Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Już dajcie spokój.

 

Czasem wpadnie jakaś zabłąkana opinia ale śmieszą tylko te nieprzyzwoicie skrajne i oczywiście nieprawdziwe.

 

Ale te już niewiele kontrowersyjne dużo mniej i o nich nie ma co dyskutować.

 

Chyba czaimy subtelna różnice pomiędzy zdaniem cavs są Irvinga a zdaniem Harden to lepszy obrońca niż jennings.

 

Jeżeli nie rozumiecie to pozostaje mi tez umyć naczynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już, że sprawa RappaRa mnie nie interesuje, znam go trochę lepiej niż Ty i wiem jakiego typu jest człowiekiem i potrafię go zaakceptować ze wszystkimi jego wadami i zaletami, to, że Ty na widok jego nicku dostajesz spazmów i drgawek, to absolutnie nie jest mój problem, wiesz? Moja konkluzja jest taka, że jeśli Rappi zostanie lekarzem i będzie zarabiać lepiej niż 95% forum to w rezultacie fakt, że nie do końca kuma idee łapu-capu nie będzie go aż tak dyskredytować w oczach Pana Boga. 

 

Twoja opinia na temat Pana Boga jest jeszcze mniej optymistyczna :nevreness:

 

Findek ma rację. To, że ktoś nie do końca kuma ideę tematu np. Detroit Pistons i zaczyna tam regularnie wrzucać posty nie na temat z pewnością nie dyskredytuje go w oczach Pana Boga, ale w oczach adminów już jak najbardziej powinno, a Twój post praktycznie określa Rappara Użytkownikiem Forum Specjalnej Troski, a nie sądzę by było to Twoją intencją. Nie ma nic w złego w śmianiu się z kogoś, kto usiłuje śmiać się z innych, kiedy inni nie są śmieszni, tyle :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, też nic nie kumam

 

Findek ma tyle racji, że póki co nawet nie raczył odpowiedzieć, w sumie się nie dziwie

 

nie wiem gdzie Ty Fluber widzisz specjalną troskę o RappaRa, śmieszy mnie tylko to, że ktoś robi nagonkę z powodu najmniej merytorycznego tematu na całym forum i jeszcze pisze peany w stylu "to ja wiem jak to powinno wyglądać, bo na c+ widziałem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zaczęło się od mojego posta wiec pozwolę sobie sie wtrącić.

 

Generalnie to nie znam definicji łapu capu i szczerze mówiąc kolo wętla mi to lata.Zawsze rozumiałem to jako temat, w który wrzucane były śmieszne wpadki językowe lub śmieszne teksty tak jak na poczatku tematu.Jezeli ktos to rozumuje inaczej to luzik, życzę zdrówka.Nie wadzi mi to.Rozumiem punkt obu stron.

 

Natomiast słabe moim zdaniem jest to, że Rappar nie zrozumiał postu i do trg9 brnie w zaparte, skoro pisałem o obronie i tym że statystyki kłamią, bo moim zdaniem Manu z ostatnich lat nie jest wzorem dobrego obrońcy z całą moją miłością do niego, to po prostu nogi nie nadążają.Slabe jest to ze ciezko z Rapparem czasami dyskutować o koszu, bo ten albo nie podejmuje dyskusji, albo wyciąga jakieś jedno słowo ze zdania i konfabuluje, albo po prostu wrzuca odmienne zdanie do łapu capu i chyba to tak denerwuje chłopaków.

 

Ely3 znam osobiscie i jest mega pozytywnym gościem z dużą wiedza i wcale nie zauważyłem u niego tej czepliwosci o ktora go co niektorzy posadzają, znam go jako gościa o mega dużej wiedzy na rozne tematy i ktory potrafi swoje racje twardo argumentować.

 

Rappara nie znam osobiście, ale z jego postów wyjawia się czasami obraz przemadrzalego gościa, który ma syndrom Jarka K i to raczej u niego zauwaŻyłem czepianie sie wszystkich, wyśmiewane odmiennego zdania, Dlajkowanie wsZystkich postów ktore które dotyczą krytyki ely3.Ale wątpię żeby taki był na prawdę, po prostu czesto często ludzie w internecie sprawiają wrażenie innej osoby niz sa w rzeczywistości.Mam nadzieję kiedys poznać Rappara na jakimś złocie i skonfrontować to, bo jednak nie chciałbym żeby moj przyszły lekarz byl wiecznie naburmuszony ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj są równie uparci ale w znakomitej części racja leży po stronie elaja.

