Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

SRS

Rapm

Lsd

Ale że ja ? A to nie - jestem wielkim przeciwnikiem wszelkiej maści drugów

 

Książki, gotowanie i podróże

 

Statystyka to tak przy okazji. Zboczenie projektowe. Szukanie co rusz nowych stron z danymi. SRS na ten przykład wydaje mi sie słaby, Mało mówi o sile zespołu bo opiera się na prostych netrtg czy MOV a niekoniecznie to mówi coś o sile zespołu. Nie lubię prostoty w statystyce. Są np FFTR które są bardziej adekwatne. Z tym ,że każda statystyka ma swoje błędy i trzeba na nią patrzeć z dużą dozą sceptycyzmu

 

PS A RappaR to już naprawdę się błaźni. Czasem zastanawiam czy on potrafi żyć bez nienawiści i robieniu syfu w większości wątków jak tylko słyszy słowo Jazz albo Ely3.. Bo z tych wszystkich jego antytez to możnaby zebrać niezłe łapu-capu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kolega RappaR jest znany tu głównie z tego, że od wielu lat nie potrafi zrozumieć łapu-capu, nawet tak fundamentalnych kwestii, że się w tym temacie nie komentuje.

 

Analiza po meczu, w którym Cavs zatrzymali w połowie Spurs na 39 pkt.

No i co z tego? Chcesz napisać, że Cavs w połowie, w której byli najbliżej rywala bodaj przy -21 dobrze bronili? Przecież Spurs przy tym blowoucie se zrobili plażę i nie grali na poważnie w drugiej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega RappaR jest znany tu głównie z tego, że od wielu lat nie potrafi zrozumieć łapu-capu, nawet tak fundamentalnych kwestii, że się w tym temacie nie komentuje.

 

 

No i co z tego? Chcesz napisać, że Cavs w połowie, w której byli najbliżej rywala bodaj przy -21 dobrze bronili? Przecież Spurs przy tym blowoucie se zrobili plażę i nie grali na poważnie w drugiej części.

Widzę, że należysz do osób, którym trzeba pisać [ironia] i jeszcze podać im adres słownika.

Zdarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dużo dopowiadasz sobie czytając cudze posty.

 

Był post ely była moja odpowiedź, a Ty napisałeś, że to analiza spotkania.

W którym konkretnie miejscu napisałem, że to analiza spotkania/meczu?

 

Widzę, że należysz do osób, którym trzeba pisać [ironia] i jeszcze podać im adres słownika.

Zdarza się.

Jeśli chodzi o łapu-capu, to trzymasz równy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mówcie co chcecie, ale dla mnie opinia, że Manu to słaby guard to łapu capu jak się patrzy. 

 

 

a nie pomyslaleś że jemu nie chodziło o to że jest słabym guardem tylko słabym obońcą? - zresztą tak napisał

 

słabym obrońcą = słaby w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli miałby na myśli słabego guarda to dalej jest to tylko osobista opinia i nijak nie pasuje do łapu capu rapciu ciapciu... 

 

Kiedy ty się nauczysz..

Chyba już wszyscy stracili nadzieje że kiedyś zrozumie.

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.