Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

raczej mnie rozsmieszyla riposta tego goscia i jego odkrywcze stwierdzenie o 'zlotówkach do kwadratu'. To, że ty się sypnąłeś (zdarza się), raczej każdy trzeźwo myślący się domyślił.

Wiem, wiem ale co by nie mówić to błyskotliwie mi dojebał hehe

Ps. Chyba nic nie przebije Mayora, fckin epic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po trochu nie w temacie z łapu-capu bo też nie chce mi się wstawiać, ale czytając niektóre posty LBS'a, szczególnie odpowiedzi na posty które albo atakują Baryłki, albo ktoś se z nich śmieszkuje mam od razu banana na twarzy. Jeszcze nigdy nie spotkałem kogoś kto tak bardzo personalnie odbiera wszystko skierowane w ulubioną drużynę.

Edytowane przez Eryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po trochu nie w temacie z łapu-capu bo też nie chce mi się wstawiać, ale czytając niektóre posty LBS'a, szczególnie odpowiedzi na posty które albo atakują Baryłki, albo ktoś se z nich śmieszkuje mam od razu banana na twarzy. Jeszcze nigdy nie spotkałem kogoś kto tak bardzo personalnie odbiera wszystko skierowane w ulubioną drużynę.

bo mało widziałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsza koda niż maść na hemoroidy

 

przy tym co wczoraj zagrali nuggets to może być potrzebne coś mocniejszego niż koda ;)

 

w sumie współczuję, zawsze myślałem, że kibice pistons i blazers mają najbardziej przejebane, ale jednak bajoro przeciętnośći i braku nadziei wydaje się czasem lepsze niż kibicowanie hejtowanemu bandwagonowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że nikt nie hejtuje Nuggets

To kibice Nuggets uroili sobie hejt na Nuggets i mają o to ogromny żal

A ci "hejterzy" to najczęściej osoby mające bekę z kibiców Nuggets walczących z wiatrakami

 

To naprawdę urocze w pewien sposób

Kto z nas nie kibicował don kichotowi?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że ja nie bronię Nuggets na ślepo coby się nie działo, akurat ten sezon nauczył mnie patrzenie na basket szerzej i tak się składa, że od ponad miesiąca alarmowalem, że dzieje się źle i non stop o tym pisałem, a co teraz się potwierdza. Zdaję sobie sprawę, że mój poziom kibicowania może trochę odbiegać od standardów, ale nie będę z tego powodu płakał. A Ty Józek przestań pisać te brednie już, bo naprawdę poziom tych Twoich teorii zakrawa już o komedię, rozumiem, że od x lat nie możesz sobie nic w tej lidze ciekawego dla siebie znaleźć, ale to może zmień dyscyplinę albo po prostu odbij w swoją stronę. Grzecznie proszę.

przy tym co wczoraj zagrali nuggets to może być potrzebne coś mocniejszego niż koda ;)

 

bo ja wiem, niczego zbytnio nie oczekiwałem, nie wiem skąd utarło się przekonanie, że Nuggets są murowanym faworytem, ja tak nigdy nie myślałem i mocno wątpiłem w to, że uda się utrzymać HCA do g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że ja nie bronię Nuggets na ślepo coby się nie działo, akurat ten sezon nauczył mnie patrzenie na basket szerzej i tak się składa, że od ponad miesiąca alarmowalem, że dzieje się źle i non stop o tym pisałem, a co teraz się potwierdza. Zdaję sobie sprawę, że mój poziom kibicowania może trochę odbiegać od standardów, ale nie będę z tego powodu płakał. A Ty Józek przestań pisać te brednie już, bo naprawdę poziom tych Twoich teorii zakrawa już o komedię, rozumiem, że od x lat nie możesz sobie nic w tej lidze ciekawego dla siebie znaleźć, ale to może zmień dyscyplinę albo po prostu odbij w swoją stronę. Grzecznie proszę.

 

ale po co to piszesz w ogole? joseph juz ustalil sobie wersje I NIC NIE ZMIENI JEGO ZDANIA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spięty właśnie z tego mamy bekę

 

A sport zmień raczej ty na coś spokojniejszego bo koszykówka ewidentnie ci nie służy, w tak młodym wieku zszargane nerwy, ból dupy i wieczny wkurw to zły prognostyk

Miękkie jajko jesteś a nie biodro smoka

Pięknie pokazałeś swój stopień wyluzowania, poziom Elda, co może oznaczać, że niedługo będziesz wypierdalać.

 

Szkoda na Ciebie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj

Byłem tu przed tobą i będę długo po

 

Ja nie idę z siekierą na każdego kto napisze coś w stylu- jokic jest przehajpowany i nie udaje później luzaka wrzucając jakieś randomowe memy z jego brzydką facjatą

 

Chłopak ma mega pecha że jego fanbase na tym forum to same "luźne ziomki"

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja przed samymi playoffami bardzo mało się udzielałem, nie napisałem nic takiego coby mogło wywołać takie reakcje jak post Eryczka do którego się tak ochoczo podpisałeś. Generalnie trochę mi smutno, bo zawsze Cię bardzo szanowałem, ale niestety widzę, że już chyba do końca Twojego żywota na forum Twoim go2move będzie sranie do buta, a przecież nigdy nie ukrywałem, że wychowałem się na Twoich postach, a wspólne biesiadowanie na bulwarach do dziś wspominam jako jedne z lepszych rzeczy jakie mnie spotkały. Szkoda, że nie wpadłeś na zlot, może byś przejrzał na oczy i zrozumiał, żeby nie oceniać ludzi po wpisach w internecie. No nic, widocznie tak musiało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku ja też cię zawsze podziwiałem ale ten rok zwyczajnie spartoliles tymi wszystkimi atakami na ludzi bo nie docenili progresu Nuggets, a to nieprawda.

Osjebalo ci też z sytuacjach z ely3 i niepotrzebnie przeniosłeś prywatę tu na forum a to dla mnie zawsze drażniącą sprawa.

Zabrakło ci właśnie tego luzu jaki cię cechował przez lata i to faktycznie jest smutne, wystarczyło tylko żeby Nuggets zaczęli wygrywać, ktoś to zaczął podważać i ci odjebalo

 

Julka nie liczę bo trolling to jego jedyną umiejętność

Ty się zmieniłeś i mówi się trudno jakoś przeżyję nasze luźniejsze kontakty

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.