Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

ok :-) przeczytaj to jeszcze raz

No ale to sa dwie rozne rzeczy jakkolwiek glupio by to nie wygladalo.

 

A to ze wbila sobie do glowy teorie spiskowa to nie dotyczy lewicy czy prawicy a bardziej glupott.

 

Ja caly czas mam na mysli odniesienie do wolnosci slowa. Wyobraz sobie ze taki de niro puszcza wiazanke o podobnej skali agresji co na trumpa, na clinton albo obame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gamon! ;)...

 

ale zdajesz sobie sprawe,ze to,co nazywasz 'kapitalizmem',to z kapitalizmem ma niewiele wspolnego?!...

 

trza przyznac,ze uprawiasz trolling na wysokim poziomie. szacun!...

Tak samo jak PRL itd z komunizmem. Wszyscy tak mowicie :P szklane domy!

 

Ja jestem glosem rozsadku tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Ja caly czas mam na mysli odniesienie do wolnosci slowa. Wyobraz sobie ze taki de niro puszcza wiazanke o podobnej skali agresji co na trumpa, na clinton albo obame.

 

na kolegow pomstowac?! niepodobna!...

 

ciekawe,jak rozwinie sie sprawa 'ulubienca' zulawskiego,najwiekszego knura w hollywood,weinsteina. interesujace sa relacje 'pokrzywdzonych' aktorek. jedna z nich opisala swoje obcowanie z h.w. mniej wiecej tak: 'weszlam z nim do pokoju,a on sie rozebral i usiadl na lozku. zrobilam mu 'loda'. uwazam to za gwalt!' lol...

Tak samo jak PRL itd z komunizmem. Wszyscy tak mowicie :tongue: szklane domy!

 

Ja jestem glosem rozsadku tego forum.

 

chcialbys! ;)...

Tak samo jak PRL itd z komunizmem. Wszyscy tak mowicie :tongue: szklane domy!

 

 

 

ale ten argument zadna miara nie obroni tego uragajacego intelektowi systemu. chcesz komunizmu bardziej 'realnego'?! - prosze bardzo. jest korea pld.,jest wenezuela. przykladow nie trzeba daleko szukac...eot z mojej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten argument zadna miara nie obroni tego uragajacego intelektowi systemu. chcesz komunizmu bardziej 'realnego'?! - prosze bardzo. jest korea pld.,jest wenezuela. przykladow nie trzeba daleko szukac...eot z mojej strony...

Ale chyba zauwazyles ze ja krytykuje WSZYSTKIE rewolucyjne utopie. Czy to z prawa czy z lewa. I zaden argument nie wybroni ani tego ani tego! (bw gdzie jest Luki, kiedy trzeba mi pogrozic palcem niewidzialnej reki rynku? :( )

 

tylko w faszyście nie ma wątpliwości, wszystko widzi przez białe czarne szkła. i jeśli jednoznacznie oceniamy ludzi, faszystą jesteś ty, faszystą jestem ja

Wypisz wymaluj NSi i Antifa :) Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"depresja jest choroba psychiczną" @ rappar

 

 

tak jak onanizm jest dewiacją seksualną, ale oddajacych się tej aktywności nie nazywa się "zboczeńcami', bo

trzeba by za takowych uznać gros populacji, podobnie jak w  przypadku depresji, którą w większym lub

mniejszym stopniu ma zapewne 3 na 4 ludzi, tyle że gros z nich nigdy nie zostaje zdiagnozwanych.

 

 

ciebie ani depresja ani onanizm nie dotyczy, bo zeby mieć depresje trzeba mieć bogatą wrażliwośc i wyobraźnię, których

tobie nie staje, podobnie jak testosteronu celem dźwignięcia smutnego  wacka dla sprawienia sobie odrobiny przyjemności.

 

 

mozę dlatego jesteś taki odpychający i antypatyczny.

 

 

" na twoim miejscu bym nie szarzowal z obalaniem wladzy sila, zwlascza ze sytuacja jest rownie powazna

jak podczas najazdu wojsk uw na czechoslowacje"

 

 

jak zwykle : sredni dowcipasek odwracający wektory i bagetalizujący zagrozenia.

 

ale czego się spodziewać po kims, kto nawołuje, zeby uwalić KRS choćby i siłą oraz bezprawnie, bo nie przyjęła

nominatów mgr Ziobry.

 

 

"czlowiek chory psychiznie nie mysli racjonalnie"

 

 

chorzy psychicznie są ci, którzy od lat powtarzają bajki o zamachu na tupolewa, klęczą przed obrazkami i 

oskarżają cały swiat o spiski, knowania i bycie ofiarami "totalnej opozycji".

 

 

swoją drogą, jeśli totalna opozycja ma lepsze chody w Unii, i to takie że PIS zawinał się w trąbkę i ogłasza sie

Robinsonem Cruzoe na samotnej wyspie, i to bez Piętaszka, to może lepiej zeby ta opozycja rządziła.

 

 

z takimi znajomościami wychodzi jakąs kase dla Polski,  bo czeska komisarz UE juz z Niemcami współpracuje,zeby

przy nastyępnym podziale koryta PISowską juntę wyślizgać.

 

ratujmy co się da, że tak zacytuję klasyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kolegow pomstowac?! niepodobna!...

 

ciekawe,jak rozwinie sie sprawa 'ulubienca' zulawskiego,najwiekszego knura w hollywood,weinsteina. interesujace sa relacje 'pokrzywdzonych' aktorek.

