Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

No nie jestem w jego świecie. Szczerze to nie ekscytuje się Owsiakiem i Wielguckim.

 

Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa,

 

A szkoda, bo warto. Papiery są jednoznaczne, przewały z roku na rok na coraz większą kasę, a Owsik jeszcze robi za drugiego Wojtyłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda, bo warto. Papiery są jednoznaczne, przewały z roku na rok na coraz większą kasę, a Owsik jeszcze robi za drugiego Wojtyłę.

 

Skoro co roku zbierają więcej to i więcej idzie z procentów na przewały. Co w tym dziwnego?

 

Chciałbym zobaczyć jedną organizację charytatywną gdzie nie ma przewałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś więcej o tych ruchach Trumpa? bo zaciekawiłes

 

Teraz już chyba sam wiesz. Dziś są cła celujące w Chiny i Europę, Do tego Trump ma pretensje odnośnie konkurencji z Kanady. 

 

Ogólnie rzecz biorąc Trump postanowił chyba powiedzieć sprawdzam. Zobaczymy czy i jak UE będzie potrafiła odpowiedzieć. Na razie USA okładają UE (czytaj gospodarkę Niemiecką i inne od niej zależne) kijem i czekają na jakąś reakcję, 

O ruchach Trumpa i to tych intymnych coś więcej ma do powiedzenia Stormy Daniels.Wczoraj złożyła pozew w sądzie, żeby unieważnić kontrakt na $130 000 za trzymanie mordy na kłódkę.

 

 

A co Ty taki świątojebliwy jesteś ? Jakoś ta panna nie chciała się ujawniać dopóki Trump nie był prezydentem. A przecież taki "skandal" z miliarderem to też by było coś, prawda ? Wcale nikt tej Pani do takich ruchów nie popycha prawda ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hajsy z wosp owsiak wysyła czeczenom za uran

a ze skokami o co chodzi? też piramida finansowa jak amber gold?

Skoki to był dobry pomysł - ale niestety u nas przy takich dobrych pomysłach zaraz pojawiają się niewłaściwi ludzie. Stąd w kilku były mocne przewały. 

no hajsy z wosp owsiak wysyła czeczenom za uran

a ze skokami o co chodzi? też piramida finansowa jak amber gold?

Ja myślę, że raczej chodzi o to, że wszystko co się da obsługują spólki związene z nim i jego rodziną. Ciężko to nazwać "etycznym" 

Co nie znaczy, że Orkiestrę trzeba zaorać czy coś takiego. Samo przedsięwzięcie jest super - sam za młodu z puszką biegałem i koncerty pomagałem organizować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"i nie dowiemy sie z jakich to dokumentow vasq wyczytal"

 

to was tam więcej niż jedna sztuka siedzi ?

 

"w swiecie vasqueza wrzucajac 1 zl do puszki walczysz z dyktatura Pawlowicz"

 

jesli już, to z kiepskim polskim remakem Gangu Olsena.

 

PIS , atakując nachalnie i bezmyślnie lidera WOSP, wciągnął zbiórkę na rzecz tej organizacji w politykę, więc - yes, wrzucając na WOSP wypowiadasz się takze w sporze politycznym.

 

zreszta, czym innym jak nie aktem politycznym było wyrzucenie WOSP z TVP przez PISowskiego nominata, wymazywanie serduszek z ubrań pokazywanych w TVP polityków czy ignorowanie tej akcji w Wiadomosciach TVP i innych programach informacyjnych ?

 

 

"to co wrzuciłem, to deklaracja założycielska Platformy"

 

sprytne.

 

"wrzucilem żeby pokazać, ze to nie ja zmieniłem poglądy głosując na PIS"

 

Platforma ich nie realizowała wtedy, czy nie realizuje teraz ? bo ja mam wrazenie, że oni konserwatywni byli i sa do bólu, a z PIS rózni ich tylko podejście do praworządności w Polsce.

 

"zostal Owsiak okrzyknięty świetym bez ktorego umarłoby setki tysiecy dzieci"

 

skoro za świętych uznano takich, co nic nie robili poza siedzeniem na d... i klepaniem zdrowasiek za umiejące dzieci, to dlaczego miałby nim nie zostać ktoś, kto wstał z kolan i zrobił coś konkretnego, aby temu zapobiec ?

 

 

polityk Bielan z PISu, dostaje 10 koła na rękę/m-c i biadoli , że jakby żona nie dołożyła, to w Warszawie nie dałby rady z dwójką dzieci.

 

raz, ze zdaje się kłamie, bo dostaje więcej, dwa : niech nie narzeka, bo bez politycznej fuchy zamiatałby liście. I trzy : czyli, jednak 500+ to za mało, żeby żyć godnie w Polsce.

 

przynajmniej raz się jakiś PISowiec zdradził poza obiegiem propagandowej sieczki.

 

były ZOMowiec, dzisiaj szef Solidarności, nazwiskiem Duda : będą następne grupy zawodowe, które obejmie zakaz pracy w niedzielę, "A społeczeństwo się przyzwyczai".

 

uwielbiam ten język radzieckiego kacyka partyjnego : "społeczeństwo się przyzwyczai" - Duda-demiug, Duda-mąz stanu, Duda-wizjoner, Duda kształtuje, Duda wyznacza ścieżki, Duda zamyślonym wzrokiem patrzy za horyzont.

 

no i ciekawe, co to za "następne grupy zawodowe" będą ?

 

Cioran pisał kiedyś o koszmarze niedzieli, jaki jest udziałem społeczeństw nie tylko wysokorozwiniętych. I miał rację : niedziela dla gros ludzi, to czas straszny, a przy pozamykanych sklepach będzie to wręcz apokaliptyczny moment, od którego samego przeczucia będą ludziom włosy na głowie dęba stawać.

 

jak ten koszmar przepędzą bez tournee po sklepach ?

 

No i co z wydatkowaniem 500+ ? przecież nie ulega wątpliwosći, ze część tych pieniędzy wydawana była w trakcie długich niedzielnych wędrówek, ulubionej formy aktywnosci niedzielnej obywateli IV RP.

 

jak Polak robi zakupy w tygodniu, to tak na szybko, bo po robocie albo przed, zmęczony, w domu obowiązki itd. Tylko ważne rzeczy, bo w tygodniu trzeba opłaty wykonać rózne, nie wiadomo co się mozę urodzić od poniedziałku do soboty, instynktownie Polak trzyma się za kieszeń.

 

a niedziela... niedziela będzie dla nas ! w niedzielę Polak wychodzi rano i wraca wieczorem, odwiedza wszystkie sklepy w zasięgu wytrzymałości buta albo stanu paliwa w baku auta, ogląda, grzebie, szpera, instynkt oszczędzania jest przytłumiony - efekt : wydaje więćej, za rzekomo obniżone ceny kupuje rzeczy, kórych w tygodniu za darmo by nie wziął.

 

koszmar niedzieli przegania zwiększonymi wydatkami zakupowymi, by wywołać radość i przetrwać do poniedziałku, kiedy znów ogłuszy go tępa wirówka codzienności, bez której odczuwa panikę.

 

jeszcze Duda będzie prosił o przywrócenie handlu w niedzielę :]

 

 

obchodzy Marca'68 trwają.

 

senator PIS, Żaryn o pani Ambasador Izraela : "Jeżeli ktokolwiek dziś będzie uważał, ze rządy PIS w jakimkolwiek stopniu nawiązują do hucpy żydowskiej, prowadzonej przez aparat partyjny '68 roku, czyli przez moczarowców, to ja na pewno takiej osobie ręki nie podam.

 

Jeżeli to czyni pani ambasador obcego państwa, to może trzeba poprosić tę panią, by opuściła to państwo"

 

 

no jak nie Gang Olsena, jak Gang Olsena ? kategorycznie zaprzeczając porównaniom PIS z MOczarowcami - senator PIS proponuje zastosowanie dokładnie takich samych metod działania jak Moczarowcy :]

 

Jan Żaryn - profesor.

 

"Dzieje kultury wykazują, ze głupota jest siostrą bliźniaczką rozumu, ona rośnie najbujniej nie na glebie dziewiczej ignorancji, lecz na gruncie uprawnym siódmym potem doktorów i profesorów"

 

Witold Gombrowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bronię Wałęsy ale te przytrzymywanie w areście to kurestwo jak w sprawie Starucha , pojebane prawo

Mówimy dalej o osobie, która jechała z 1,88% promila i ma wyrok za pobicie kobiety i drugi wyrok za atak nożem na inną, ciężarną kobietę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za spowodowanie wypadku po pijaku, ucieczkę z miejsca wypadku, znieważanie policjantów. Biorąc pod uwagę jego poprzednie ekscesy, to jego trzymania jest jak najbardziej uzasadnione.

Misiek, on dostał 3 miechy z paragrafem za prowadzenie po pijaku, jeśli nasze sądy potrzebują tyle czasu na wyjaśnienie sprawy to dobrze że PiS się za nie bierze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 2006 roku byłem w Oświęcimiu przynajmniej trzy razy. Raz z grupą i przewodnikiem. Raz z żoną i przynajmniej raz sam.

Ani razu nie słyszałem ani nie widziałem antypolskich dowodów.

Już na pierwszej tablicy jest napisane że Polska strona straciła najwięcej, zaraz po Zydach ludzi

 

Co ten koleś ma na myśli pisząc o antypolskiej retoryce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.