Skocz do zawartości

karpik vs julekstep


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Paradoksalnie Koelner ma rację. Mimo, że karpik ma overall jeden z najlepszych składów, (jednym z moich pewniaków do przejscia 1szej rundy) to zarówno Malone jak i Nash wydają się nie mieć na przeciwko siebie obrońcy. Ciekawe jak faktycznie poradziłby sobie Malone z Dirkiem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Gdzie widzisz swoje przewagi?

 

Generalnie czytałem, że julek się ze mną dobrze matchupuje. Jeśli się spojrzy na atak, to w sumie tak, ale z drugiej strony czy Deron z Dirkiem nie są przypadkiem równie niewygodni dla Nasha i Malone? julek pisał, że chce ukrywać w obronie Nasha na najsłabszym rywalu, ale Nasha nie uda się ukryć na Pierce bądź Ronie, bo obaj go zjedzą tyłem do kosza. Także Steve ma w tym pojedynku o tyle trudno, że nie odpocznie ani na chwilę. Malone też będzie musiał udźwignąć z jednej strony zdobywanie pkt w ataku, a z drugiej bronienie najlepszego gracza. Także 2 konie pociągowe julka będą zmuszone do dużego wysiłku. Nie mówię, że Deron z Dirkiem u mnie będą mieć wesoło, ale... ja mam jeszcze Pierce'a ;] A więc wychodzi na to, że mam nieco więcej opcji w ataku.

 

2. Gdzie widzisz swoje minusy?

 

Na pewno Deron nie jest wymarzonym obrońcą na Nasha (ale z drugiej strony zatrzymanie kogoś takiego wymaga wysiłku całego zespołu), Pierce i Artest też się średnio nadają, więc liczę się z tym, że Nash broniony przez Derona zrobi mi krzywdę. Oczywiście będę robił co mógł, żeby zatrzymać Nasha i przy high p&r będę starał się nakierowywać Nasha do boku do sideline, a przy sideline p&r do baseline ;] Oczywiście łatwo się wszystko pisze w teorii, ale historia pokazuje, że nieco trudniej to wykonać. Generalnie moim priorytetem jest jak największe ograniczenie Nasha i zagęszczenie pomalowanego przez wysokich. Hibbert albo Camby mogą rzucać z półdychy ile wlezie, Malone zresztą też.

 

3. Kto/co bedzie X-factorem?

 

Moja ławka. Mam tam przede wszystkim świetny zestaw do bronienia picków w postaci Hinricha i Varejao, który w razie gdybym sobie nie radził z obroną Nasha z Malone może wejść i postarać się ugasić pożar. W porównaniu do ławki julka, nie mam tu żadnych dziur w obronie (jak choćby Fisher czy Smith) i każdy z moich ludzi wnosi coś do zespołu (Hinrich to świetny plaster, Howard to lepszy scorer i zbierający niż Tru Warier, Cliffy jest świetny w man2man D, Varejao w p&r D), ale jednocześnie mogę grać z grubsza to samo w ataku.

 

 

4. Czym zaskoczysz przeciwnika?

 

Na początku meczu Bogutem broniącym Malone i Dirkiem na Hibbercie, nie chce, żeby Dirk był zmuszony ciągnąć atak i za chwilę biegać na pickach. Jeśli spowoduje to, że Roy zacznie dostawać touches na low post, mniejszy ruch piłki i Roya Hibberta próbujcego rozstrzygnąć mecz w ataku, to osiągnę swój cel. Poza tym jeśli Nash z Karlem będą za bardzo gwałcić na pickach Derona z Bogutem, to dosyć szybko wejdzie na zmianę para Hinrich-Varejao.

Lineup Fisher-Smith-Jones/Battier-Mason-Camby zaskoczę moją wersją small ball Deron-Pierce-Howard-Artest-Dirk. W tym ustawieniu znowu nie ma jak ukryć w obronie Fishera. Na Masona, czyli playmakera w tym ustawieniu idzie Artest, a Dirk odpoczywa na Cambym. W ataku pick and pop, gdzie Dirk wyciąga Cambymana na obwód i reszta urządza sobie lay up drill lub festiwal wide open 3s.

