Skocz do zawartości

Piłka na kostkę


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

nadchodzi sezon gry pod chmurką i trzeba zacząć przygotowania :smile: Na początek nowa piłka. Miejsce, w którym będziemy grać jest niestety (?) wyłożone kostką. Taką zwyczajną kostką brukową. W sumie nigdy na tym nie grałem, nie wiem czy różni się jakoś znacząco od innych nawierzchni, ale pewnie warto to zaznaczyć prosząc o pomoc w wyborze piłki :smile:

 

Wahamy się między tymi oto piłkami ze SklepuKoszykarskiego:

 

1. Spalding Platinum StreetBall

http://sklepkoszykarski.pl/pilka-spalding-nba-platinum-streetball

 

2. Spalding Grip Control w wersji tylko outdoor

http://sklepkoszykarski.pl/pilka-spalding-grip-control-outdoor

 

3. Replika oficjalnej piłki NBA w wersji outdoor (skromne info jest o tej piłce - to jest ta sama piłka co Spalding Silver outdoor z innym malowaniem?).

http://sklepkoszykarski.pl/replika-pilki-do-kosza-spalding-nba

 

Skłaniam się do Spalding Platinum StreetBall, ale kto pyta nie błądzi :tongue:

- Jakie są różnice między tymi piłkami? Wytrzymałość?

- Która jest najcięższa, która najlżejsza?

- Która z nich najlepiej leży w dłoni?

 

Cena jak widać 140 zł to maks. Z góry bardzo dziękuję za ewentualne rady :smile:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Grip Control juz nie jest produkowany od ponad roku w wersji outdoor, tylko in.out takze to odpada (jakbys gdzies znalazl to polecam z tych 3 najbardziej).

 

3. doplacasz za to, ze to replika NBA, jakosciowo pilka niczym sie nie rozni, to jest tylko gadzet, jak ktos jest wielkim fanem NBA i chce, zbey gumiak wygladal jak oficjalna.

 

Takze polecam z tych 3 Spalding Platinum Streetball.

 

No, ale tez miej na uwadze, ze gumiak to gumiak, jakiejs wielkiej roznicy miedzy Platinum a jakimis innymi wersjami, jak np NBA Silver to nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dodać, że mój gumiak za 100 zł od spaldinga na TARTANIE wytrzymał rok ale dosyćintensywnie grałem.

Poleciłbym coś z "niższej" półki od nike albo od kipsy za 100 zł piłek nike będziesz miał 3 i to są piłki dobrej jakości jeśli chodzi o cenę w porównaniu do jakości. 

Tak samo jest z kipstą, moim zdaniem taka porządniejsza kipsta za 35, 40 zł potrzyma się dłużej niż spalding za 100 zł. 

Takie są moje odczucia po użytkowaniu gumowego spaldinga )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź :) NBA kocham, ale nie czuję potrzeby posiadania gumiaka udającego oficjalną piłkę, więc jutro pewnie złożę w SklepieKoszykarskim zamówienie na Platinum. Mam jeszcze jakiś kod do wykorzystania z poprzedniego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.