Skocz do zawartości
Dunkaholic

Kody rabatowe i oferty w sklepach koszykarskich

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję założyć temat z ofertami promocyjnymi jakie pojawiają się w sklepach. Ktoś wie, ktoś słyszał to niech wpisuje tu kody rabatowe. Jeśli są jakieś stałe kody "fanowskie" dajcie mi znać na priv to będę edytował ten post.

BasketPLANET - FB PROMO - daje 10% rabatu na każde zakupy ale nie działa na kolekcje Jordan Retro i wyprzedaże.

Okazjonalnie w przypadku jakiś wydarzeń dodają specjalne kody działające w określonym czasie.

Ostatnio kod Allstar15 dawał 15% rabatu.

Pro Baller - Fbfan10 - daje 10% rabatu na każde zakupy ale j.w nie działa na kolekcje Jordan Retro i produkty już przecenione.

BasketMania - BASKETMANIA - daje 10% rabatu ale nie dotyczy nowych kolekcji Jordan Retro

Dodatkowo nowa promocja jaki masz rozmiar stopy taki masz rabat np rozmiar 46 podajecie kod rozmiar46 a dostaniecie rabat 46zł. Oryginalnie :)

Jak coś znacie to dajcie cynk! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SKLEP KOSZYKARZA - "koszykarz" (10%), "skm" (10%), "mg13_2012" (10%), "zmieniam" (10%), "gwiazdybasketu" (10% - kod promocyjny, nie KOD GRUPY!),

BASKETZONE - "fbfan" (7%)

WORLDBOX- "PUMA-40" (40% rabatu na produkty PUMY, wpisać w komentarzu do zamówienia)

BASKETMANIA - "pomagam" (15%) "mieszko" (15%), "blog-12" (12%), "basketmania" (10%), "instagram" (15%), "fb-10" (10%), "k1x" (na markę k1x - 20%), "adidas" (na markę adidas - 20%), "film" (10% na produkty z logiem "Space Jam"), "walki" (20% na wyjazdową koszulkę Rodmana z Bulls), "kompresia" (20% na bieliznę kompresyjną NIKE), "rozmiar46" (rabat równy wielkości rozmiarowi EU twojej stopy w ZŁ, 46 jest tylko dla przykładu, masz 44 wpisujesz "rozmiar44" - ZAMÓWIENIA MINIMUM 400 zł!!!), "urodziny" (23% rabatu na http://basketmania.pl/product-pol-6876-Buty-koszykarskie-Ai…), "kobe" (20% na koszulki KOBE'go i 15% na Jego buty), "podsumowanie" (kilka % na markę FBF), "starter" (rabat na produkty STARTERA, są różne na inne produkty, wypróbuj)

BASKETPLANET - "shc11" (11%)

ATAF - "qet746rlt" (10%), "yn8519pnm" (10%), "3i%540wsf" (10%)

BUTYMARKOWE - "RABAT SHC 10%" (10%, 
w komentarzu do zamówienia, nie odliczy się automatycznie, tylko zrobi to osoba realizująca zamówienie)

THEAVENUE - "RABAT SHC 10%" (7%)

BASKETO - "0010" (10%), "20NEWERA" (20% na odzież New Ery), "BASKETO5" (5%), "basketofb" (5%)

NEOSPORT.PL - "taniej_po_zalogowaniu" (5%)

PS. to nie moje tylko skopiowałem. Nie wiem czy aktualne wszystko.

Edytowane przez Nandu34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomaszew3

Ja jeszcze znalazłem kilkanaście sklepów na www.planetplus.pl

Można łączyć rabaty z Cashback. Np. Perfectsport ma 4% i do tego kod rabatowy. Wygląda nieźle!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szymi

jakiś kupon na ataf.pl? aktualny oczywiście :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil

Kurcze a nie wiecie czy na Basketzone.pl sa jakies kupony ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil

Czy znajdzie się jakiś kod rabatowy do basketzone.pl ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś w swojej wiosce ma NIKE Factory to polecam się przejść bo wczoraj wjechało -50% na wszystko i między innymi Lebrony XII Cork wychodzą 210 pln.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid

Poszukuje kod rabatowy do sklepkoszykarza.pl , który uwzględnia również Jordan retro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hania

Ma ktoś może jakiś rabacik na basketzone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam jeżeli poszukujecie kodów rabatowych na sprzęt koszykarski lub ciuchy czy obuwie to polecam szukać na http://kupon.pl/ wystarczy wpisać nazwę sklepu i wyskakują wszystkie dostępne kupony rabatowe w danym czasie, ostatnio widziałem kilka kuponów z sklepu basketo jednak są też z niektórych sklepów stacjonarnych, dużo jest z odzieżą sportową takich jak np. sport shop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jarosz123

a macie do pro-ballera na szybko ? Bo bardzo potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...