 

 

5. Na co chcesz zwrocic uwage glosujacych?

 

Bardzo lubię skład julka i uważam, że jest bardzo silny, ale myślę, że o ile starting 5s mamy podobnie mocne (czyli gdzieś między bardzo a w c***), to moja ławka jest wyraźnie lepsza i lepiej pasująca do starterów. Nie muszę radykalnie zmieniać stylu gry po zejściu Dirka bądź Pierce'a, podczas gdy tutaj mamy 2 różne zespoły - jeden z Nashem/Malone - heavy pick and roll i drugi heavy post up - bez nich. I właśnie według mnie właśnie ten czas bez dwóch liderów zadecyduje o porażce julka. Ja mam bardziej zbilansowany zespół i nie tracę aż tak wiele, gdy siada Dirk albo Pierce, mam więcej opcji w ataku i myślę, że to będzie kluczowe.

 

PS Ale i tak uważam, że julek zebrał świetny skład ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie widzisz swoje przewagi?
 
- Jedyna rozsądna opcja do obrony PnR Nash/Malone to u karpika Varejao - trochę słabo.
- W związku z powyższym podejrzewam, że Varejao będzie grał sporo kosztem Boguta (trzymanie ich razem na boisku to trochę
strzał w kolano, więc wątpię żeby karpik w to poszedł - nie było tego w przykładowych lineupach) - to jeden z niewielu 
momentów w tym atf, kiedy mogę wykorzystywać Hibberta w ataku z dobrym skutkiem (będzie miał dużą przewagę fizyczną - a 
wtedy jest dobry). Oczywiście nie będzie to moja jakaś podstawowa opcja w ataku - ale zawsze jest to jakiś bonus.
- W związku z brakiem dominujących ofensywnie środkowych u karpika mogę dużo korzystać z Camby'ego, który powinien być 
bardzo przydatny w obronie wjazdów Pierce, Howarda czy D-Willa (czyli mam wybór, zależnie od sytuacji mogę stawiać na 
przewagę fizyczną w ataku Hibberta, albo na bloki Camby'ego w obronie)
- Jeśli ktoś może zatrzymać młodego Pierca to na pewno jest to Eddie Jones. Powinni się nawzajem neutralizować - duży plus 
dla mnie zważywszy, że u karpika Pierce jest drugim najważniejszym graczem a u mnie Jones jest trzecim.
- Nie bardzo widzę możliwość dobrego wykorzystania Artesta w tej serii, przynajmniej wtedy kiedy gra u mnie s5 (na Nasha 
jest raczej za wolny, na Malone'a za słaby)
- Generalnie mam przewagę fizyczną (szczególnie siłową, co w takiej serii może mieć duże znaczenie, szczególnie że u karpika 
duet centrów jest 'z porcelany' a obaj PFs też nie są zaliczani do kategorii osiłków).
- Nowitzki pasuje do mojej koncepcji obronnej, w której Malone siedzi na najlepszym ofensywnie big manie przeciwnika 
ograniczając swoją help-d do minimum. Karl jest niższy, ale duuużo silniejszy, więc opcji post-up Dirk raczej nie będzie 
miał. Dodatkowo o ile krycie Dirka jest strasznie trudne o tyle nie jest chyba jednak tak męczące jak krycie graczy typu 
Shaq (siła, siła, siła i tak przez 40 min), czy jakiś Reggie Miller (ganianie go po zasłonach przez jakieś 40 min). Dodatkowo w razie czego będzie szła pomoc od moich centrów (Varejao i Bogut to nie są orły ofensywne) albo Battiera (który broniąc Artesta ma maksymalnie skupiać się na help-d, RonRon jest jednym z mniej efektywnych scorerów w tym atf, więc krzywdy mi zrobić nie powinien)
 
2. Gdzie widzisz swoje minusy?
 
- Nie mam dedykowanego obrońcy na Dirka (a jest taki? :) )
- Drużyna karpika jest mocniejsza w clutch (ale w tym jest chyba mocniejsza od każdej drużyny w tej zabawie)
- O ile Artest nie powinien sprawdzić się na Nashu o tyle może kryć wszystkich moich pozostałych ball-handlerów
 
3. Kto będzie X-factorem?
 
- Steve Nash: w pojedynku dwóch drużyn z beznadziejnymi defensywnie rozgrywającymi to ta drużyna, która nie ma Nasha
ma zdecydowanie bardziej przejebane.
 
4. Czym zaskoczysz przeciwnika?
 
- Zmniejszenie roli (szczególnie jeśli chodzi o klepanie) Masona w stosunku do tego co jest w gameplanie - Artest wydaje się
świetnym obrońcą na niego (chociaż działa to w obie strony).
- Wykorzystanie centrów (Camby ma grać spore minuty, z kolei Hibbert ma mieć zwiększoną rolę w ataku przeciwko lineupom z 
Varejao)
- dopóki na boisku nie pojawi się Hinrich raczej unikam grania dwójkami Nash-Fish, Nash-Smith, Fish-Smith (chyba, że 
potrzebuję porawić ofensywę wtedy gra mój ofensywny lineup z Nashem i Smithem) tak, żeby musieć ukrywać maks jednego gracza. 
Kiedy na boisku jest Hinrich raczej na luzie mogę rzucić na niego któregoś z 'bulterierów' bez stresu, że coś bardzo złego 
się stanie.
 
5. Na co chcesz zwrócić uwagę głosujących?
 
- Kiepska obrona PnR w drużynie karpika
- Porcelanowi środkowi karpika mogą nie wytrzymać fizycznie serii z moimi turami
- Nikt nie ma dobrego obrońcy na Nowitzkiego, ale ja mam świetnego obrońcę na Pierce'a w postaci Eddiego Jones (zawsze coś ;) )
- Daję dychę za głos! :D

uee format się zjebał - ale już nie edytuję, żeby nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba po ~630 słów, czyli sporo ponad 2 razy więcej ode mnie. Chyba jeszcze popracuję nad swoim ;)

Nie jestem przekonany czy Jones zneutralizuje Pierce. Pierce to Pierce, a nie jakiś tam Melo. Superstar pełną gębą. Jak dasz na niego dobrego obrońcę, to nie zacznie nagle ceglić na potęgę.

 

Ogólnie obie strony napisały bardzo dobre "gameplany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już głosować?

 

Mam dylemat. Karpik zrobił bardzo silny skład, który podobał mi się na papierze, natomiast julekstep zrobił przeciętny skład, do którego mam od początku dużo zastrzeżeń. 

 

ALE

 

ten matchup jest rzeczywiście super niewygodny dla karpika. Po pierwsze, to karpik sam strzela sobie w kolano - Bogut kryjący Malone'a i kryjący full time pick and rolle w parze z Deronem. SERIO?!

 

Wyciągasz swojego najlepszego rim protectora spod kosza, każesz mu dużo biegać, zmuszasz do pomagania przy Nashu (lol) i jeszcze pakujesz go w szybszego Karl Malone'a.

Żeby tego było mało - Roy Hibbert dostaje na plecy Dirka, a jeśli jest ktoś w tej grze kogo Hibbert akurat mógłby czasem ograć to Nowitzki jest jedną z tych osób. Nash jest zbyt mądrym playmakerem, żeby zdezorganizować atak i grać mismatche na Hibberta cały czas (tak jak robił to McHale w serii z Blazers!) - ale jak już dogra mu piłkę - to będzie z tego jakiś pożytek.

 

Po drugie, Pierce dostaje tu kurewsko trudne zadanie (Jones, Battier), natomiast akurat Artest jest jednym z tych graczy, którzy mogą jeździć z Nashem do woli - bo Artest z całą pewnością będzie na tyle infantylny, że będzie chciał z tego korzystać bardzo często, ale niestety pod koszem spotka się zaś z Hibbertem albo Cambym - więc jedyne czym będzie groził przy Nashu to jumperkowanie i shaky post-up. Dlatego zawsze wolę trochę starszego Artesta, który spokorniał znacznie w ofensywie.

 

 

Dziwię się, że nie zacząłeś meczu Varejao (cudowny pick and roll defender, cudowny), który pogorszyłby ci atak i rim protection, ale za to pochłonąłby problem pick and rollów Nash-Malone (jedyna, poważna brńoń julka tak naprawdę)

 

Dziwię się, że wybrałeś Josha Howarda, bo taki matchup pokazuje, że jest ci zupełnie zbędny. Nie wnosi niczego wyjątkowego do zespołu i ma za zadanie wydymać najlepszych defensorów na swoich pozycjach.

 

 

Szkoda, że nie wspomniano w gameplanie o niższym obrońcy na Dirku (np. Jones) co w połączeniu z Battierem na Piercie (lub na odwrót) dałoby super efekt.

 

 

karpik zepsuł gameplan, ten matchup wyeksponował braki w jego składzie, a julek trafił na chyba jeden z dwóch czy trzech zespołów, które w sumie był w stanie pokonać. Tak się dziwnie złożyło, że karpik w innym losowaniu mógł spokojnie dotrzeć do top4 - bo tam widziałem go przed losowaniem.

 

 

głos: julekstep

 

 

EDIT:

 

kurde, wystarczyło wprowadzić więcej minut Varejao, może zrezygnować też z dużych minut Derona i walnąć Hinricha-Varejao jako duet na Nash-Malone (mniam!) i dać się pokonać supportowi Nasha, a mając tercet Pierce-Artest-Cliff w obronie na pewno nie byłoby to łatwe zadanie dla trio Smith-Jones-Mason.

Albo na upartego nawet - zostawić Boguta pod koszem i kazać Dirkowi agresywnie pomagać przy Nashu (wtedy Hinrich over Deron), przez co ograniczyłbyś jego rolę z piłką w ręku i zmusiłbyś jego atak do radzenia sobie z Bogutem pod koszem i Artestem w pomocy.(GOAT?)

 

szkoda.

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, wystarczyło wprowadzić więcej minut Varejao, może zrezygnować też z dużych minut Derona i walnąć Hinricha-Varejao jako duet na Nash-Malone (mniam!)

Mam tam przede wszystkim świetny zestaw do bronienia picków w postaci Hinricha i Varejao, który w razie gdybym sobie nie radził z obroną Nasha z Malone może wejść i postarać się ugasić pożar.

jeśli Nash z Karlem będą za bardzo gwałcić na pickach Derona z Bogutem, to dosyć szybko wejdzie na zmianę para Hinrich-Varejao.

Myślałem, że to nie są gameplany, gdzie się rozpisywało dokładnie rotacje i pisało elaboraty i wystarczy 2 razy (dwa!) napomknąć o tym, że Hinrich-Varejao mają bronić Nasha-Malone, żeby ludzie zrozumieli, że uważam ich za najlepszą opcję obrony, a skoro tak, to mam zamiar z nich korzystać tyle ile trzeba. To, że nimi nie startuje, nie znaczy przecież, że nie mam zamiaru grać nimi dużych minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to nie są gameplany, gdzie się rozpisywało dokładnie rotacje i pisało elaboraty i wystarczy 2 razy (dwa!) napomknąć o tym, że Hinrich-Varejao mają bronić Nasha-Malone, żeby ludzie zrozumieli, że uważam ich za najlepszą opcję obrony, a skoro tak, to mam zamiar z nich korzystać tyle ile trzeba. To, że nimi nie startuje, nie znaczy przecież, że nie mam zamiaru grać nimi dużych minut.

Mogłeś napisać, że "Deron z Bogutem nie zajmują się pick and rollem Nash-Malone NIGDY", a nie "zaskakuję przeciwnika Bogutem na Malonie".