Juz sie rozwija. Kevin spacey i koniec house of cards z powodu podejrzen o molestowanie. Dustin hoffman tez zostal o to oskarzony i wielu wielu innych.

 

Nagle sie okazuje ze wiekszosc producentow w hollywood to niewyzyte seksualnie zboki z pronlemami z glowa a wiekszosc aktorek to obludne zolzy ktore ida do lozka z producentem zeby dostac role i sie wylansowac a teraz placza jak zostaly wykorzystane zeby wylansowac sie po raz drugi. Juz wole nasz ciemnogrod niz te oswiecona ameryke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak onanizm jest dewiacją seksualną, ale oddajacych się tej aktywności nie nazywa się "zboczeńcami', bo

trzeba by za takowych uznać gros populacji, podobnie jak w  przypadku depresji, którą w większym lub

mniejszym stopniu ma zapewne 3 na 4 ludzi, tyle że gros z nich nigdy nie zostaje zdiagnozwanych.

Nie, 3/4 populacji nie posiada depresji, chociaż jako osoba, która szans na zostanie lekarzem nigdy nie miała, tego możesz nie wiedzieć.

 

 

ciebie ani depresja ani onanizm nie dotyczy, bo zeby mieć depresje trzeba mieć bogatą wrażliwośc i wyobraźnię, których

tobie nie staje, podobnie jak testosteronu celem dźwignięcia smutnego  wacka dla sprawienia sobie odrobiny przyjemno

I znowu wracasz do tematu mojego wacka. Ile razy mam Ci pisać, że nie jestem Tobą zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zandberga się moze bac tylko ten co nie słyszał o Marianie Kowalskim :smile:

http://deser.gazeta.pl/deser/7,111858,22599645,marian-kowalski-obalil-teorie-ewolucji-dziennikarka-chciala.html#Czolka3Img

 

Moim zdaniem depresja nie jest chorobą psychiczną (czyli zdaniem szalonego ignoranta).

90% serotoniny jest produkowane w jelitach

https://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/jelita-jak-drugi-mozg-czyli-jak-kondycja-jelit-wplywa-na-nasza-psychike/c1xkyf

Po prostu na dziś dzień jeszcze sie nie przebiło do mainstreamu jak wazne sa jelita

http://www.newsweek.pl/nauka/twoj-drugi-mozg,54470,1,1.html

i że antybiotyki to katastrofa dla organizmu jako dla całości bo praktycznie bezpowrotnie zmieniają nasz organizm. Ta zmiana wpływa na to co produkują i jak produkuja jelita a to wpływa na mózg i wiele chorób uwazanych dziś za problemy psychiczne.

 

p.ss. Gdzies tam wcześniej była gadka że osoby o poglądach prawicowych są mniej inteligentne. W sumie można to łatwo potwierdzić sprawdzajac jak osoby o poglądach prawicowych i lewicowych zapatruja sie na taką np. ewolucję :P

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Julek że nie zatrzymałeś się na wiedzy ze średniowiecza, bo wtedy byś mnie opierdzielał ze chory nie chce upuszczac sobie krwi :)

To ze hormon jest produkowany w jelitach nie oznacza że to nie jest choroba psychiczna. Tak samo jak fakt ze rzymianie chorowali z powodu zatruc nie zmienia faktu ze chorowali psychicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze hormon jest produkowany w jelitach nie oznacza że to nie jest choroba psychiczna. Tak samo jak fakt ze rzymianie chorowali z powodu zatruc nie zmienia faktu ze chorowali psychicznie.

Choroby rozumiane jako psychiczne rozumie sie jako choroby mózgu i próbuje sie na mózg często wpływać farmakologicznie. Jeśli jednak w rzeczywistosci chore jest jelito a konsekwencją jest nieprawidłowe działanie mózgu to nalezy leczyć jelito.

Złamana noga boli, ale nie jest chorobą psychiczną mimo ze delikwent moze krzyczeć w niebogłosy, na tej samej zasadzie chore jelito nie jest chorobą psychiczną mimo ze delikwent z tego powodu ma depresję.

 

Widzę przyszłosć leczenia chorób psychicznych za pomoca przeszczepów kału :tongue:

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-pokarmowy/przeszczep-kalu-na-czym-polega-jakie-wskazania_39379.html

 

4 minuta, skoro da sie zarazić depresja przeszczepiajac kupę, to da sie tez ja wyleczyć przeszczepiajac kupe optymisty

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroby rozumiane jako psychiczne rozumie sie jako choroby mózgu i próbuje sie na mózg często wpływać farmakologicznie. Jeśli jednak w rzeczywistosci chore jest jelito a konsekwencją jest nieprawidłowe działanie mózgu to nalezy leczyć jelito.

Złamana noga boli, ale nie jest chorobą psychiczną mimo ze delikwent moze krzyczeć w niebogłosy, na tej samej zasadzie chore jelito nie jest chorobą psychiczną mimo ze delikwent z tego powodu ma depresję.

 

Nie, choroba psychiczna nie zależy od tego, który organ powoduje chorobę, tylko co choroba tego organu powoduje. A zaburzenia rzeczywistości to jak najbardziej choroba psychiczna, niezależnie od powodów. A depresję leczy się przecież lekami, które normują poziom serotoniny. Poza tym przy depresji dieta to podstawa:

https://portal.abczdrowie.pl/dieta-w-depresji

Więc nie naginaj definicji choroby psychicznej tylko dlatego, że znowu chciałeś zabłysnąć jakąś kontrowersyjną tezą. Nie ma nic kontrowersyjnego w tym, że jelito produkuje serotoninę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.