filmie SF.

Wczoraj skonczylem, robiac wiekszosc zadan pobocznych (przynajmniej te ktore znalazlem), odwiedzajac chyba kazda planete i wyszlo okolo 35-38 godzin grania, wiec nie jest zle. O jakosci niech swiadczy fakt, ze zaraz zabieram sie za przechodzenie gry drugi raz ;]

Jedyne wady to lekkie dropy animacji, ktore wynikaja chyba z tego, ze Microsoft naciskal na przyspieszenie premiery i programisci nie mieli czasu wszystkiego zoptymalizowac. Jednym to przeszkadza i nie pozwala grac - ja na to nawet nie zwracam uwagi, bo jestem zajety graniem ;]

Pare filmikow jak ktos kompletnie nie wie ocb:

http://youtube.com/watch?v=0swyHuVfnNI

http://youtube.com/watch?v=exe5ORdV0bw&feature=related

 

Z "nowosci" polecam jeszcze Project Gotham Racing 4, jezeli ktos lubi tego typu wyscigi. W porownaniu z 3 jest mniej arkadowy, latwiej wpasc w poslizg (zwlaszcza w sniegu, albo wjezdzajac w kaluze), zdecydowanie poprawiono tryb kariery (troszke bardziej przypomina GT) i oczywiscie grafike :) Idealna gra jak nie ma sie co robic - milo, latwo i przyjemnie.

 

A poza tym nowy PES, ale ty pewnie nie lubisz tych klimatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi, czy xbox360 jest naprawdę taki awaryjny jak to ostatnio słyszałem?

Heh tylko tak naprawdę co my możemy powiedzieć? ;) Ja nie mam problemów, kolega jeden też nie ma, kolega drugi też. No ale tak naprawdę i 100 osób może napisać, że nie ma problemów ale co znaczy sto osób w stosunku do milionów sprzedanych konsol ;) . Jedno co mogę na pewno powiedzieć, to to że nagrzewa się cholerstwo strasznie, ale jakoś nie przekłada się to przynajmniej w moim przypadku i osób mi znanych na awaryjność konsol.

 

Co do gier, to podpisuje się obiema rękami pod opinią Karczusia na temat Mass Effect. Gra naprawdę kapitalna i mimo, że jeszcze za dużo w nią nie pograłem to jednak robi naprawdę kolosalne wrażenie. No jedyny minus to te dropy jeśli chodzi o animację ale jak już się człowiek wkręci w świat gry to naprawdę przestaje się to zauważać tym bardziej, że sama grafika jest przekapitalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy ktory dosc ostro tnie w gierki na X'a mowi ze juz 4 konsole ma przez 2-3 lata, najpierw dysk padl, potem naped potem 3 czerwone a ta ktora ma teraz jak narazie dziala dosc dobrze. Ogolnie pod wzgledem awaryjnosci jest zle z Xboxami i wielu ludzi ci powie ze sie czesto psuja, jednak teraz weszla jakas nowsza technologia w ktorej podobno o polowe jest obnizona awaryjnosc. Zalezy tez jaka masz awarie bo jak nie masz gwarancji i pojawia sie 3 czerwone lampki to w wiekszosci wypadkow konsola moze poleciec odrazu pieknie do smietnika. Jak masz gwarancje to akurat nie masz co sie martwic bo microsoft ci wymieni konsole albo ja zserwisuje wiec nie jest pod tym wzgledem tak strasznie, oczywiscie gorzej jak masz zflashowana i bez gwarancji :P Wracam wlansie w 2k8 ciac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o Assasin's Creed

 

Czy zrobił ktoś z Was coś nadzwyczajnego po tym,jak Desmond Miles potrafi robić to "eagle vision"? Ja generalnie sobie z grubsza pooglądałem wszystko, na ścianach, na podłogach itd., te porozrzucane literki też, ale na tym koniec ;) Napisy obejrzałem, na animusa sobie powchodziłem, pare flag zebrałem, ale to byłoby na tyle ;) Moje pytanie brzmi tak - czy z tych literek można coś ułożyć, czy można jakoś z tamtąd wyjść (chodzi mi o to, czy można gdzieś wyjść nie licząc trzech pomieszczeń "podstawowych" w tym to otwarte na końcu) ;) Oni zanim wyjdą z tego pomieszczenia mówią, że wrócą niedługo, ale jakoś niewracają, nie wiem czy nie wracają dlatego, że nie pozbierałem wszystkich flag itd. czy po prostu nie wracają dlatego, że wrócą dopiero w Assasin's Creed 2 kiedy to sam Desmond będzie zabijał?

 

 

no a dni do premiery GTA IV lecą aż miło 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Troche odkopie temat.