 

Odebrałem to tak jak przeciwnik. Jestem zaskoczony. Zaskoczony, że będę miał tak łatwo w ataku pomimo spapranego składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to świetny post BiałaCzekola, myślę że możesz przeciągać w ten sposób sporo głosów

 

ale

Dirk '10 - '11 jest w ataku dla swojego teamu bardzo blisko jak MVP Nash. oczywiście impact Nasha w O był większy, ale Nowitzki byłby "fajniejszy" dla wielu drużyn, często łatwiej go obudować przez swój skill-set (nawet jego jumper i efektywność jako scorer robi bardzo dobry atak). Karl Malone jest świetnym obrońcą w post-up, ale chwila chwila tutaj gra Dirk Nowitzki który osobiście rozwalił wszystko w POs i siegnął po trofeum. Dirk miał impact jak cholera i nie było obrońcy na niego; naprawdę ciężko było go ograniczyć

 

Hibbert vs Nowitzki to dobry match-up dla julka w ofensywie, ale nie kiedy na boisku jest Nash i Malone (chłopaki, to akurat było trochę śmieszne). może Dirk miałby problemy pod swoją deską, ale i tak izolacja dla Hibberta przy jego passing skill, i Arteście/Hinrichu/Bogucie nie będzie dobrym posiadaniem dla julka

 

Bogut i Varejao mogą bronić picki, wiemy że nie jest to idealne ustawienie dla karpika, ale julek ma większy problem z ukryciem Nasha w obronie (Deron był wtedy dobry i jako scorer i jako kreator; do tego był bardzo atletyczny. Artest trochę znał się na koszu i jest zwyczajnie za duży)

 

Jones i Battier to ŚWIETNY zestaw na PP; ale tutaj jest Dirk Nowitzki i Deron Williams, którzy bardzo mu pomagają w odwracaniu uwagi, a Pierce jest bardzo dobrym graczem bez piłki. potrafi być nieobecny przez pół kwarty a i tak mieć spory wpływ na atak (jest bardzo dobrym kreatorem i scorerem, do tego rzuca po zasłonach i spot-up - zawsze wywiera dużą presje na obronie)

 

2 z top5 zespołów, świetna seria by była, dużo punktów mimo świetnych obrońców i zwycięstwo karpika o 5% bo karpik wygra większość końcówek w ataku, a swoje wybroni. serio bardzo mi szkoda bo combo Nash - Malne wygląda pięknie. mimo wszystko wcześniejszy Malone byłby większym mordercą w tym ustawieniu (orientacja na mid-range game była tu efektem spadku atletyki), Blake Griffin jak popracuje dużo to może osiągnąć mniej więcej ten poziom

Edytowane przez metlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowitzki to Nowitzki tamto. Miałem napisać w pkt 4, że go zabije? :/

 

Jest parę rzeczy nie-do-obrony (tylko ewentualnego ograniczania) w tym atf - najszybciej do głowy przychodzą Shaq i Nowik, ale myślę, że duet Nash/Malone jest w tej samej kategorii.

 

co do izolacji Hibberta przy Arteście/Hinrichu/Bogucie - napisałem, że jego rola w ofensywie wzrasta, kiedy Varejao jest na C, przeciwko Bogutowi no-way.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko wcześniejszy Malone byłby większym mordercą w tym ustawieniu (orientacja na mid-range game była tu efektem spadku atletyki)

 

jeszcze uwaga do tego - jasne, że atletyka z wiekiem spada, nawet u gracza o takim work-ethic jak Karl, ale nie jestem pewien czy akurat w tym przypadku to była główna przyczyna zmiany stylu gry u niego - Stockton zaczął 'starzeć' wcześniej od Malone'a w związku z czym cały team zaczął grać inaczej (wolniej). U mnie dostaje prime Nasha, więc liczę, że podziała to na niego 'odmładzająco'

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę dziwi, że po jednej stronie biega Nash, po drugiej Dirk, a w dodatku oba zespoły mają w składzie inteligentnych, bardzo dobrych w help-D zawodników i w żadnym gameplanie nie pada nawet wzmianka o podwajaniu. Wiem, że generalnie się od tego w dzisiejszej NBA odchodzi, ale jednak prime Nash i prime Nowitzki to są ludzie, którzy bez specjalnego traktowania robią sieczkę na kosmicznym poziomie.

 

Do tego karpik piszesz, że Twoim planem na ograniczenie Nasha jest zagęszczenie pomalowanego, a jednocześnie na początku meczu wyciągasz Boguta z pomalowanego i sprawiasz, że Twoim obrońcą do rollujących wysokich julka jest Dirk. Dla mnie nie składa się to w całość.

