Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

O ja jebie, two in a row. Ziomek, masz mentalnego bana na łapu-capu. Jakbyś lody do piekarnika wkładał, jak żyje.

 

Ale tak serio już. Kiedyś w łapu-capu pojawiał się jeden wpis na kilka dni ale warto było raz na jakiś czas przejrzeć 30 stron wstecz. Teraz robicie z Rapparem śmietnik. Że Rappar ma swój świat i zakłada tematy sam dla siebie (Polandball) to już wiemy od dawna. Chcesz mieć większy fejm od Rappara ? Nie tą drogą ziomek.

 

 

 

Nie wiem ziomuś co tak Cię gryzie, ale na serio powinieneś trochę wyczilować, bo ewidentnie produkujesz się nad sprawą, która nie ma aż takiego znaczenia. Wiadomo, że czasem zdarzy mi się i każdemu innemu słabsza wrzutka, ale to jest ryzyko tej branży (obczaj ile wrzutek zrobił RWik ostatnio i ile z nich zebrało sporo lajków). Ogólnie to wygląda mi na płacz w stylu "mnie to nie śmieszy - to wypierdalać". A to, że już przyjebałeś się do tej o Irvingu, to już kompletnie nie kumam, dał bym sobie coś uciąć, że ją docenisz, ale niestety diagnozuje u Cb chroniczny ból dupy, niestety nie potrafię postawić diagnozy skąd to się bierze.

 

To chyba te skoki ciśnienia, też mnie to wykańcza, ale wtedy idę na spacer z psem, albo się najebać, a nie lecę na forum narzekać na wszystko od Howarda po żużel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz koleżko, ponieważ jestem zgryźliwy i czepialski kiedy mam dobry nastrój. W złym nastroju robię się zbyt wrażliwy na cudze emocje, żeby się czepiać. A Howard zasługuje na bycie jechanym, jak stąd do Missouri, zawsze i to nigdy nie powinno być postrzegane jako negatywne zachowanie.

 

Nie k****, to nie jest kwestia słabej wrzutki czy dwóch, to jest kwestia nie zrozumienia tematu. Łapu-capu to temat na śmieszne literówki, absurdalne pomyłki, "przejęzyczenia", a nie miejsce na wyśmiewanie opinii. Do wyśmiewania opinii służą argumenty, a ich miejsce jest w tych samych tematach, co kontrowersyjna opinia. Skoro 95% forum to rozumie, to dlaczego  Wy nie możecie ?

Dobra, bo może zbyt szalenie się wyrażam więc walne przykładem wprost. To tak, jakbyś założył w dziale NBA temat "Asseco Gdynia vs. Stelment Zielona Góra - na pożarcie czy powrót potęgi z trójmiasta?".

Nie, to nie jest płacz w stylu "mnie to nie śmieszy wiec wypierdalać" bo to nie jest temat służący wyśmiewaniu OPINII. k****, zrozumcie. A jeśli już się tak upierasz, to zrobię Wam osobny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest smieszna opinia ze cavs to team irivinga a nie lebrona? :grin:

Nie jest śmeiszan jest inna może kontrowersyjna a może nie ale na pewno nie jest śmieszne

 

I zawsze ktoś kto nie dyskutuje z tym tylko wrzuca do łapu capu pokazuje tym samym brak jaj do męskiej dyskusji]

 

A jeśli masz wątpliwości to obejrzyj sobie na Canal + oryginalne łapu capu i zobacz co tam jest wrzucane--- nikt nie wrzuca fragmentu wiadomości z tekstem Lech Kaczyńskie to mąż stanu bo chioć może to kogoś śmieszyć to jednak nikt kto ma jaja nie wrzuca tego do łapu capu ale próbuje dyskutować

 

Wyśmiewanie adwersarza raczej nie najlepiej świadczy o tym który próbuje wyśmiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz po to jest forum by o tym dyskutować --- można obalić czyjąś teorię na milion sposobów

 

Widziałem na tym forum bardziej idiotyczne parabole jak chociażby ta że LBJ w Heat mając Bosha Wade i Allena miał gorszy support od Paula George'a w PAcers( sic !!!! - do dziś nie wierzę że ktoś mógł coś takiego wymyślić)  ale jakoś nikt poza trzema przypadkami nie wrzuca do łapu capu czyjejś opinii