 

Zaznaczam że nie za wiele wiem o świecie konsoli więc pierwsze pytanie: Czy opłaca się teraz jak wyszło PS3 kupować PS2? Na PS3 raczej nigdy mnie nie będzie stać tak samo jak na Xboxa a wydaje mi sie że czas w końcu w cos pograć bo kompa mam średniego, nowe gry nie chodzą, na wymiane się nie zanosi (do samych gier to wole własnie jakąs konsole juz kupić) a i nigdy nie grałem w serie NBA 2k :cry: a z tego co zaobserwowałem wszyscy ją chwalą więc musi być naprawdę dobra.

 

500 zł spokojnie uzbieram jednak nie jestem pewien czy sie opłaca już kupować PS2... czy moze cos innego tylko co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche odkopie temat.

 

Zaznaczam że nie za wiele wiem o świecie konsoli więc pierwsze pytanie: Czy opłaca się teraz jak wyszło PS3 kupować PS2? Na PS3 raczej nigdy mnie nie będzie stać tak samo jak na Xboxa a wydaje mi sie że czas w końcu w cos pograć bo kompa mam średniego, nowe gry nie chodzą, na wymiane się nie zanosi (do samych gier to wole własnie jakąs konsole juz kupić) a i nigdy nie grałem w serie NBA 2k :cry: a z tego co zaobserwowałem wszyscy ją chwalą więc musi być naprawdę dobra.

 

500 zł spokojnie uzbieram jednak nie jestem pewien czy sie opłaca już kupować PS2... czy moze cos innego tylko co?

Odpowiedz jest banalna: TAK :) To samo pytanie zadawalem sobie rok i 3 miesiace temu. I co? Nie zaluje. Dlaczego? Bo grywalnosc gierek na PS2 jest po prostu nieziemska... GT 4, FF XII, WWE, Bully i dziesiatki innych to sa gry ktore wciagna Cie jak przez lata zadna gra na PC (powaga, miewalem rozne kompy od blisko 17 lat i z tego co pamietam porownywalne opętanie mialem tylko HOM&M 3 i CMami miedzy 97/98 a 01/02 :) ). PS2, ogolnie konsole to jest jakas niewyobrazalna i niewytlumaczlna magia (ktorej nie maja w tkaim stopniu gry na PC) przyciagania grajacych. Uzaleznia, i to bbbaaaaaardzo, zwlaszcza w pierwszych miesiacach uzytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, nie lepiej pozbierac troche dluzej, dolozyc te pięć stówek i kupic sobie Xboxa?

 

kore, jezeli gierki na PS2 az tak Cie wciagnely, to pomysl co by bylo gdybys mial next-gena :) Sliczna grafika, fizyka, realizm, wszystkie najnowsze super produkcje.

Rok temu moze faktycznie jeszcze oplacalo sie kupic PS2, ale teraz kiedy coraz mniej gier wychodzi na te konsole, a Xboxa Arcade mozna kupic juz od 970zł to nie wiem czy jest sens.

 

Btw - zajebiste premiery szykuja sie w tym roku ;] GTA IV, Prototype, Army of two, Gears of war 2, Star Wars: Force Unleashed (ta gra to wogole zmiardzy, bedzie wykorzystywac 3 silniki na raz. Jesli ktos jeszcze nie widzial, to polecam obejrzec filmiki na gametrailers - robi wrazenie) i kilka innych.

 

Pytanie do pozostalych posiadaczy Xklocow na forum - dorwaliscie ostatnio cos ciekawego, godnego polecenia? Ja niedawno sciagnalem sobie Dark Messiah of might & magic i musze przyznac ze calkiem calkiem. Narazie duzo nie gralem, ale gra ma swietny klimat, fenomenalny system walki, ktorego brakowalo mi np. w Oblivionie. Tutaj wszystko jest b. dynamiczne, trzeba kombinowac, myslec itp ;] Najlepsze akcja jak zrzucilem przeciwnika kopniakiem ze schodow, a ten polamal sobie kark, albo rzucilem skrzynią w dwoch typow na poddaszu i podloga sie pod nimi zawalila :) Zdecydowanie polecam.

Z minusow: niestety przecietna grafika (chociaz niektore animacje powalaja), irytujacy brak mapki (przyzwyczajenie z innych rpg'ow, pewnie niedlugo przestane zwracac na to uwage) i niestety liniowosc fabuly, nie mamy tutaj duzego wplywu na to co sie dzieje.

Jakby kogos interesowalo - filmiki z gry:

http://www.youtube.com/watch?v=O3IuvdRUU_M

http://www.gametrailers.com/player/31322.html

http://www.gametrailers.com/player/31302.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.