Skocz do zawartości

BiałaCzekolada vs mac


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Findek obczaj obwody, dodatkowo uwzględniając, że Miller to rezerwowy. Mało kto ma dwóch graczy stanowiących zagrożenie w ataku na 2-3 w S5, równie mało ma 3 swingmanów w składzie z takim kryterium.

To nie alltime draft na 5 graczy, tutaj poszli Dampier i Fisher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek chyba jest roznica czy masz 2 srednich i jednego slabego obronce a jak masz dwoch srednich i jednego bardzo dobrego.

Stary, tłumaczę Ci. Oni są przeciętni w skali jednego sezonu NBA, gdzie masz 450 zawodników, od Meyersów Leonardów po Lebrona. W skali post jordan draftu są w defensywie na samym końcu łańcucha pokarmowego. Biją pionę z Fisherem.

 

Jeszcze jedno findek. Od kiedy rubio nie jest grozny we wjazdach?

 

Ma problem z wykończeniem przeciwko średniej konkurencji - O WIELE SŁABSZYM WYSOKIM niż będzie się tutaj mierzył w każdym meczapie. Rubio świetnie penetruje i jeszcze lepiej po tych wjazdach podaje ale jest beznadziejnym punktującym. Teoretycznie powinno mu się grać łatwiej z ułożonymi, lepiej rozumiejącymi grę allstarami niż z kiepami z Wolves i w takim baskecie Rubio by rozkwitł ale nie w takim zestawieniu na obwodzie - wtedy daję pograć Rubio, przyklejam obrońcę do Korvera, Millera kryję standardowo.

 

 

Findek obczaj obwody, dodatkowo uwzględniając, że Miller to rezerwowy. Mało kto ma dwóch graczy stanowiących zagrożenie w ataku na 2-3 w S5, równie mało ma 3 swingmanów w składzie z takim kryterium.

To nie alltime draft na 5 graczy, tutaj poszli Dampier i Fisher.

 

Nie uwzględniam, że Miller to rezerwowy bo nic mnie to nie obchodzi. Rozmawiamy o tym, czy to dobry tercet na obwodzie, czy też nie.

 

Widziałem wszystkie składy. Korver jest zajebisty i niedoceniany, dobrze ustawiony w all-time będzie rewelacyjnym uzupełnieniem. Miller też jest fajny ale moment, w którym są obaj na boisku to jest moment, kiedy BC jest najbardziej vulnerable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Gdzie widzisz swoje przewagi?

 

1. Defensywa

2. Zbiórka

3. Execution(mam zawodników, którym nie zdarza się podpalać i regularnie na parkiet wnoszą to samo).

4. Końcówki, gdzie będę grać Stockton - Green - Vince - Klove - Duncan, która mi da w ataku wiele opcji na rozegranie ważnych akcji.

 

2. Gdzie widzisz swoje minusy?

 

Z czysto koszykarskiego punktu widzenia to udział Bena Wallace'a w ataku.

To czego jeszcze żałuję to zwrot 'iso' użyty przy opinie swojego zespołu przy Vincie. Iso na niego to opcja w przypadku nie wyjścia zagrywki, nominalnie ma biegać po obwodzie, z tym że po uwolnieniu i otrzymaniu piłki będzie mógł samemu podjąć decyzję czy rzucić trójkę, oddać ją lepiej ustanowionomu koledze lub wbić pod kosz(taki Danny Green może oddać jumpera lub zrobić fake, ewentualnie podać).

Drugi to brak w składzie zawodników, którzy by mieli na forum jakiś fanatyków, za wyjątkiem Duncana. Z tym, że ten też ma ich tylko dwóch, z czego jednym z nich jestem ja, a drugi to Ignazz, który również bierze udział w zabawie i nie lobbuje i nie przyczepia się do innych(za co ma u mnie sporego plusa).

