Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeeeeeezu Chryste, przecież Liroy przy tym człowieku wygląda jak rocket scientist. Ktokolwiek odpowiada za PR w kropce nowoczesnej powinien dać mu bana na wystąpienia publiczne i social media.

 

 

Oh wait... przecież to ich lider.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiałem wrzucenia tego do topicku o polityce

Przecież to Donald Tusk :nevreness: Choć rzeczywiście trochę nieaktualne, w ciągu ostatniego roku Donald znacząco się poprawił :nevreness:

 

Widziałem dzisiaj wywiad z wiceprezydentem Warszawy na temat sposobu liczenia manifestantów na demonstracjach. Powiedział, że mają doświadczenie i, że mierzą to w ten sposób, że przyjmują jedną osobę na metr kwadratowy,a potem z danych geodezyjnych określają powierzchnię, która zajęli manifestanci. Wynika z tego, że marsz KOD "My Naród" w lutym miał jakieś 8 kilometrów długości :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zes wymyslil przyklad. naprawde mam ci wyjasniac czym rozni sie sytuacja, gdy zasadzi sie na ciebie kilku egzekutorow, najprawdopodobniej po specjalistycznm szkoleniu wojskowym, a gdy sprobuje cie obrabowac kilku dresow z bramy uzbrojonych w noze?

 

Nie rozumiem o czym mówisz. Papała został zabity przez jednego człowieka, z bliskiej odległości i z zaskoczenia. Niczym to się nie różniło od zabójstw z użyciem broni dokonywanych na zwykłych ludziach.

 

@ Artlan, darkonza, Reikai

 

Dlaczego chcecie popadać ze skrajności w skrajność w sprawie, w której wszelkie dane wskazują na to, że obydwie skrajności są złe? Liberalizacja dostępu do broni na wzór czeski w Polsce nie oznaczałaby, że dresy spod budki mogłyby kupić sobie spluwę (tym bardziej żule z meliny) i straszyć nim bezbronnych mieszkańców miast. Przede wszystkim tego typu ludzie raczej nie spełnialiby któregoś z wymogów o którym pisałem. Po drugie, broń to nie jest tania sprawa i nie sądzę żeby osiedlowe janusze mogły sobie na nią pozwolić. No i trzecia rzecz - zabić człowieka, a nawet do niego strzelić nie jest łatwo (chodzi mi o psychologiczną sferę decyzji). Jeżeli myślicie, że po liberalizacji prawa w tej kwestii osiedlowi pakerzy by do siebie strzelali to chyba nie znacie ich mentalności. :smile:

 

Nie wiem jak jest w Czechach, ale domyślam się, że chodzi ci o przesłanki typu niekaralność, ukończonie ileś tam lat i ewentualnie jakieś testy psychologiczne, które najczęściej są formalnością. W takiej sytuacji jak najbardziej przeciętny dresik mógłby kupić sobie broń. A nawet gdyby nie miał takiej możliwości to miałby rodziców czy kolegów, którzy mieliby broń, więc mógłby ją ukraść albo pożyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem maxa z jego materiałem o nacjonalizmie z USA

Oczywiście było o mr.tupeciku

 

Facet obiecuję cuda, zrobi porządek z isis ale nie powie jak

Będzie rozmawiał z Rosją z pozycji siły i tylko z tskiej pozycji albo się obrazi

USA będą znów potęgą (widać teraz nie są)

Liczyc się będzie dobro Amerykanów w pierwszej kolejności (tak jakby teraz było inaczej)

 

Generalnie trump nawciskal bajek i populistycznych bredni, i mi to w sumke wisi, bo każdy polityk to k****, z tym że bez honoru. Nie powiedział nic rzeczowego, poza tym ze "budowalem domy więc wiem jak zarządzać"

Najgorsze ze Hilary to dla Polski jest tak naprawdę równoznaczne z utrzymaniem obecnej sytuacji, więc może warto zaryzykować z blondasem?

 

 

Dziwi mnie natomiast kolonko, który ssie wszystko co donald powie i wierzy w to jak dzieci w św mikolaja

A co ciekawe tak samo bezkrytycznie wierzył naszej prawicy i pial z zachwytu

 

A o taki same bajki, czasem nawet bardziej wyważone krytykuje/krytykował ugrupowania środka czy lewej strony (również te z USA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trump to niewykształcony, zidiociały narcyz, który cały swój majątek zawdzięcza ojcu. Nie ma jednej rzeczy, za którą tego typa możnaby podziwiać. A powiedzieć to powie wszystko co tylko będzie dla niego opłacalne.

 

Ameryka jest dość specyficzna teraz pod względem polityki bo z tej, nazwijmy to pierwszej ligi polityków są same miernoty i reprezentanci interesów korporacji. Tzw. prawica w USA nie ma nic wspólnego z wartościami prawicy, właściwie jedyni znani ludzie, którzy są/byli jako tako naprawdę prawicowi to Rand Paul i jego ojciec Ron Paul. Cały establishment republikański i demokratyczny to jest jakiś żart. 

 

Jeżeli chodzi o interes Polski to w starciu Trump v Hilary bez wątpienia lepsza byłaby Hilary. Trump raczej by się wycofywał z Europy i dogadywał z Putinem. Obstawiam, że o Polsce nigdy nie słyszał i w czasie swojej prezydentury nigdy by tu nawet nie przyjechał. 

 

@Artlan - no i co w związku z tym, że :przeciętny dresik" mógłby mieć broń? Uważasz, że przeciętny dresik byłby automatycznie zainteresowany mordowaniem ludzie tą bronią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.