Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, aby nie zaśmiecać organizacyjnego mamy tutaj temat do dsykusji co i jak w trakcie draftu. Wybór Maldinego to dla mnie mega mieszane uczucia. Bardziej chodzi o jedynkę, bo Maldini to sztos, chociaż nie wiem, czy nie lepszy był Fabio.

P.S Tagi są takie, bo takie rzeczy będą w tym temacie.

Edytowane przez kucio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale lewych wybitnych obrońców jest mało ;) w sumie ciekawy pick ale wiadomo że tutaj więcej będzie picków wynikających z sympatii ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pick fajny, ja też brałbym go przed Cannavaro czy Nestą chociażby z racji tego, że może być równie znakomity jako lewy obrońca jak i środkowy czego nie można powiedzieć o tamtej dwójce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chielini za to jest doskonałym zawodnikiem jako OŚ i boczny. Z lewych obrońców to tylko Roberto. Może przez to, że jestem fanem Realu od miliona lat, ale Carlos wydaje się lepszym pickiem. Szczególnie, że jak gramy tylko podstawowy skład to nie ma sensu się przejmować wszechstronnością na pozycjach. Nie ma też gameplanów więc. ;) Co nie zmienia faktu, że Maldini to naprawdę renoma. Marka sama w sobie.

Edytowane przez kucio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz nie chodzi o sam fakt ze akurat ten obronca poszedl jako pierwszy pick ale nie oszukujmy sie, chyba wszyscy mysleli ze pojdzie albo messi albo ronaldo, a jesli ktos juz jest psychobarcafanem to jeszcze mogl isc neymar

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś czuje, że ten draft będzie podróżą sentymentalną. Lilian był sztosem. Ogólnie Francja tamtych lat to był nieprawdopodbny zespół.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pisałem już - ten draft to dla mnie zabawa, dlatego wziąłem swojego ulubionego gracza - który daje mi jeszcze jedną rzecz (o której nie wspomnieliście) - chyba najlepszy możliwy 'kapitan', nie będący jednocześnie psycholem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sobie teraz pomyślałem, że ten temat będzie kopalnią spoilerów :tongue: Przed końcem rundy padnie zbyt wiele dobrych nazwisk.

Szczególnie, że jak gramy tylko podstawowy skład to nie ma sensu się przejmować wszechstronnością na pozycjach. Nie ma też gameplanów więc. ;) Co nie zmienia faktu, że Maldini to naprawdę renoma. Marka sama w sobie.

Uniwersalny zawodnik da mu więcej opcji w kolejnych rundach gdzie będzie sobie dobierać lewego albo środkowego obrońcę w zależności od tego gdzie będzie fajniejszy wybór.

Inna sprawa, że Paolo na lewej to nie jest szczególne zagrożenie ofensywne, ale to już kwestia tego kto jak chce grać.

pisałem już - ten draft to dla mnie zabawa, dlatego wziąłem swojego ulubionego gracza - który daje mi jeszcze jedną rzecz (o której nie wspomnieliście) - chyba najlepszy możliwy 'kapitan', nie będący jednocześnie psycholem :grin:

Oj tam, trochę wybitnych kapitanów nie będących psycholami jeszcze zostało :)

Edytowane przez Mentor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie - prośba o unikanie spoilerów (szczególnie, że ogromna liczba zawodników daje szansę na masę steali/bustów)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym na pewno z pickiem w top10 nie zaczynał od obrońcy, bo z nr 40 już nie powinno być żadnego totalnego kozaka ofensywnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie - nie spoilerujmy i będzie fajnie. Kurde, ale jeszcze właśnie jest tyle do wyboru. Tylu świetnych graczy. Nawet teraz są zawodnicy, którzy nie są jakoś specjalnie znani teraz, ale na poziomie pozwalającym do pickowania w tej zabawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj jest troche taki dylemat jak to rozporzadzic, czy bramkarz czy napastnik, czy skrzydlowy czy wysuniety (zawodnik oczywiscie), wybierzesz bramkarza to moze ci uciec opcja ofensywna, wybierzesz napastnika bedziesz musial zbysia malkowskiego (korona kielce, waleczne serce ;] ) wybrac. Tutaj nie jest pewne bo na dodatek klasowych bramkarzy ktorzy zapisali sie na liscie legendarnych na palcach jednej stopy idzie policzyc. Dylemat jak dla mnie i to mocno. Szczegolnie dla takich jak ja co nie mogli gorzej trafic i na kazdy wybor musze wyczekiwac 9, 10 pickow.

Edytowane przez Ballas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i fajnie. Taki draft na luzie będzie wg mnie bardzo przyjemnym doświadczeniem. Oby się to za długo nie ciągnęło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale bez spoilerow bedzie nuda :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyny słuszny wybór w top 3.

2dh8m05.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz mozesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już ruszyliśmy, Twój licznik bije :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marcus chyba boi sie klatwy drugiego picku i tak dlugo wyczekuje albo nie wie czy messi czy ronaldo ;]

Edit: qwa mac, popsul moj gameplan

Edytowane przez Ballas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi