Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to wcale nie jest śmieszne, największe raczysko, które wyrosło na nowej wersji, totalnie nie kumam po co to komu

tzn nie wiem, lecz się domyślam

To się podziel bo ja nawet się nie domyślam po co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

To się podziel bo ja nawet się nie domyślam po co. 

zobacz jak to rezonuje na dyskusje, już nie wystarczy komus odpisac jeszcze trzeba downvotem frajera, najgorzej jest wtedy gdy się dobiora jakies dwa napinacze, nie da sie na to patrzeć

ps. dajesz Rappi, nie żałuj sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zobacz jak to rezonuje na dyskusje, już nie wystarczy komus odpisac jeszcze trzeba downvotem frajera, najgorzej jest wtedy gdy się dobiora jakies dwa napinacze, nie da sie na to patrzeć

ps. dajesz Rappi, nie żałuj sobie

tak, jest downvote i sad, co ciekawe, pewno jest spora korelacja dawania danych emotek w zaleznosci od userow.

Mi `sad` daje praktycznie tylko jeden user wiele razy.

To już downvote lepszy, bo przynajmniej jasny i klarowny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marzec napisał:

 to najlepsza decyzja w prawie 20 letniej historii tego forum ;]

ten temat to byl jakis jebany zart.

ja cała polska scena polityczna

nie wiem, oczekiwałeś, że znajdziesz tam dyskusje na poziomie kółka gospodyń wiejskich? zamiast czekać, aż szambo wybije na pełnej można było spróbować naprawić atmosfere, a tak temat dla wielu ważny, zajmujący niektórym sporo wolnego czasu zniknął bezpowrotnie

praktyka rodem z zamierzchłych czasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamknięcie tematu było decyzją pośpieszną i trochę na zasadzie odpowiedzialności zbiorowej, bo za wybryki dwóch osób oberwało się wszystkim. nie rozumiem dlaczego podjęto tak drastyczne "rozwiązanie", zamiast po prostu wlepić Rapparowi oraz Jo po kilkutygodniowym banie na otrzeźwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, lorak napisał:

zamknięcie tematu było decyzją pośpieszną i trochę na zasadzie odpowiedzialności zbiorowej, bo za wybryki dwóch osób oberwało się wszystkim. nie rozumiem dlaczego podjęto tak drastyczne "rozwiązanie", zamiast po prostu wlepić Rapparowi oraz Jo po kilkutygodniowym banie na otrzeźwienie.

Przecież Rappar to już miał chyba nawet perma bana tylko z powodu próśb innych userów wrócił pod tym nickiem. Kolejny ban dla niego musiał by się chyba skończyć odcięciem elektryczności. Poza tym wierzyć w to, że Rappar otrzeźwieje, to zupełnie jak wierzyć w to, że jutro rano jak włączę informacje na Polsacie 3/4 czasu nie będą chrzanić o Covid. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eld napisał:

Przecież Rappar to już miał chyba nawet perma bana tylko z powodu próśb innych userów wrócił pod tym nickiem. Kolejny ban dla niego musiał by się chyba skończyć odcięciem elektryczności. Poza tym wierzyć w to, że Rappar otrzeźwieje, to zupełnie jak wierzyć w to, że jutro rano jak włączę informacje na Polsacie 3/4 czasu nie będą chrzanić o Covid. 

a co Ty taki święty znowu jesteś?

RappaR dostał perma raz przez nadgorliwość bodaj matka, a drugi z total dupy od ely, który marzy od zawsze by się go pozbyć, co tym bardziej tłumaczy zamknięcie tematu bez próby mediacji.

nie wydajmy osądów o ludziach po wpisach w internecie, potem na zlotach wielkie zdziwko, że taka świetna atmosfera i z każdym da się pogadać bez spiny

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Eld napisał:

Przecież Rappar to już miał chyba nawet perma bana tylko z powodu próśb innych userów wrócił pod tym nickiem. Kolejny ban dla niego musiał by się chyba skończyć odcięciem elektryczności. Poza tym wierzyć w to, że Rappar otrzeźwieje, to zupełnie jak wierzyć w to, że jutro rano jak włączę informacje na Polsacie 3/4 czasu nie będą chrzanić o Covid. 

jaki recydywista takie forum , jebłem 🤣 

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

RappaR dostał perma raz przez nadgorliwość bodaj matka, a drugi z total dupy od ely, który marzy od zawsze by się go pozbyć, co tym bardziej tłumaczy zamknięcie tematu bez próby mediacji.

 

 

forumowa gangsterka 🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, rw30 napisał:

 

ło k****

 

ja mam w mieszkaniu zapas gdzieś na 2 dni do przodu, tylko makaronu na trochę dłużej, bo kupiłem wczoraj 2 paczki po 500g. Miałem już w koszyku 3, ale odłożyłem jedną na półkę. Pewnie dzisiaj jej już tam nie ma : )

Co sie dziwisz? Wystarczy że co 10 osoba ktory uwaza Rodmana za najmadrzejsza osobe jaka poznala przyniosla 1sloik z dzemem truskawkowym w ramach uznania i sie nazbieralo od czasow Seulu 88'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Qcin_69 napisał:

Co sie dziwisz? Wystarczy że co 10 osoba ktory uwaza Rodmana za najmadrzejsza osobe jaka poznala przyniosla 1sloik z dzemem truskawkowym w ramach uznania i sie nazbieralo od czasow Seulu 88'

Tam padł jeszcze rekord świata. 200kg przynieść to nie takie hoho. A osoby które bardzo uważnie śledzą wszystkie dyscypliny od Seulu mogą potwierdzić pewnie. Targanie ziemniaków to dyscyplina globalna - dziwne ze jeszxze nie Olimpijska. Może w 2020 na IO wprowadza. 

29 minut temu, RappaR napisał:

To musi być eksperyment społeczny jakiś :D

Kicham Cię Polsko wejdzie do nowej ramówki TVP 

Już Blisko .... 

https://www.odkrywamyzakryte.com/zagrozenia-sieci-5g-przykryte-falszywapandemia-koronawirusa/

;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 haha typowo, mi rodzice powiedzieli klasycznie, ze mi popilnują tych pieniędzy żebym od razu nie wydał,  no i później jak za często się przypominałem o nie to mi ojciec powiedział ze przecież pojechałem na obóz koszykarski za te pieniądze 😁 niby lepiej niż telewizor, but still, milo było się dowiedzieć w ten sposób na co wydałem te pieniądze 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie babcia trzymała kasę z komunii, więc komisyjne po jakichś 5-6 latach poszedłem z nią do PKO wybrać te miliony monet xD

Z drugiej strony przez te 5-6 lat mówiła, że dokłada regularnie a po wybraniu wcale tej fortuny (na którą się nastawiłem!) nie było...więc sam nie wiem :( 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.