Skocz do zawartości
Findek

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się nazywa jednodniowa blokada i tyle - nie za bardzo wiem co tu kogos śmieszy poza może tym że co niektórzy na dźwięk Ely3 dostają spazmów i biegną lajkować do popadnie ( a podobno mają na mnie ignora - ot taki paradoks)

Nota bene ode mnie każdy dostał z wyjaśnieniem powodów blokady a to że sie nazywa Nieposłuszeństwo - no cóż na to wpływu nie mamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to że sie nazywa Nieposłuszeństwo - no cóż na to wpływu nie mamy

Ja nie wiem kto ma na to wpływ, a kto nie, brzmi to idiotycznie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak się nazywa jednodniowa blokada i tyle - nie za bardzo wiem co tu kogos śmieszy poza może tym że co niektórzy na dźwięk Ely3 dostają spazmów i biegną lajkować do popadnie ( a podobno mają na mnie ignora - ot taki paradoks)

Ale jaki wpływ ma ignore na użytkownika x na to, że ktoś pisze 'x jest głupi'? (bo chyba w ignore* chodzi bardziej o to, że 'nie chcę dostawać raka jak czytam co pisze x' niż 'chcę zapomnieć, że użytkownik x kiedykolwiek się urodził')

i  z tego co zauważyłem to z Rapparem nawzajem lajkujecie 'przeciwko sobie' niezależnie od tego czy dany tekst jest śmieszny czy nie

* abstrahując już w sumie od tego, że ignore'y to dziwna idea, bo przecież spokojnie można olewać coś co osoba mi niepasująca pisze (nie dotyczy jakichś spammerów ofc, ale Ci tutaj są dość sprawnie usuwani)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no spamerów regularnie - największy ból że oni często się rejestrują o 2-3 w nocy

ale ich blokada tez się nazywa inaczej ale oni z zasady nie skarżą się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

^^Niestety powyższy post jest dowodem, że ignore nie działa najlepiej. Podobnie jak tego, że Ely3 śledzi nie tylko każdy mój post, ale i każdy mój like. 

Jak się czyta posty hurtem, to czasami nie widzisz kto pisze i potem dostajesz raka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

* abstrahując już w sumie od tego, że ignore'y to dziwna idea, bo przecież spokojnie można olewać coś co osoba mi niepasująca pisze 

Niby można, ale czasami grzeje się pod kopułą od mimowolnego czytania takich czy innych treści. Wiesz: Zen i te sprawy, ale czasami po prostu coś w człowieku pęka. Wówczas ustawiasz ignora i po sprawie. Szkoda tylko, że jeżeli inna osoba zacytuje takiego ignorowanego delikwenta to widzisz co ten napisał. Ale nie można mieć w życiu wszystkiego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Kucio

Niestety mijasz się z prawdą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego?

Jak na net jest dosyć kulturalnie a modzi dosyć dyskretnie nadzorują.

Tez byłem matkowi nieposłuszny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ludzie mają Cię na ignorze, to nie widzą tylko Twoich postów. No chyba, że chciałbyś dostawać lajki od ludzi, którzy mają Cię na ignorze. To byłby dopiero niezły  paradoks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Były czasy, gdy warn szedł za Twoją starą

teraz nazwanie Januszem kogoś, kto sypie tekstem, że nigdy nie będzie lepszego, to jednodniowe ferie

Tez byłem matkowi nieposłuszny.

Masz z tego filmik ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

maxresdefault.jpg

Najlepsze w sumie i tak jest stwierdzenie że GSW daleko do Cavs (a linijkę wyżej, że Cavs wygrywają o 1/6 All Stara  :onthego: )

Edytowane przez SkoczekS1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze w sumie i tak jest stwierdzenie że GSW daleko do Cavs (a linijkę wyżej, że Cavs wygrywają o 1/6 All Stara  :onthego: )

Przecież to była ironia, skopiowałem wypowiedź Tłoka po jego rachunkach i zamieniłem GSW na CLE, a CLE na GSW :nevreness:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to była ironia, skopiowałem wypowiedź Tłoka po jego rachunkach i zamieniłem GSW na CLE, a CLE na GSW :nevreness:

Ufff.... W sumie nie czytałem całości więc posypuję głowę popiłem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli uważacie że moja e-nba arytmetyka była tak całkiem na serio?

W sumie zalapalem się do ł-c. Sukces osiągnięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

debiucik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie uważam ziomek żeby to było całkiem na serio ale to nie ma znaczenia, zostałem rozje***y na łopatki i z tego co widzę, to nie tylko ja. Pomysł tak abstrakcyjny, że aż śmieszny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doskonały wpis i jeszcze lepsza riposta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać władze NBA chciały mieć historyjkę z niepokonanym GSW, ale coś "nie pykło".

władze chciały, ale 100% zawodników ligi [wliczając Goldenów] nie chciało. Stąd wyszło jak wyszło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako ciekawostke dodam, że ta sama osoba decyduje o tym, czy ktoś ma dostać warna/bana czy nie (jak było w moim przypadku) Czy to jest poważne forum ?  :grin:

prawdziwa ciekawostka jest taka, że dalej nie wiadomo o kogo chodzi - bo jest dwóch równie podejrzanych o tego kwiatka  :tongue: (chociaż - fragment mówiący o tym, że dostałeś bana jednak naprowadza :D)
Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi