Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, mistrzBeatka napisał:

nie zebym popieral , ale w poznaniu galeria jest czescia dworca pkp wiec umyslili ze duza czesc osob to pasazerowie nie robiacy zakupow , a tacy powinni placic jak na kazdej stacji pkp haha

Na dworcu przeciez też jest kibel.  A położenie galerii nie różni się niczym od takiej Wroclavii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy waszego zdania jakbyście byli właścicielami kibli i płacili za sprzątanie, chemię domowa i co godzinę dokładali 4 rolki papieru za friko. A na koniec miesiąca rachunek za prąd i wodę. W sumie czy mógłbym zaproponować już teraz żeby do waszych domów zaprosić ludzi których nawet nie znam bo chętnie by się wysrali i podmyli? Dajcie znac kto mieszka blisko dworca. To dopisze jeszcze podróżnych PKP aby ich nie spotkało to co Flubera w kiblu na stacji Toruń Główny.

Ja chciałbym aby kibel był idealnie czysty i gotów jestem za taki komfort płacić 5 złotych. 

Wiele młodych mam w ciąży nie ma zbytnio alternatywy i już sama taka perspektywa czystego miejsca z przewijakiem by działała psychologicznie. 

I myśle ze dla takiego komfortu każdy kochający mąż dał 5 zeta do kieszeni. 

Tak na wszelki wypadek. 

Ludzie musza sikać. Ludzie musza jeść i pic. To co? Robimy szame za friko także?

Jak wam wychodzi woda prąd papier etat za darmo i serwis wyrwanych metalowych części za darmo nie wiem. 

W kraju gdzie w szpitalach tv masz na monety ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Jestem ciekawy waszego zdania jakbyście byli właścicielami kibli i płacili za sprzątanie, chemię domowa i co godzinę dokładali 4 rolki papieru za friko. A na koniec miesiąca rachunek za prąd i wodę. W sumie czy mógłbym zaproponować już teraz żeby do waszych domów zaprosić ludzi których nawet nie znam bo chętnie by się wysrali i podmyli? Dajcie znac kto mieszka blisko dworca. To dopisze jeszcze podróżnych PKP aby ich nie spotkało to co Flubera w kiblu na stacji Toruń Główny.

Ja chciałbym aby kibel był idealnie czysty i gotów jestem za taki komfort płacić 5 złotych. 

Wiele młodych mam w ciąży nie ma zbytnio alternatywy i już sama taka perspektywa czystego miejsca z przewijakiem by działała psychologicznie. 

I myśle ze dla takiego komfortu każdy kochający mąż dał 5 zeta do kieszeni. 

Tak na wszelki wypadek. 

Ludzie musza sikać. Ludzie musza jeść i pic. To co? Robimy szame za friko także?

Trzeba by zapytać właścicieli wszystkich innych kibli w galeriach w tym kraju jak to możliwe że nie pobierają od klientów 20 tysięcy dziennie jak ci w Poznaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Trzeba by zapytać właścicieli wszystkich innych kibli w galeriach w tym kraju jak to możliwe że nie pobierają od klientów 20 tysięcy dziennie jak ci w Poznaniu. 

Inna struktura „klienta”.  Ignazz w Złotych Tarasach z żona a Fluber biegnący do kibla w Toruń Główny uwierz mi ze właściciel zauważy różnice. W praktyce. Na paragonie.  Bo w twojej kolejnej świetnej teorii różnicy nie widzisz.  

Tym się często różnimy. W twojej teorii praktyka działa gdy w mojej praktyce twoja teoria nie bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Inna struktura „klienta”.  Ignazz w Złotych Tarasach z żona a Fluber biegnący do kibla w Toruń Główny uwierz mi ze właściciel zauważy różnice. W praktyce. Na paragonie.  Bo w twojej kolejnej świetnej teorii różnicy nie widzisz.  

Tym się często różnimy. W twojej teorii praktyka działa gdy w mojej praktyce twoja teoria nie bardzo. 

Myślisz że mieszkańcy poznania chodzący do galerii są na moim poziomie a nie na twoim? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ignazz napisał:

Inna struktura „klienta”.  Ignazz w Złotych Tarasach z żona 

Masz na myśli klienta który już obszczal portki w darmowym kiblu w pociągu do Warszawy i nie potrzebuje korzystać z kibla w galerii? 

Przy okazji nie będę zasmiecal sąsiedniego wątku i dziękuję za rady jak najtaniej kupić bilet w najniższej klasie tak żeby było w miarę wygodnie. Jak kiedyś będę w potrzebie, to skorzystam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częścią ceny biletu jest możliwość wysikania się w pociągu. Nie porównuje nas tylko zysku  danego właściciela z paragonu. Dalej idziesz kursem kolizyjnym osobowym zamiast pomyśleć z pozycji interesu właściciela co płaci za papier. Galeria przy dworcu to zawsze jest taki mix niekorzystny od strony stosunku liczba sikania liczba paragonów w sklepie obok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ignazz napisał:

Częścią ceny biletu jest możliwość wysikania się w pociągu. Nie porównuje nas tylko zysku  danego właściciela z paragonu. Dalej idziesz kursem kolizyjnym osobowym zamiast pomyśleć z pozycji interesu właściciela co płaci za papier. Galeria przy dworcu to zawsze jest taki mix niekorzystny od strony stosunku liczba sikania liczba paragonów w sklepie obok. 

