Skocz do zawartości

Trade deadline 2015 - 19 lutego


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko sobie wyobrazić jakiś fatalny dla Suns scenariusz, jeśli Dragić faktycznie zostanie wytradowany.

 

Deng+1st to super opcja przy Bledsoe. 

Może w fantasy, ale nie w realu.

Oddanie Denga za Dragicia nie wchodzi w rachubę. To nasza jedyna trójka i do tego jeszcze broniąca. Riles (pozdro Jendras) powiedział, że sprowadzenie Denga do Miami było jednym z najwazniejszych ruchów kadrowych w historii Heat. Obaczymy ile w tym prawdy (chyba, że działały jeszcze emocje po odejściu Jamesa).

 

Suns potrzebują kogoś na trójkę. Może uda się w to wmixować jakiś trzeci klub, jeżeli nie, to zaproponować im można Grangera, Chalmersa i np shawne Williamsa. Okrasic to jakims 2nd pick lub dobrze zastrzeżonym 1st pick, który zamieni się w jakieś drugorundowe i git.

 

Deng i 1st pick za Dragicia..

he he :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon do Knicks? Za kogo ja się pytam? Wartość jakąś stanowią: nasz drogocenny niepowtarzalny jak jednorożec pick w I rundzie, Król NY Melo oraz plemnik Hardawaya. Chyba, że Suns pokusiliby się o Smitha co lub zostaliby z opcją "3 obrońców" wówczas mogę oddać Calderona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Suns potrzebują kogoś na trójkę. Może uda się w to wmixować jakiś trzeci klub, jeżeli nie, to zaproponować im można Grangera, Chalmersa i np shawne Williamsa. Okrasic to jakims 2nd pick lub dobrze zastrzeżonym 1st pick, który zamieni się w jakieś drugorundowe i git.

 

Deng i 1st pick za Dragicia..

he he :)

Skoro Denver ogłosiło wyprzedaż to może Chandler w trójstronnej wymianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Mitch nie szalał, bo oddanie czegokolwiek za Dragicia, żeby dać mu w lato tłusty kontrakt - będzie strzałem w stopę. 

 

A jak widzisz wzmacnianie Lakers inaczej? LAL i tak niewiele ma do dania. Wiadomo, ze picku w I rundzie nie dadza. Z zawodnikow to poza Clarksonem kazdy moglby poleciec (a i tego szkoda bardziej z powodu wielu i kontraktu, niz umiejetnosci). Tyle, ze sila tego skladu jest tak wielka, ze nie wiem czy ktokolwiek bylby jakimkolwiek wzmocnieniem dla Suns. Odbudowa pozycji w NBA w najblizszym czasie, to sute przeplacanie pseudo gwiazdek. Optymalne byloby pozyskanie Dragica, zatrzymanie go latem i wybranie w drafcie (zakladam jednak top 5) najlepszego z dostepnych. Wtedy pakiet Dragic, ?, Randle obudowany jakimi sensownymi rolesami z Kobe na wozku moze powalczylby o p-o. Może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Mitch nie szalał, bo oddanie czegokolwiek za Dragicia, żeby dać mu w lato tłusty kontrakt - będzie strzałem w stopę. 

 

Caphold Dragica wyniesie ok. 11 milionów. Lakers pozyskując go teraz, mieliby większe możliwości wzmocnień latem.

 

Deng i 1st pick za Dragicia..

he he :smile:

 

Swoją propozycją przegiąłeś w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras

 

ale Heat są w przebudowie i nic nie muszą, natomiast Dragic postawił Suns na dwa dni przed trade deadline pod murem.

 

pozyskanie Dragicia i tak komplikuje Heat plany na 2016rok.

Można w to jeszcze wmieszać kontrakt McBoba.

cokolwiek więcej jest na niekorzyść Heat i Riles w takiej sytuacji na to nie pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Draymond jest dobrym shooterem? Do innych rzeczy raczej nie ma talentów więc stoi za łukiem, a i to nie jest jakiś super skill (33%). Midrange raczej baardzo słaby (34 i 36 %). 

Jaki playmaking?

No kozłować potrafi, ale co z tego, skoro raczej sprowadza się to do przeprowadzenia przez połowę, a i to częściej robi np. Bogut. Za kreowanie lepiej niech się bierze Curry/Livingston/ Bogut.

Co do Drivingu to koleś nie ma żadnego pierwszego kroku czy cuś, więc nie wiem skąd info. 