 

Tym bardziej ze zgrabnie pozbył się ślepej miłości do jazz.

Jasne jako umysł ścisły i miłośnik procentów patrzy na statystyki częściej nuz zwyklyvsmuertelnik ale wywody ma wywarzone.

 

Rappar czasem lubi być kontrowersyjny i bardziej jest pamiętliwy.

 

Ale jest tez Ok.

A ze maja kosę to jest ciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieślo z Nazaretu jaki dramat. Jest taka opcja jak "ignoruj" którą to serdecznie polecam. Sam stosuję ją od jakiegoś miesiąca na kilku delikwentach i nawet nie macie pojęcia jak przyjemniej czyta się forum :) Szkoda tylko, że jak ktoś normalny zacytuje post takiego kogoś, to niestety widać co ten napisał. 

 

Nie można mieć w życiu wszystkiego, więc jak ktoś ma ból odwłoka o to co pisze inna osoba, to niech da go do ignorowanych i po temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, też nic nie kumam

 

Findek ma tyle racji, że póki co nawet nie raczył odpowiedzieć, w sumie się nie dziwie

 

 

Stanę tutaj w obronie Findka gdyż nie odpisał na Twoje posty bo go o to poprosiłem

 

Bo są posty na które nie ma sensu żadnego odpisywać .

Jak chcesz sobie ciągnąć ten wątek to rób, jak chce mieć poczucie że masz racje bo ktoś nie odpisał to oczywiście możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanę tutaj w obronie Findka gdyż nie odpisał na Twoje posty bo go o to poprosiłem

 

Bo są posty na które nie ma sensu żadnego odpisywać .

Jak chcesz sobie ciągnąć ten wątek to rób, jak chce mieć poczucie że masz racje bo ktoś nie odpisał to oczywiście możesz

Fajnie, wpadnie, nagada głupot na mój temat ja stracę godzinę na to żeby udowodnić, że jest inaczej, a potem nie odpisze, bo go drugi o to poprosi.

 

Na przyszłość się zdecydujcie czy chcecie dyskutować czy tylko robić wiatr żeby w najważniejszym momencie dać nogę. A Tobie Findek gratuluję, nie wiedziałem, żeś taki k**** powściągliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zbanować Rappara z łapu-capu ale by nie był poszkodowany zrobić mu własny temat shaqtin a rappar gdzie może brylować. Rappar z wozu koniom lżej a jak komuś będzie brakowało dramy to zwalić konia i spać, ewentualnie poczekać aż przejdzie.

Jak LBS dalej będzie marudził to dać mu na forum jakąś rangę Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata czy coś w tym guście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Kawhi to jest tak że z nim Sas ma obronę na 107 bez niego na 99

 

I to jest najgorszy wskażnik ze wszystkich grających długo

 

Do tego oglądanie meczów tez pokazuje że Kawhi w tym sezonie obija się w obronie. Żaden z niego lockdown defender. Bardzo często spóźniony w rotacji , źle przebija sie po zasłonach itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Kawhi to jest tak że z nim Sas ma obronę na 107 bez niego na 99

 

I to jest najgorszy wskażnik ze wszystkich grających długo

 

Do tego oglądanie meczów tez pokazuje że Kawhi w tym sezonie obija się w obronie. Żaden z niego lockdown defender. Bardzo często spóźniony w rotacji , źle przebija sie po zasłonach itp

Wygląd na to, że Leonard nie ma tyle siły na bieganie w obronie ze względu na coraz większe obowiązki w ataku i najwyraźniej czasami się oszczędza. Nie sądzę jednak by był złym obrońcą, w meczach z najlepszymi zespołami nie zauważyłem, żeby się w tej obronie obijał. Niemniej wpis to nie łapu capu, bo statystyki defensywne Leonard ma w tym sezonie słabe. W zeszłym sezonie obrona Spurs z Leonardem była o 5 punktów lepsza, w tym jest o 8 gorsza, to rzeczywiście bardzo duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w clutch ta obrona jest Ok.

 

Wiec obrońca jest dobrym tylko zadania ma i staty slabe

Ale tu chodziło o to że w DRPM jest minusowy i ktoś się oburzał że przecież nie jest. Sęk w tym że akurat w tym roku niestety Leonard jest słaby tzn tylko Parker bardziej pogarsza statystyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.