 

Opinia nigdy z założenia nie jest śmieszna tylko jest podstawą do dyskusji -- nie zgadzasz się z nią to dyskutuj a jak nie masz jaj lub argumentów to milcz

Proste jak budowa młotka że też to trzeba tyle razy tłumaczyć

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jakas groteska nie sadzisz ? imo teza ze cavs to team irvinga sama w sobie jest na tyle kontrowersyjna ze odpowiedzialnosc udowodnienia jej spoczywa na wyglaszajacym a nie na odwrot.. z czym tu dyskutowac w ogole, przeciez kazdy srednio rozgarniety janusz w temacie nba kuma ocb. Tylko ty chcesz zeby to udowadniac. Tak samo jak udowadniales w marcu, ze Utah ma poziom difensu na historycznym poziomie a skonczylo sie tak ze przyjebali chockea i nie weszli do po. To juz wole poczytac takie opinie w lapu capu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jakas groteska nie sadzisz ? imo teza ze cavs to team irvinga sama w sobie jest na tyle kontrowersyjna ze odpowiedzialnosc udowodnienia jej spoczywa na wyglaszajacym a nie na odwrot.. z czym tu dyskutowac w ogole, przeciez kazdy srednio rozgarniety janusz w temacie nba kuma ocb. Tylko ty chcesz zeby to udowadniac. Tak samo jak udowadniales w marcu, ze Utah ma poziom difensu na historycznym poziomie a skonczylo sie tak ze przyjebali chockea i nie weszli do po. To juz wole poczytac takie opinie w lapu capu

Zaczynam mieć wrażenie, że rozmawiamy z politykami PiSu. Krążycie w koło, odwracacie kota ogonem a nie chcecie zmierzyć się z jedną podstawową prawdą - że temat łapu-capu ma swój określony zakres. Nie ja go wymyśliłem i nie ja go ustalam, wyznaczył go autor tematu i zgodnie z tematem wymyślił mu nazwę. Ta nazwa powoduje, że w zakres tematyczny łapu capu wchodzą wpadki, a nie kontrowersyjne opinie. Przez lata było to raczej prawidłowo interpretowane i respektowane, łapu-capu było "jednolitą konstrukcją" a jeśli zdarzały się niepasujące, to nikt nie starał się na siłę przeformatować formuły, tak jak to próbuję udowodnić nasi dorośli buntownicy z wyboru.

 

Napiszę jeszcze lepszą analogię - to tak, jakby wrzucali dowcipy o wędkarzach to tematu o muzyce rockowej. Dokładnie tak pasują do tematu łapu-capu opinie o tym, że to zespół Irvinga. Ja jebie, to nie jest subtelna różnica, to jest kosmiczna różnica i mam wrażenie, że spieracie się żeby się spierać albo stanąć w obronie wielce uciśnionych forumowiczów, co my tu mamy po 11 lat ?

 

A robię z tego big deal, bo nie potrafię zrozumieć jak możecie nam wmawiać, że sra się do zlewu, a naczynia myje w toalecie.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy post w dziale:

 

 

Tu można wklejac smieszne/niefortunne teksty naszych drogich użytkowników.

 

Nigdzie nie jest napisane, że nie można wrzucać opinii, zwłaszcza tych śmiesznych i  absurdalnych. Jak koleś pisze kompletną bzdurę, to ja nie będę wchodził z nim w polemikę, bo niby co mogę napisać poza - "jesteś kompletnym cymbałem". 

 

Wertując cały dział raz jeszcze, widzę tam masę wklejonych opinii i nigdy nikt nie pisał nic podobnego, polecam sprawdzić.

 

To, że kolegów Findka, wowo czy ely'go śmieszą tylko określonego typu wrzutki, to z całym szacunkiem jest ich problem, odbiór cytatu o Irvingu tylko to potwierdza( rw30 approved).

 

Dla mnie cała ta drama to dowód na to, że czasami brakuje nam pomysłu na ciekawe zajęcia w ciągu dnia i szukamy spełnienia w materiach kompletnie z dupy wziętych. 

 

Bez urazy. Koniec tematu z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.