Tak, ja to rozumiem. Po prostu wolę dopłacić na dworcu niż robić to:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

Częścią ceny biletu jest możliwość wysikania się w pociągu. Nie porównuje nas tylko zysku  danego właściciela z paragonu. Dalej idziesz kursem kolizyjnym osobowym zamiast pomyśleć z pozycji interesu właściciela co płaci za papier. Galeria przy dworcu to zawsze jest taki mix niekorzystny od strony stosunku liczba sikania liczba paragonów w sklepie obok. 

wlasciciel galerii to wynajmuje sklepy, to az tak bardzo go te paragony chyba nie interesuja, chyba ze w Polsce Poznaniu czynsz uzalezniony od obrotu, a ci co placa czynsze mysle ze woleliby, zeby kible byly darmowe jak (strzelam) w 95% miejsc bo zaden (powazny/przecietny takie tam glowne "demo" grupa) klient nie lubi chodzic z klepakami w kieszeni.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo właściciel skrót myślowy. 
Zanim podlajkujesz Fluber cokolwiek przyjmij do wiadomości mimo ze się niewątpliwie zapewne także znasz na zarządzaniu nieruchomościami ze chodziło mi o właściciela danego biznesu czyli albo operatora łazienek co odbywa się w odrębnej umowie najmu ( biznesu pecunia non olet) albo w umowie na zarządzanie częściami wspólnymi. Nie wiem dlaczego tak ochoczo dajesz lajka jakby to było wyciągnięcie z opresji dosyć dziwnej dyskusji o nie swoim biznesie  raz jesteś oburzony płaceniem za kibel a drugi raz piszesz ze chętnie dopłacisz za toaletę aby nie sikać w PKP .

 

Te koszty dopłacania do sporego przemiału ludzi z dworca ewentualnie obsługiwanych za darmo nie wyparowuje. Ktoś musi za to zapłacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Słowo właściciel skrót myślowy. 
Zanim podlajkujesz Fluber cokolwiek przyjmij do wiadomości mimo ze się niewątpliwie zapewne także znasz na zarządzaniu nieruchomościami ze chodziło mi o właściciela danego biznesu czyli albo operatora łazienek co odbywa się w odrębnej umowie najmu ( biznesu pecunia non olet) albo w umowie na zarządzanie częściami wspólnymi. Nie wiem dlaczego tak ochoczo dajesz lajka jakby to było wyciągnięcie z opresji dosyć dziwnej dyskusji o nie swoim biznesie  raz jesteś oburzony płaceniem za kibel a drugi raz piszesz ze chętnie dopłacisz za toaletę aby nie sikać w PKP .

 

Te koszty dopłacania do sporego przemiału ludzi z dworca ewentualnie obsługiwanych za darmo nie wyparowuje. Ktoś musi za to zapłacić. 

dyskusja jest troche bekowa, ale ogolnie jako najemca lokalu w takiej galerii nie ma sily zeby byl zadowolony ze potencjalni klienci musza placic za skorzystanie z toalety? chyba ze 40 najemcow musi sie dokladac z tysiaka kazdy na utrzymanie samych toalet w miesiacu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Słowo właściciel skrót myślowy. 
Zanim podlajkujesz Fluber cokolwiek przyjmij do wiadomości mimo ze się niewątpliwie zapewne także znasz na zarządzaniu nieruchomościami ze chodziło mi o właściciela danego biznesu czyli albo operatora łazienek co odbywa się w odrębnej umowie najmu ( biznesu pecunia non olet) albo w umowie na zarządzanie częściami wspólnymi. Nie wiem dlaczego tak ochoczo dajesz lajka jakby to było wyciągnięcie z opresji dosyć dziwnej dyskusji o nie swoim biznesie  raz jesteś oburzony płaceniem za kibel a drugi raz piszesz ze chętnie dopłacisz za toaletę aby nie sikać w PKP .

 

Te koszty dopłacania do sporego przemiału ludzi z dworca ewentualnie obsługiwanych za darmo nie wyparowuje. Ktoś musi za to zapłacić. 

We Wrocławiu się opłaca, w katowickiej też się szybko ogarnęli. 

Podróżni to potencjalni klienci. Gdybym wiedział że po obiedzie tam zjedzonym będę musiał wydać dodatkowe 3 złote na kibel to bym poszedł zjesc gdzie indziej. Na pewno już tam żadnych zakupów nie zrobię i będę odradzał znajomym. Takie januszostwo trzeba tępić. Jedyna galeria w Polsce z płatna toaletą to ewenement. 

Gdyby chodzilo o osoby z dworca to umożliwiłoby darmowa toaleta za skanowanie kodu na paragonie. Nic takiego nie ma tam miejsca. Standard toalety był niższy niż we wroclavii która stoi przy dworcu i jest za darmo więc w żaden sposób te kwoty nie przekładają się na lepsza obsługę. 

Nie narzekam na to dlatego ze mnie nie stać na 3 złote, chyba to rozumiesz mam nadzieję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to raczej potwierdza, że do dziś nikt nie bierze tych jego wypocin na serio, Pan Kontrewersja na Jeloł Pejpers

jakbyśmy przekopali całe forum to każdy z nas ma pewnie tysiące takich wypocin tylko nie wiem czy do końca wyciąganie tego pasuje do lapu capu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.