Skocz do zawartości

Trade deadline 2015 - 19 lutego


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się na to że w tym sezonie w odróżnieniu od poprzednich bedziemy mieli bardzo "ruchliwe" trade deadline, fajnie.

 

To mniej wiecej ten czas sezonu kiedy druzyny postawia przed soba jakies konkretne cele. Jedni beda chcieli ulepszyć swoj roster majac na uwadze gre w PO inni beda walczyc o samo wejscie a jeszcze inni rzuca rekawice i beda oddawac co najlepsze zeby jak najlepiej zatankowac.

 

Wokół kogo moze byc goraco?

 

na pewno dragic

https://twitter.com/basketballtalk/status/565929725755805696

 

na pewno reggie jackson, moze monroe, denver mogą za pol darmo konkretnie wzmocnić jakiegos contendera albo ekipe aspirującą do tego miana (afflalo, chandler, faried, lawson). Boston zapewne jeszcze nie skonczyl tradowac(bradley, bass), pewnie minesota bedzie sie chciala pozbyc weteranow by zbudowac team od 0 (martin, pekovic, young), nix moga oddac reszte swojego rosteru jesli tylko ktos jeszcze bardziej pomoże im powiekszyć cap space na lato. Mowi sie tez o rozbiciu duetu favors kanter w obliczu dobrej gry goberta. No i dwa teamy ktore moga postawic na TOTALNA przebudowe czyli brooklyn i sacramento, a co za tym idzie moga na rynek FA trafić bardzo fajni zawodnicy dla absolutnych contenderow czyli garnett, amare czy moze nawet joe johnson. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się na to że w tym sezonie w odróżnieniu od poprzednich bedziemy mieli bardzo "ruchliwe" trade deadline, fajnie.

 

To mniej wiecej ten czas sezonu kiedy druzyny postawia przed soba jakies konkretne cele. Jedni beda chcieli ulepszyć swoj roster majac na uwadze gre w PO inni beda walczyc o samo wejscie a jeszcze inni rzuca rekawice i beda oddawac co najlepsze zeby jak najlepiej zatankowac.

 

 

 

 

 

tak to można pisać co roku ;-)

 

Ktoś wie kto się o niego stara? 

 

ja wiem ;-)

 

a tak serio ja bym go w spurs za frytki chciał ale on niestety frytek nie jest wart tylko trzeba dołożyć burgera i ketchup....

 

ja tam się tym TDL nie podniecam

 

były wieksze chmury bez deszczu a teraz nawet nie widać jednej porządnej

 

Amare czy JJ to tło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Boston to Prince, Bass i Thornton są najbardziej na wylocie.Dannego za Princa uszczęśliwi pewnie nawet 2rnd pick :).Na ,,coś większego'' ze strony Bostonu raczej nie licze ale kto wie, Ainge to człowiek dynamit i zagadka więc po nim wszystkiego można sie spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kantery, r.jaxony czy inne monroe'y to średni kąsek dla kogokolwiek, chyba że za pick z drugiej rundy draftu jako szybkie wzmocnienie w walce o tytuł

 

nie sądzę żeby ktoś oddał więcej za nich skoro za pół sezony i tak są FA i pójdą tam gdzie dostaną najwięcej po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja drogą...

brakuje Ci np takiego dragica do stania sie contenderem. Wiedzac ze za pol roku i tak odejdzie, ale pomoże Ci tu i teraz oddajesz za niego pick w pierwszej rundzie ?

 

@wielo18

chodziło mi bardziej o to że boston bedzie chcial sie pozbyc wlasnie swoich weteranow a nie sie wzmocnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i oczywiście jeśli jest możliwe, żeby trafił ci się Goran Dragic na małej przecenie - to powinieneś zastawiać nieruchomości i sprzedawać papiery, żeby mieć za co go kupić.

A to niby dlaczego? Bo miał jeden wybitny sezon pod Hornackiem? To wciąż jest gracz co wybitnym kreatorem pick and rolla nie jest -

i na dodatek jest słabym obrońcą

 

Raczej bym nie zastawiał wszystkiego co mam aby go wypożyczyć na pół roku bez gwarancji dalszej współpracy - zwłaszcza że żaden z czołowych klubów go nie potrzebuje

 

A ja proponuje popatrzeć jak ostatnimi laty szli RFA

 

2 lata temu nikt Pekovica nie chciał a Teague podpisał za frytki w Hawks bo nikt za bardzo też go nie chciał. Rok temu ani Monroe ani Bledsoe nikogo nie skusili więc niby czemu teraz gorszy sort Kanter+Jackson ma wywołać tłum chętnych???

