Skocz do zawartości

[2022-2023] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 120 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  

  • Theo Ratliff (Warriors) – 8 dni (Blurred Vision)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larry Bird odprawił Grizz na ryby.

Magiczna końcowka RS w Orlando i mają PO kosztem Cavs, którzy moim zdaniem są do przebudowy.

Mavs przypieczętowali sezon 50-tym zwycięstwem. Jestem dumny, ale będę zadowolony do pierwszej rundzie, która będzie mega weryfikacyją.

Gdyby nie kilka głupich potknięć Raptors stukneli by 60W. Pierwsza runda znowu z Hornets. Tym razem w pełnym składzie liczę na sweep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo sezon skończony, jestem mega zadowolony z końcówki, która pokazała, że przy pomyślnych wiatrach (czyt. dobrych campach) plan pt 'ropzpierdol w 2023' może się powieść (po słabiutkich 3/4 sezonu - albo i więcej - oddałem Bynuma pozyskując Favoursa i Laimbeera, czyli graczy, którzy jeszcze są w stanie wyjść na plus po kolejnych campach, Webber już praktycznie wszedł w beast mode - 1st all-nba a ciągle ma duuuży potencjał, Harper i Payton już są przekotami w defensywie - chyba najlepszy defensywny duet guardów w lidze - jak poprawią jeszcze ofensywę i passing u Paytona to może buć suuuuper).

Cieszy to szczególnie, że to już jest na prawdę MOJA drużyna (wszyscy gracze poza Schrempfem to moje drafty, FA albo trade'y)

Niestety w tej beczce miodu jest też łyżka dziegciu - gdyby nie dziwacznie przegrany mecz z najgorszą drużyną ligi (GSW) to miałbym 6th seed i grałbym z Nets z którymi - moim zdaniem - mógłbym spokojnie powalczyć o wygraną w serii (mimo 1-3 w RS) a tak niestety gram z 76ers gdzie każdy ewentualnie wygrany mecz będzie mega sukcesem i jakbym miał obstawiać obiektywnie to będzie pewnie 4-0/4-1.

Tak czy siak fajny run na koniec - dużo to fajniejsze niż tankowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.