 

3. Kto/co bedzie X-factorem?

 

Duncan - KG

 

4. Czym zaskoczysz przeciwnika?

 

Na Jego s5 wyjdę chociażby Stockton - Green - Vince - Duncan - BWallace i mam zamiar zaryzykować krycie Johnem na Butlerze. Tim - KG, Green na Lillardzie(polecam porównać jak w zeszłych PO grał przeciwko świetnemu Beverlemu, a jak przeciwko Greenowi), Vince na Millerze, a Stockton na Butlerze na radar, mający go zachęcić do odpalania jumperków lub gry na post, w czym nie jest za dobry. Ben Wallace będzie kryć TChandlera, żeby uniemożliwić mu dunk, a głównie będzie miał za zadanie pomagać do wspomnianego Butlera, na którym będzie spoczywać ofensywa rywala(uważam, że w helpD Ben to jeden z najlepszych graczy ever).

Westbrook i Lilard będę kryci podobnie, tzn Green na Lilardzie, Stock na Westbrooku na radar, gdzie dodatkowo w obronie będzie Ben lub KG przy ewenualnym minięciu.

W ataku zaskoczę Czekoladę tym, że Duncan to nie jest w ofensywie typek, potrafiący tylko grać post. Ogólnie ofensywa będzie wyglądać tak:

Stockton jako ball handler, Tim albo stawia zasłonę albo ustawia się na 45' w odległości 3-4m od kosza, gdzie będzie mógł oprócz post, zagrać przodem do kosza, rzucić bank shota lub odegrać. W okresie, w którym go wybrałem miał ~ 75% z FT, więc jumper z pół dystansu bez obrony też będzie potrafił trafić.

Po obwodzie biegać będęą Vince, Green którzy są świetnymi strzelcami (jeden 6 w trafionych trójek ever, drugi to rekordzista trafionych w finale). GWallace może rzucić za trzy tylko, jak ewentualny obrońca stoi metr dalej (coś jak Kawhi w SAS), natomiast bez piłki może ścinać pod kosz i czekać na podanie od Johna/Jose. Ben Wallace tylko ma stawiać zasłony dla shooterów, ścinać pod kosz i atakować ofensywną deskę. Generalnie będę nakreślał zawodnikom co mają grać, ale cieszę się, że to John w większości wypadków będzie decydować o akcji, a nie 'ja' pokazujący z ławki szyfrem-palcami co mają akurat zagrać.

 

5. Na co chcesz zwrocic uwage glosujacych?

 

1) Na porównanie gry ofensywnej dwóch porównywalnych według mnie graczy:

1.1) TChandler - Ben Wallace. W HCO jeden i drugi kończą głównie na pusty kosz i w tym TChandler jest fenomenalny, ale nie jest to aż tak znacząca różnica. Ben za to jest dużo lepszym podającym, kozłującym i może biec do kontr. Wallace miał potrzebę odpalenia jumperka w trakcie meczu. Ja mu tego zabronię. Rzucał co prawda jeden taki na mecz u Carlislea, Larrego Browna czy Sandersa, ale może oni mu tego nie mówili, lub nie mieli takiego autorytetu jak ja(kilka zwycięstw w fantasy na yahoo).

1.2) Kyle Korver - Danny Green. Jeden i drugi biega głównie po zasłonachi rzuca za trzy.Ten pierwszy robi to niesamowicie, ten drugi jednak też w tym jest bardzo dobry.

W obronie uważam zaś, że jest między nimi znacząca różnica.

 

2) Na to jak grał Stockton w tamtym okresie. To, że grał mniej pick and rolli(a więcej popów czy innych zagrywek, ale i tak większośc ataku zaczynała się od niego) wynikała bardziej z tego że to Karl bardziej odszedł na dystans (do Julekstep: i tak był świetnym dla mnie graczem i duet nash - malone to dla mnie jedna z lepszych drużyn tu). Bardzo często po zasłonie był podwajany. Tutaj można sobie obejrzeć mecze tamtych jazz:

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PL2HGRC1jQLpFl4JcHwUGtQ7ooCQM-evxs

https://www.youtube.com/playlist?list=PL29392BC34FC94323

 

3) Pop przywiązuje bardzo dużą uwagę do spacingu i oddawania rzutów z czystych pozycji. Chciałbym wskazać na inne czynniki, na które on zwraca ogromną uwagę:

3.1 nie faulowanie - mam dwóch graczy, którzy jako nieliczni mają kilka sezonów z mniejszą liczbą bloków niż fauli

3.2 Transition Defense

plus Jeden ze słynniejszych Jego time - outów:

3.3 'nasty'

Uważam, że mało który gracz zapewnia te trzy powyższe punkty jak BigBen.