 

Jak jesteś RFA to często nikt ci kasy nie zaproponuje bo po co blokować pieniądze na 3 dni i czekać co zrobi klub i na końcu zostać na lodzie bo inni wolni agenci odpłyną. Zwłaszcza temat Kantera brzmi mało realnie skoro za rok jest kilku dobrych wysokich UFoludków

 

To tylko ocena co ci wyjdzie taniej - czy teraz oddać co nie co za niego czy latem przepłacić tak aby Jazz go nie wyrównało a biorąc pod uwagę nowe salary i układ kontraktów w Jazz to oni mogą wyrównać co chcą a i tak będą mieli wciąż dużo swobody finansowej na kolejne lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę i Rockets z pewnością będą w stanie poświęcić pick Pelicans, żeby "wypożyczyć" Gorana na PO. Poza tym, istnieje duża szansa że Dragic podpisze z nimi latem i okres dwudziestoletniego szukania legit rozgrywającego wreszcie się skończy.

 

Myślę, że Larry Bird i Pat Riley na pewno trzymają telefon gdzieś w pobliżu. Wyobraźcie sobie: wraca Paul George, Pacers robią push po #7 seed i trafiają w pierwszej rundzie na Lebrona. Hm?

 

 

Mark Cuban pewnie pluje sobie w brodę że pospieszył się z Rondo, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Dragic lewo co sper***lił z Houston, żeby podpisać z Suns, po tym jak go wytradowali. XD

Rockets od jakiegoś czasu szukają wzmocnień na PG, chcieli też Rondo. Może i odszedł Dragić, ale skoro znowu na wylocie to czemu nie zaryzykować drugi raz.

 

Heat, Wizards zainteresowani są Jameerem Nelsonem.

Afflalo, Chandler, Foye też na wylocie z Denver, a za tych dwóch pierwszych chcą picki w 1 rundzie.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio ja bym go w spurs za frytki chciał ale on niestety frytek nie jest wart tylko trzeba dołożyć burgera i ketchup....

po co Kanter SAS? nie zmienia praktycznie nic.. Najlepiej uderzyć do Magic po Kyle O'Quina i Maurice Harklessa, dałbym za tę dwójkę nawet pick pierwszorundowy, + dorzucił Ayersa ;) Szkoda też, że Jamychal Green nie został podpisany na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostały dwa dni, a na rynku cisza. Niby coś tam jest do wzięcia, jakieś zainteresowania wypływają, ale konkretów brak. Nie spodziewam się żadnych dużych ruchów, ewentualnie korekty. Co słychać? 

 

- sprzeczne informacje ws. Kantera. Miał być na wylocie, ale dziś wyszło też info, że nadal jest w długoterminowych planach Jazz. Ciekawe, czego oni w ogóle za niego oczekują w rozmowach.

- Raptors są otwarci na handlowanie T.Rossem. Lubię tego chłopaka, chciałbym go zobaczyć w Lakers. Byłby pierwszą opcją do końca sezonu, wystarczający materiał na ocenę chłopaka. Ross i Hayes za Hilla mi pasuje. 

- no właśnie, Lakers. Jestem ciekawy, czy Mitch coś kombinuje, bo cisza w eterze. Hill jest na wylocie, to pewne. Dodatkowo jest jedyną wartościową opcją do wymian. Do pozostałych Mitch musiałby dopłacać, a to nie leży w naszym interesie. Byle Kupa się nie rozpędził i nie oddawał pozostałości po naszym picku i wyboru Rox. Hill mógłby być ciekawym wzmocnieniem dla kilku zespołów przed PO, w sumie nie jakimś dużym kosztem. 

- J.Thompson chce odejść z Kings, podobno.

- Nuggets - widziałem info, że wszyscy poza Nurkiciem do wzięcia. I tutaj spodziewam się największego ruchu. Duże zainteresowanie Afflalo, Chandler też jest fajnym kąskiem do wyjęcia. Coś widziałem o rozmowach z c's w sprawie Lawsona, coś tam się dzieje. 

- Lopez, Dragić też do wzięcia, bez zmian. 

 

Raczej będzie biednie w czwartek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja tylko dodam od siebie,że Celtics oprócz Lawsona interesują się również Kanterem i... Cousinsem :DD.O ile pierwsze dwie opcje są mniej lub bardziej realne,o tyle plotki o Cousinsie wywołują raczej uśmiech na twarzy.Chociaż...może Aigne chce powtórzyć zagrywkę z 2007 roku?Kto wie,w każdym razie coś kombinują. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers chyba chcieli oddać Ed'a Davisa, aby nie stracić go za darmo w lipcu.

-Jazz chcą ponoć dość sporo za Kantera, co pewnie spowoduje, że go nie oddadzą.

- Teraz donoszą, że Nets nie prowadzą żadnych rozmów.

- Magic chcą oddać Nicholsona i Harklessa.

- Suns raz chcą oddać Thomasa, a raz Dragicia.

- JO na razie wstrzymał swój powrót do ligi.

 

Denver coś może zrobi + będą 2-3 niewielkie wymiany zapewne. Jak co roku z dużej chmury mały deszcz.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.