Skocz do zawartości

Trade deadline 2015 - 19 lutego


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Zależało im w pierwszej kolejności na broniącym wysokim. Oryżynal kandydat to był Żery Onil ale chyba nie wrócił z formą. To zrezygnowali z opcji broniącej i wzięli Amare. I w sumie poza tym, że mnie wkurwili bo zabrali go słońcom, to to jest dobry ruch. Picki gra, jeszcze skacze, o ile indywidualny obrońca żaden to z Tysonem nie był najgówniajsiejszy. Do tego jeszcze da odpocząć Dirkowi, zagra kilka picków z tym co tam na PG lata w Mavs. I to wszystko za fryty z keczupem. Dla mnie steal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja tylko dodam od siebie,że Celtics oprócz Lawsona interesują się również Kanterem i... Cousinsem :DD.O ile pierwsze dwie opcje są mniej lub bardziej realne,o tyle plotki o Cousinsie wywołują raczej uśmiech na twarzy.Chociaż...może Aigne chce powtórzyć zagrywkę z 2007 roku?Kto wie,w każdym razie coś kombinują. ;)

 

Lawson za rozsądną paczkę jak najbardziej. Kanter wydaje mi się być zbędny dla Celtów, tym bardziej że ponoć Jazz krzyczą sobie całkiem sporo. Raczej szkoda oddawać zbierane assety na kogoś, kto najważniejszych problemów w rosterze Bostonu nie rozwiąże. 

 

Cousins to pewnie tylko plotka, zresztą nie pierwszy raz się pojawiająca. Za niego można oddać każdego (poza Smartem, bo jemu celtycka zieleń wyjątkowo pasuje), dorzucić parę picków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze doniesienia mówią o tym, że Celtics i Nuggets rozmawiali o wymianie Ty Lawsona, ale w gre nie wchodzi wgl Marcus Smart.( co mnie cieszy ) ale z drugiej strony czy Lawson nie blokował by troche rozwoju Smarta? Mi sie wydaje, ze to moze być cos na zasadzie Lawson do Bostonu i do Denver leci Bradley i ktos jeszcze? Smart pokazywal, ze na SG radzi sobie dobrze a Stevens wlasnie na SG dawał mu sporo minut.Fajnie może to wyglądac : Lawson/Smart więc czemu nie.Do tego pewnie często wyminiali by sie miejscami. Co do kolejnej informacji ( pewnie o wiele mniej realnej ) to Boston chce Cousinsa a Kings mogą na to pójsc bo podobno chodza pogłoski, że on i Karl nie chcą ze soba współpracować a sam Karl preferuje szybszą koszykówke bez gry tyłem do kosza.Pozostaje jeden problem. Skoro doświadczony George Karl nie chce trenować charakternego Cousinsa, to jak poradzi sobie z nim niedoświadczony Brad Stevens? Rondo nie ma więc pewnie Wallace by go gasił :tongue:.Lawson i Cousins w 1 ekipie? Ja jestem na Tak !

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na żadnego Lawsona i Cousinsa. Nawet Kings nie są na tyle głupi, żeby najpierw nie sprawdzić jak Boogie będzie wyglądał pod Karlem. A Denver za Lawsona podobno chce jakąś chorą paczkę. Pipe dream. Zresztą cały trade deadline, to pewnie będą tylko duże chmury i nic więcej. Trzeba czekać na lato.

 

Z Celtics jak dla mnie dostępny każdy poza Smartem i Youngiem, i ewentualnie Olynykiem. Po prostu za wcześnie, żeby ich ocenić i ich wartość raczej nie spadnie jeszcze przez np. rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Lawsona jest duża szansa tym bardziej, ze Celtics maja co dać, a pamiętaj jeszcze o dużej ilości picków, którys pick na pewno by polecial  w Deal za Lawsona. Cousins to raczej mission impossible, ale Lawson to bardzo możliwa opcja, tym bardziej, że Denver chce sie pozbyć wszystkich prócz Nurkica.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za coś rozsądnego, to tak, ale z tego co czytałem to Denver raczej ma zamiar albo go zostawić, albo opi*****ić bez mydła klub, który o niego będzie zabiegał. Także Danny pewnie odpuści.

Też, licze na to, że Danny będzie rozsądny i nie wypierd*** za dużo.Ale tak jak mówie jeśli wymiana będzie do łyknięcia i zieloni na tym dużo nie stracą to jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Chico będzie w Bostonie to Smok popełni harakirki.

Mało tego. Co takiego ma Boston co by zrekompensowało Nuggs stratę lekko licząc top7 pg w lidze? Póki nie pozbędą się kogoś z dwójki JJH Javale to oddawanie Lawsona teraz za picki + szrot(no bez kitu, bez obrazy) to jest skazywanie się na szorowanie dna przez najbliższe dwa sezony, przynajmniej. Może tego chcą, bo ja im nie ufam za bardzo, menago w Denver wydaje się mało wiarygodne, ale logiki to tu nie widzę za grosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul,Westbrook,Conley,Parker,Wall,Lowry,Lillard,Curry- Już znalazłem ośmiu a są jeszcze Kemba,Brandon Knight,Rondo,Rubio,Holiday,Irving,Teague,Dragic,Bledsoe więc z tym lekko w top 7 to bym polemizował.

Polemizować to sobie możesz, ale z Parkerem sobie jaj nie rób. Z drugiego sortu, który podałeś to tylko Rubio i Teague nie wywołują u mnie śmiechu w konfrontacji z Lawsonem. Ja rozumiem, że Nuggs nikt nie ogląda bo nawet dla mnie to nie jest świetna rozrywka, ale bądźmy poważni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był wałkowany jakieś 349324329403290 razy

 

Curry, Westbrook, Paul, Rubio

 

 

 

Potem równa reszta, która gdzieś między sobą rywalizuje.

Lowry, Conley, Ty, Lillard, Irving, Teague, Wall,

 

Trochę niżej

 

Holiday, Kemba, Knight, Jennings, trio z Suns, Parker

 

Skoro Rubio jest w pierwszym koszyku to Bledsoe zdecydowanie powinien awansować do tego z Conleyem i Lillardem.

 

I oczywiście CP3 pierwszy. Król jest jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol. Na telefonie nie mogę tego zrobić i nie będę miał możliwości do jutra po południu, więc proszę o dyskusję gdzieś indziej?

 

Nikogo nie straszę.

 

Nie wiedziałem, że mamy tylko jednego moda - my bad.

 

A poważnie jak ktoś inny się pojawi to pewnie przerzuci, nic wielkiego się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.