 

PG: John Stockton (30-32min) - Jose Calderon (16-18min)

SG: Vince Carter(18-24min) - Danny Green (24-30min)

SF: Gerald Wallace(24-30min) - Vince Carter(18-24min)

PF: Tim Duncan(24-30min) - Kevin Love (18-24min)

C: Ben Wallace(30-366min) - Tim Duncan(12-18min)

 

Na koniec dodam, że skład Czekolady mi się podoba - praktycznie każdy gracz (za wyjątkiem HO, który jednak ten większy sezon miał już b słaby).

Dzięki za zabawę, mam nadzieję, że nikomu jej nie popsułem. Starałem się terminowo wybierać zawodników i ich lata, a także opisy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zbiórka

Chętnie poznałbym uzasadnienie

 

Drugi to brak w składzie zawodników, którzy by mieli na forum jakiś fanatyków, za wyjątkiem Duncana. Z tym, że ten też ma ich tylko dwóch, z czego jednym z nich jestem ja, a drugi to Ignazz,

A ja?

 

 który również bierze udział w zabawie i nie lobbuje i nie przyczepia się do innych(za co ma u mnie sporego plusa).

Po pierwsze go nie ma. Po drugie jeśli ta zabawa ma nie polegać na komentowaniu i dyskusji, to na czym? Na podaniu picków i kilku głosach na odpierdol?

 

3. Kto/co bedzie X-factorem?

 

Duncan - KG

http://www.basketball-reference.com/play-index/h2h_finder.cgi?request=1&p1=duncati01&p2=garneke01

Kiepsko to wygląda biorąc pod uwagę, że przy obronie p&r Chandler KG, główna opcja to post up Tima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poznałbym uzasadnienie

BC ma dobrą zbiórkę, ale uważam że mam ciut lepszą lub na porównywalnym poziomie.

 

A ja?

Myślę, że nie tylko dla mnie fanatykiem to jesteś ale Lebrona. Plus negatywnym(haterem) Cp3(chociaż tu pewnie część by wpisała Rondo). Jak wybrałeś z 1 TTD to wielu było zdziwionych właśnie, że nie Jamesa. Może lubisz TD bo tak twierdzisz, ale ja też mogę napisać, że moim top5 ulubionych graczy jest Kobe. Forumowa twórczość raczej tego nie ukazuje.

 

Po pierwsze go nie ma. Po drugie jeśli ta zabawa ma nie polegać na komentowaniu i dyskusji, to na czym? Na podaniu picków i kilku głosach na odpierdol?

Ja wyraziłem swoje zdanie i szanuję to, że większość woli taki schemat, jaki był. Pierwszy raz wziąłem udział w ATF i nie wiedziałem do końca jak to jest. Mi się marzy opcja z wyborem trenerów, ciekawi mnie czy 1 rundzie poszliby POP czy Jax, kosztem zawodników. Potem tylko składy, aresztę by ogarniali trenerzy i zabawa by była płynniejsza.

 

http://www.basketball-reference.com/play-index/h2h_finder.cgi?request=1&p1=duncati01&p2=garneke01

Kiepsko to wygląda biorąc pod uwagę, że przy obronie p&r Chandler KG, główna opcja to post up Tima.

Sądząc po tym linku, to nie ma tu bynajmniej przewagi KG.. Fanatyk TD raczej by nie dowodził, że ten jest gorszy od KG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BC ma dobrą zbiórkę, ale uważam że mam ciut lepszą lub na porównywalnym poziomie.

To nie uzasadnienie. Zbiórkę masz naprawdę na poziomie najlepszych drużyn ATF, ale BC akurat też.

 

Myślę, że nie tylko dla mnie fanatykiem to jesteś ale Lebrona. Plus negatywnym(haterem) Cp3(chociaż tu pewnie część by wpisała Rondo). Jak wybrałeś z 1 TTD to wielu było zdziwionych właśnie, że nie Jamesa. Może lubisz TD bo tak twierdzisz, ale ja też mogę napisać, że moim top5 ulubionych graczy jest Kobe. Forumowa twórczość raczej tego nie ukazuje.

