Skocz do zawartości

Trade deadline 2015 - 19 lutego


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem z nim wywiad na nba tv podczas ASG, mowil ze jest w swietnej formie i ze nie chce isc do kogos komu sie nie przyda i bedzie grzal lawke, mowil ze oglada wszystkie mecze w lidze i probuje siebie wstawiac w sytuacje i patrzec jak moglby danej druzynie pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucisz jakieś info na temat cancerowania Thomasa, bo szczerze mówiąc nie spotkałem się wcześniej z taką opinią na jego temat?

 

@LBS, co jest nie tak z tym artykułem? Wydaje mi się całkiem sensowny.

 

Nie mam akurat żadnego linka, trzeba by poszperać. Ogólnie mówiło się, że to chemistry killer i ani Gay, ani Cousins, nie chcieli z nim grać.

 

Poza tym, jeśli młody zawodnik mimo fajnych cyferek zmienia klub dwa razy w ciągu pół roku, to co z nim musi być nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo im nie podawał? :P Sacramento to była patologia. A Cousinsa mówiącego o kimś, że canceruje to trzeba brać z wielkim przymrużeniem oka. W Phoenix też beznadziejnie trafił. Boston w tej chwili wydaje się fajną organizacją, z ogarniętym trenerem. Jeśli i tam będzie coś nie tak, to wtedy można będzie z pewnością powiedzieć, że on jest powodem. Bo jak na razie miał sporego pecha do drużyn.

 

Osobiście mu kibicuję, bo to świetna historia. Kurdupel, jeszcze mniejszy niż ja, wybrany z ostatnim numerem draftu, a nakurwia 20ppg na świetnej skuteczności w NBA. I jeszcze to nazwisko. ;) Rzadko się coś takiego widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie posłuchali innego masterszefa koszykówki:

https://www.bostonherald.com/sports/celtics_nba/boston_celtics/2015/02/isiah_thomas_praises_celtics_pickup_of_isaiah_thomas?qt-boston_celtics=0

 

Olaboga 20 pkt na mecz, pokurcz iskierka. To w Bostonie jest tyle zadaniowców wykwalifikowanych że ino taki sparkplug był im potrzebny? 

 

Cyfry nie grają. Sam ich nie ukula bez chemii. Za 5 meczy coś będzie można powiedzieć. 

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.