Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeśli byłbym GM w NBA to bym chciał Cousina gdziekolwiek, byle nie u siebie.

 

Dlatego nim nie jesteś :). Bez obrazy ale DMC jak trzyma chłodny łeb to naprawdę dobry grajek. Do tego młody i z porządnym polem do rozwoju. 

 

Gra w ciulowej drużynie która sama nie wie czego chce. Więc i Marcusowi nie raz się nie chce. Chcąc nie chcąc są lepsi w lidze od niego ale nie wielu, a już na pewno nie Hibbert, a i z tegoroczną wersją Howarda mam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Napisano dziś, 14:20

havlicek, dnia 11 Lip 2015 - 22:13, napisał:snapback.png

Kore zluzuj bo przesadzasz. Wycieczki do LAFa też sobie daruj bo ogarnia nba lepiej od Ciebie,[......[

 

 

kore99, dnia 11 Lip 2015 - 22:36, napisał:snapback.png

Przepraszam za offtop (możesz odpisać na PW, jeśli wolisz), ale po czym wnosisz?

 

 

LeweBiodroSmoka, dnia 11 Lip 2015 - 22:37, napisał:snapback.png

wygrał typera z alltime wynikiem?

 

serio rw stary koniu nie wywąchałeś tutaj ironii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

Miałem już nie odpisywać, ale teraz to mi gały wyszły... Podajesz tę złodziejkę i sadystkę jako przykład?! Jestem wzburzony i zniesmaczony. Nie podałbym ci ręki, choćby od tego zależało moje życie. Obrzydliwe!

Widzę, że towarzystwo wzajemnej adoracji już w komplecie. Przyślijcie jeszcze kogoś. Im więcej słabych ludzi w jednym miejscu, tym jesteście silniejsi. Byłem na wielu forach, ale to pierwsze, na którym zauważam tak silne wzajemne lizanie się po jajach i grupowe zakrzykiwanie. Paskudna, dziwaczna i zabetonowana społeczność. Odejdę sam, wtedy kiedy jak będę chciał lub mnie zbanują (może teraz? :smile: ), bo rejestrując się tutaj, chciałem być na forum dla fanów NBA, a nie spijających sobie z dzióbków, bezmózgich PiSowskich katoli.

 

Także oficjalnie: c*** wam w dupę katoświry

Jezu, tydzień mnie nie było i takie smaczki mnie ominęły :(

 

Od teraz bacznie będę śledził temat o polityce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.