Bo to o co jest najwięcej kłótni najbardziej się rzuca w oczy. Duncan jest akurat cichy i jakoś tak przemyka, ale zawsze uważałem go za lepszego od LJ i zawsze w każdym rankingu dawałem wyżej. Po prostu nie wywoływał kontrowersji.

 

Sądząc po tym linku, to nie ma tu bynajmniej przewagi KG.. Fanatyk TD raczej by nie dowodził, że ten jest gorszy od KG.

Tu nie chodzi o przewagę TD czy KG, tylko o rolę jaką mają w waszych zespołach. Dopiero co mnie Findek wyśmiał, że nazwałem KG słabszą wersją Robinsona. Zawsze i wszędzie wolę Duncana, ponieważ jego gra lepiej pasuje do PO, potrafi zdobywać jako volume scorer punkty na post upie, potrafi wziąć na siebie scoring. TD>KG. Różnica jest taka, że u Ciebie są dwie opcje ofensywy - p&r TD i Stockton o którym napisałem i post up Duncana. Pierwszy nie ma racji bytu przy parze KG+TC, drugi jest słabą opcją przy obronie KG. Gdyby Dh12 grał iso przez KG, od razu bym uznał jego porażkę i w tym właśnie tkwi to, dlaczego faworyzuję DH12 - zrozumiał ograniczenia KG. Ty z kolei uznałeś, że Duncan to kolejny Jordan i nie zadbałeś o choćby g2g na obwodzie.

TD>KG w NBA zawsze, ale nie w tym match upie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty z kolei uznałeś, że Duncan to kolejny Jordan i nie zadbałeś o choćby g2g na obwodzie.

TD>KG w NBA zawsze, ale nie w tym match upie.

Moim scorerem z obwodu i równoważną opcją z obwodu jest Vince Carter. Kolejny niedoceniany grajek jak widać, skoro go pomijasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałbym w tej rywalizacji x-factora w osobie G-Force, który ma na swoim matchupie wyraźną przewagę fizyczną. Do tego inteligencja na rozegraniu Stocktona i Calderona gdzie u rywala biega Westbrook i Lillard prosi się o katastrofę przy tak mocnej strefie podkoszowej jak u maca. Nie jestem przekonany czy będą oni potrafili wykorzystać należycie Millera i Korvera, a chyba przesadą jest oczekiwać tego od Garnetta, bo owszem jest świetny, ale w tej rywalizacji jak go obciążysz rolą playmakera to zanotuje po 3-4 straty na mecz.

 

I długo skłaniałem się do maca, ale ten nie wiedzieć czemu zawęził rotacje do 8 graczy odstawiając na boczny tor Haslema mając pod koszem w rotacji już tylko Kevina Love co rzecz jasna oznacza, że Westbrook w pewnym momencie będzie tam jeździł jak po autostradzie, a dziadek Hakeem robił łatwe punkty. Przy tak intensywnej rywalizacji nie ma szans by twoi podkoszowi nie mieli problemów z faulami.

 

Defensywa BC jest mocna cały czas i chociaż uważam, że dwa klocki mógł dopasować inaczej w swoim zespole to jednak na Niego powędruje mój głos.

 

MVP serii? Sam w to nie wierzę, ale chyba jednak Russell Westbrook.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac stworzyłeś niemożliwie mocną obronę, to jak ten skład wygląda w niektórych line-upach po bronionej stronie to aż strach, ale Czekolada ma w swoim składzie tak naprawdę jeden poważny minus - obrona na obwodzie. niestety w twoim zespole tylko Carter jest zawodnikiem mogącym regularnie atakować pierwszą linię obrońców i kreować rzuty dla siebie czy reszty zespołu, a twój przeciwnik ma Butlera, który może go skutecznie ograniczyć + KG i Chandlera do pomocy. oczywiście zbyt dużo punktów tracił nie będziesz, ale z ich zdobywaniem będziesz miał jeszcze większy problem bo Timmy ma na sobie świetnego obrońcę, a picki będą bronić wybitni w tym elemencie podkoszowi. tak naprawdę jedyny line-up w którym mógłbyś wygrać jest ten z Love, który mógłby dać sobie radę na boisku kryjąc Chandlera (chociaż tutaj dajesz trochę pola do popisu Westbrookowi, no ale coś za coś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się odnieść do kilku kwestii? 

1. Matchup KG-Duncan. Nikt z was o tym nie napisał. Kto kogo broni, czy mamy single coverage, czy gramy post-up gdy oni sie bronią nawzajem (pytanie do obu z was)

 

2. Lillard + Westbrook - jak oni mają funkcjonować? Kto jest wtedy przy piłce, kto jest pierwszą opcją w zespole, czy KG gra na post-up wtedy?

 

3. Jakie są matchupy gdy Kevin Love jest na boisku zamiast Benka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się odnieść do kilku kwestii? 

1. Matchup KG-Duncan. Nikt z was o tym nie napisał. Kto kogo broni, czy mamy single coverage, czy gramy post-up gdy oni sie bronią nawzajem (pytanie do obu z was)

KG kryje Duncana i nie dochodzę z podwojeniami. KG nie gra post-upu z Duncanem, gra post-up z Benkiem i Lovem jeśli zdarzy się, że będą go kryć.

 

2. Lillard + Westbrook - jak oni mają funkcjonować? Kto jest wtedy przy piłce, kto jest pierwszą opcją w zespole, czy KG gra na post-up wtedy?

Przy piłce chciałbym, żeby był Lillard, (wiem że to nierealne, żeby całkowicie wyelminować Westbrooka z akcji w stylu "przeklepie całe 15 sekund i oddam pull-upa")

natomiast takie założenie pomoże mi wykorzystać Westbrooka w grze bez piłki w ataku (underrated cutter), wyeksponować zalety shootera na boisku (Lillard nie jest wizjonerem-playmakarem ale jest świetnym 'w tempo' podającym w przeciwieństwie do Irvinga na przykład). Ponadto Westbrook będzie mniej przewidywalny, kiedy nie będzie zaczynał wszystkich akcji od klepania na 10 metrze, a akcja będzie zaczynała się często od KG z piłką (hi post, low post z Lovem lub Benkiem) i Lillarda.

 

Chandler i KG to niesamowici screenerzy, którzy będą wtedy uruchamiać moich shooterów (+ Lillard) i uwalniać Westbrooka tworząc automatyczne sideline czy elbow pick and rolle (Chandler) i pick and popy (KG).

 

Poza tym Lillard bardzo chętnie dzieli się piłką i spokojnie są akcje PTB, w których Lillard dotyka piłki w akcji kilkakrotnie - ani razu nie oddając rzutu.

 

 

*żeby nie było - nie zamierzam odcinać RW od posiadań tylko mam zamiar stworzyć wyważony duet combo-guard - który wyeksponuje zalety każdego ze składowych elementów

 

 

3. Jakie są matchupy gdy Kevin Love jest na boisku zamiast Benka? 

 

 

KG nie będzie w stanie biegać na boisku 48 minut, więc dużą część minut Love'a na placu - będzie pokrywał Draymond Green, który da fizyczną obronę Kevinowi, będzie w stanie równie efektywnie wychodzić do contestowania pick and popów Calderon-Love, a ofensywie domyślam się, że Draymond Green nie będzie specjalnie wyciągał obrońcy spod kosza (chociaż na pewno nie można go zostawić samego - patrz np. Warriors-Bulls z grudnia?) - co nie będzie dla mnie specjalnym kłopotem - jeśli pod koszem zostanie akurat Kevin Love, bo jest beznadziejnym rim protectorem i help defenderem.

 

Ale każda minuta KG vs Love w ataku to pchanie piłki do KG na post-up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zakładam, że jak Love jest zamiast Benka to drugim big manem jest Tim Duncan? Duncan będzie dość wyeksplatowany, żeby ciągnąć ofensywnie 1st unit i być centerpiece defensywy w 2nd unitcie. Dlatego wtedy spokojnie dam odpocząć Chandlerowi i minuty dostanie Hakeem Olajuwon - ciągle przecież bardzo solidny rim protector i 1on1 obrońca.

 

A w ataku Hakeem dostanie swoje touches i na zmęczonym Duncanie może to spokojnie zagrać - przynajmniej zdobyć dla mnie kilka fauli Tima. Hakeem to też na tyle świadomy podający, że ustawienie go w zestawie z napierdalającym z dystansu unitem powinno fajnie się zgrać.

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KG kryje Duncana i nie dochodzę z podwojeniami. KG nie gra post-upu z Duncanem, gra post-up z Benkiem i Lovem jeśli zdarzy się, że będą go kryć.

Szkoda, że nie Chandler na Duncanie. Tyson jest chyba niedoceniany tutaj w post D. KG z kolei mógłby pół boiska kryć jednocześnie pomagając od Benka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie Chandler na Duncanie. Tyson jest chyba niedoceniany tutaj w post D. KG z kolei mógłby pół boiska kryć jednocześnie pomagając od Benka.

KG jest lepszym post defenderem od Chandlera, poza tym Chandler bardziej przyda mi się jako rim protector, a KG jako bezpośredni obrońca picków - jako że Duncan jest jedynym zagrożeniem w tym względzie w drużynie maca.

 

Zresztą liczę, że KG-Chandler razem na parkiecie ze swoją mobilnością, czytaniem defensywy i 'wrażliwością' na helpD stworzą idealnie współgrający system kryjący całą strefę obrony, północny sektor parkingu i kanciapę woźnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chandler z wybranych sezonów przez WC był bardzo dobry w post D, rok później był ogólnie słaby i wpierdol od Hibberta był tylko zwieńczeniem jego słabego sezonu. Ogólnie od zawsze jego problemem była nierówna gra, ale akurat te 2 sezony miał bardzo dobre (szkoda, że w zasadzie tylko te 2). Np w 2012 pamiętam jak zatrzymywał Dwighta bez żadnych podwojeń za każdym razem na jakichś 7-8 pkt w meczu.

 

KG jest lepszym post defenderem od Chandlera, poza tym Chandler bardziej przyda mi się jako rim protector, a KG jako bezpośredni obrońca picków - jako że Duncan jest jedynym zagrożeniem w tym względzie w drużynie maca.

KG jest lepszy w post D od Chandlera, ale jest "jeszcze bardziej lepszy" od niego w help D ;]

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak intensywnej rywalizacji nie ma szans by twoi podkoszowi nie mieli problemów z faulami.

Żaden z moich podkoszowych nie mieli nigdy problemów z faulami(a brali udział w intensywnych rywalizacjach zdobywając mistrzostwo) i nawet zwróciłem uwagę na unikatową umiejętność obu, by przez cały sezon blokować więcej niż faulować. Tyson Chandler to za to koleś, co częściej miał problemy z faulami. Oczywiste jest, że w razie problemów z faulami Udonis Haslem wchodzi do rotacji, może grać na 4 i 5, w ataku miałby tylko walić mid range jumpera.

 

No i zakładam, że jak Love jest zamiast Benka to drugim big manem jest Tim Duncan? Duncan będzie dość wyeksplatowany, żeby ciągnąć ofensywnie 1st unit i być centerpiece defensywy w 2nd unitcie.

To tylko gdybanie, przez dwa sezony co go wybrałem, opuścił tylko jeden mecz i grał kosmiczne minuty. Ogólnie to nie potrafię znaleźć gracza, który przez 3 sezonu z rzędu rozegrałby więcej minut niż Tim - więc słabo mi się czyta argument o wyeksplatowaniu w Jego przypadku.

 

Możecie się odnieść do kilku kwestii?

1. Matchup KG-Duncan. Nikt z was o tym nie napisał. Kto kogo broni, czy mamy single coverage, czy gramy post-up gdy oni sie bronią nawzajem (pytanie do obu z was)

Tim Duncan jak dostanie piłkę, to sam może zadecydować co ma zagrać. Tzn jeśli go będzie kryć KG i uzna że ma dobrą pozycję do gry na post, to niech to gra. Jeśli jednak zobaczy open teammeta na dobrej pozycji i będzie chciał mu dograć to też oczywiście itp

 

2. Lillard + Westbrook - jak oni mają funkcjonować? Kto jest wtedy przy piłce, kto jest pierwszą opcją w zespole, czy KG gra na post-up wtedy?

John Stockton na Westbrooku, a Danny Green na Lillardzie

 

3. Jakie są matchupy gdy Kevin Love jest na boisku zamiast Benka?

Kevin Love kryłby Tchandler(żeby ten nie mógł kończy alleyów). Skupiałby się tylko na tym, nie zajmowałby się helpD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.