 

 Julekstep napisał trochę lepszy gameplan pod ten match-up, ale nie pasuje mi, że po prostu przyznał, że Dirka nie zatrzyma i poprzestał na tym, że Malone kryjąc Niemca 1x1 nie będzie tak zmęczony jakby bił się z Shaqiem, czy ścigał po zasłonach Reggiego.

 

Na koniec napiszę, że skład lepszy (bardziej głęboki) ma karpik, lepiej jako coach przygotowany jest julek, więc starcie blisko remisu, ale Dirk `11 wygrywa wszystkie zaciętę końcówki.

Edytowane przez Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w razie czego będzie szła pomoc od moich centrów (Varejao i Bogut to nie są orły ofensywne) albo Battiera (który broniąc Artesta ma maksymalnie skupiać się na help-d, RonRon jest jednym z mniej efektywnych scorerów w tym atf, więc krzywdy mi zrobić nie powinien)

 

1 - więc o podwajaniu napisałem - nie będę robił tego cały czas, bo przy potencjalnie ofensywnym karpika mogłoby to przynieść więcej szkody niż pożytku.

2 - to nie są gameplany, tylko odpowiedzi na kilka ustalonych pytań (to, że dobrze w nich przemycić parę dobrych rozwiązań 'gameplanowych' to inna sprawa)

3 - Dirka wybronić się nie da - nieważne co bym napisał. Malone o tyle może być dobry, że 1 - jest silniejszy i ogólnie dużo bardziej atletyczny od niemca, 2 - zawsze był dobry w obronie m2m (często świetnie grał przeciwko wyższym graczom - kolejny plus) - mimo to, Niemiec swoje zrobi, ale uważam, że Malone jest lepszą odpowiedzią na Dirka niż ktokolwiek z drużyny karpika na Nasha.

4 - Nie mamy tutaj Dirka 11, tylko hybrydę 10-11 o czym sporo osób zapomina. Co oczywiście nie zmienia faktu, że ma on chyba najlepsze hero-mode w tej zabawie (liczę jednak, że brak odpowiedzi na Nasha przez pierwsze 46 minut meczu pozwoli mi uniknąć zaciętych końcówek w większości meczów tej serii)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Dirk dochodzacy do pomocy po p n r to porażka na całej linni w gameplanie karpika, bogut w drugiej akcji rozjebie kostke , na picku przy malonie wazniejszy byl longley czy kukoc niz overrated obrona rodmana, na picku to dochodzacy -rotujacy jest wazniejszy i w tym kg jest goat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to straszną formułę wymyśliliście. X-Factor? Wymień swoje wady? Co to, rozmowa o pracę?

 

Wystarczyłoby zamiast tego parę słów na temat systemu defensywnego (topowe defensywy w NBA potrafią się pod tym względem skrajnie różnić) i kilka założeń taktycznych. Na szczęście co nieco udało się wam, panowie przemycić.

 

Parę moich spotrzeżeń:

 

- Karpik pisząc o spychaniu picków do linii, masz na myśli ice? Jeśli tak to imo rozsądna taktyka przy twoim personelu, ale w ten sposób umożliwiasz sporo open looków z półdychy (choć o ile dobrze rozumiem, taki jest twój cel, więc spoko),

- Dirk na Hibbercie według mnie bardzo kiepski pomysł. Zobacz co Roy robił, mając przewagę fizyczną przeciwko Heat. I nie mówię tu o klasycznych postupach, ale prostym high-low. Z Malonem i Nashem będzie miał mnóstwo łatwych punktów. Z drugiej strony masz crossmatch, więc ładuj Dirka w transition,

- na kogo ślesz Artesta? Na twoim miejscu cisnąłbym w pierwszej kolejności, żeby przygwoździć Rona na Jonesa/Smitha. Niech Julek zostanie z dwoma scorerami.

- Julek, Jones na Pierce'a? Imo tylko i wyłącznie Battier. Jones w help D, passing lanes, Paul jest za duży, silny i sprytny. Chyba że masz jakieś historyczne dane potwierdzające, że to niewygodny matchup (nie sprawdzałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.