 

 

nie napisałem, że jest dobrym shooterem. rzuca 33% zza łuku to już całkiem nieźle jak na pozycje silnego skrzydłowego w NBA anno domini 2015

taki playmaking, że jak Ibaka gra popa z topu to po otrzymaniu piłki może ją co najwyżej rzucić bądź oddać do najbliższego partnera. Draymond może zrobić to samo, a dodatkowo znaleźć jakąś czystą pozycję dla strzelca (bo potrafi podawać), wejść i skończyć pod koszem (bo potrafi kozłować i jest bardzo szybki jak na swoją pozycję) czy znaleźć kogoś ścinającego do kosza (Barnes). to też jest playmaking. nie przez przypadek przecież GSW gros swoich akcji w half court rozpoczyna właśnie od pick'n'pop Curry - Green po którym piłkę w ręce ma zazwyczaj Green bo Kerr nie boi się mu jej dać

co do kozłowania, to nie wiem czy widziałeś, ale Draymond bardzo często gra akcje coast to coast w których musi kozłować na pełnej szybkości. nieźle jak na PFa

 

 

Nie żebym mówił, że Draymond nie jest fajny, ale to raczej all-hustle guy oraz elite role player, robiący z drużyny na PO na zachodzie drużynę z HCA w PO na zachodzie. 

Ze słabej drużyny, hmm, podejrzewam, że robiący trochę mniej słabą drużynę. 

 

mówisz, że ma aż tak duży wpływ? ;] a myślałem, że to ja w tym temacie go przeceniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle mam wątpliwości czy plan 2016 Rileya jest dobry. A powód jest jeden - Wade. W sezonie 2016/2017 on będzie miał z 35 lat a z jego zdrowiem to już będzie niemal emerytura. Więc wtedy druzynę trzeba będzie budowac od nowa.

 

Na chwilę obecną mamy w składzie 3 graczy, ktorzy moga stanowić trzon kontendera - Wade, Bosh Whiteside i Deng. Byłbym nawet w stanie oddać Denga, ale bez picku (albo z pickiem za jakiegos rzucającego trójki SF z Suns) za tego Dragica. Gośc naprawde odmieniłby nasza druzynę w większym stopniu niz Deng. Dragic/Wade/Ennis/Bosh/Whiteside to juz bardzo mocna paczka. I mielibyśmy ten komfort, ze jak Wade wypadnie to atak by nie stawał w miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras

 

ale Heat są w przebudowie i nic nie muszą, natomiast Dragic postawił Suns na dwa dni przed trade deadline pod murem.

 

Właśnie dali Boshowi maksa i grozi im brak play-off oraz strata picku, więc nie powiedziałbym, że nic nie muszą. A Suns pakiet zaproponowany przez Ciebie nie daje nic - już bardziej im się opłaci cap space latem.

 

cokolwiek więcej jest na niekorzyść Heat i Riles w takiej sytuacji na to nie pójdzie.

 

więc nie dostanie Dragica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras

 

Heat monitorują też Reggiego Jacksona i Aflallo. Jasne, że Dragic jest tu najlepszą opcją z tej trójki, ale jak sam zapowiedział, że interesują go tylko Lakers, Knicks i Heat to ogranicza nieco możliwości negocjacyjne Suns.

problem z kontuzjami Grangera jest ogólnie znany, a tak się składa, że legendarny sztab medyczny Suns mógłby go nieźle podrasować.

 

Sharif

Doświadczenie z kilku ostatnich sezonów niestety uczy nas, że jak gracz czegoś chce, to często to dostaje, zatem raczej Suns nie ostawia go na końcu ławki w tym sezonie. Ewentualnie będą nim grali do końca sezonu licząc na jakiś s&t latem.

 

Luki

ale bez Denga ostajemy się bez trójki. Suns mogą nam tylko Tuckera zaproponować z Dragiciem w pakiecie za Denga.

Jeżeli nawet by do tego doszło, to oddajemy kogoś z dwójki Cole/Granger.

 

 

Co do lata 2016

Też mi się to średnio podoba. Jednak juz w tym momencie musimy pamiętać, że co by Riles nie robił, to trzeba trzymać kasę na Hassana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku się tak kończy. :smile:

A może i masz racje, cholera byłem pewny ze rok temu jakos koło 02:00 naszego czasu sie kończylo ale sprawdziłem i rzeczywiście tak samo jak w tym roku, my bad :grin: Ale to nie zmienia faktu, ze moze być nudno jak rok temu i mam nadzieje, ze własnie nie bedzie za sprawą Dannyego :grin: Jakoś lubie te plotki, ploteczki  :nevreness:

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w fantasy, ale nie w realu.

Oddanie Denga za Dragicia nie wchodzi w rachubę. To nasza jedyna trójka i do tego jeszcze broniąca. Riles (pozdro Jendras) powiedział, że sprowadzenie Denga do Miami było jednym z najwazniejszych ruchów kadrowych w historii Heat. Obaczymy ile w tym prawdy (chyba, że działały jeszcze emocje po odejściu Jamesa).

[...]

Deng i 1st pick za Dragicia..

he he :smile:

 

Możesz się niemiło zaskoczyć z tego co widzę :)

 

Deng nie ma wcale jakiegoś super kontraktu i nikt Wam nie gwarantuje, że on u Was po sezonie zostanie. A 1st w 2017 to raczej Heat mają nadzieję, że będzie słaby pick.

 

Jeszcze raz: jeśli Dragić potwierdzi, że podpisze z Heat w lecie, to wg mnie fair deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.